Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

 

 

 

Ами не беше,ама то от 30 че и повече човека половината бяха семкаджии..

 

е то и аз бях семкаджия даже извиках едно приятелче да дойде да ви понакаже малко Публикувано изображение ама вие не го изчакахте Публикувано изображение

 

Ако е с Хонда, на следващата ни среща го покани да дойде да се видим Публикувано изображение

А тя е в Неделя 22.09.2013 г. кафе Family от 19:00 ч.

 

еми не е хонда а "Rover" но доколкото знам двигателите им са на хонда Публикувано изображение в такъв случай брои ли се ?Публикувано изображение

 

......... е нека да дойде де, що да не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро ще направим нови,които ще са по-мащабни.. :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След снощната гонка на масата,разбрах че единия върви до втора, Кало изкара до половината на четвърта и се предаде.Момци добре се получи изветряйте по-бързо и следващия път да сте по подготвени.п.п. Кало чакам снимки....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След снощната гонка на масата,разбрах че единия върви до втора, Кало изкара до половината на четвърта и се предаде.Момци добре се получи изветряйте по-бързо и следващия път да сте по подготвени.п.п. Кало чакам снимки....

....може ли и аз да кача една две снимки от снощната гонка ?Между другото............Колеги, довечера 29.09.2013 г. кафе Фемили от 19:00 ч. среща !p.s. всеки, който желае да присъства е поканен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Качвай какво се притесняваш,все едно не са ни виждали почерпенип.п. то май само ти снима де до колкото си спомням

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Неделя 27.10.2013 г. кафе Фемили от 19:00 ч.Да се видим на по кафенце ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,на 22.12.2013 г. Хонда срещата беше последната за тази година.

Надявам се да сме живи и здрави всички, не само за през новата 2014г. , но и за напред.

Весели празници от екипа на Хонда Клуб Казанлък на всички с пожелания за всичко най-добро и късмета да Ви е постоянен спътник и който каквото си е намислил да му се сбъдне през Новата Година !!!

Клубът Официално се разпуска за ТАЗИ година !!!

Следващата Ни среща ще бъде на 12.01.2014 г. кафе Фемили (да ги раздуем малко )

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво значи един фен клуб "да се разпусне"?Как се "разпуска" нещо,което събира хора с идентични идеи и интереси?Спираш да си хондист от тая,до тая дата ли,не разбирам........ :blink: :blink: :blink:

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да се разпускат,и ние ще се разпуснем сега по празниците с тебе.п.п.Хонда завинаги в сърцата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, тази седмица срещата ще е на 19.01.2014 г. и ще се проведе в ресторант "Чифликът" от 19:00 (обичайното време). Среща направо пред ресторанта ! Този път НЕ Е пред Фемили !Всеки, който желае да присъства е поканен ! Поздрави ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма активност в тая тема от доста време. Хайде да спретнем една среща утре вечер в 18:00 - кафе Фемили :)Sent from my HTC One mini using Tapatalk

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми няма братле, защото тука има доста хейтъри и само някой да каже нещо и се започва............затова няма активност тука.

Аз лично от последният ми коментар чак сега влизам във форума само за 2 неща: да видя кога е НС 2014 и за да публикувам нещо тука относно Рождения Ден на нашия клуб ( Хонда Клуб Казанлък )

 

https://www.facebook.com/events/1453261468249941/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular

 

а ти лично си поканен като VIP ;  ( chris_barnes ) .........................Надявам се да ни удостоиш с честта да ни дойдеш на гости в Твоя град ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За кои хейтъри говориш?За мен ли?А една случка да ти кажа,искаш ли?Спира жена ми,преди време,на склада за месо на Кино България и брат ти и казва-Тиии,Хонда караш...Познаваш ли ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ХОНДА КЛУБА В ГРАДА.......Ахаххаха,кой си ти да се титуловаш като какъвто и да е било беееее!Аз съм никой,ама ти си още по никой,че да се преставяш за някой си.Направил 2 вида стикери и вече ПРЕДСЕДАТЕЛ,на нещо дето го няма.Абе,ей,я си пий кафенцето на смешните ви сбирки и не се прави на нещо,което не си!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз на кой "КЗ-Хонда клуб" съм бил на гости в далечната 2006 .... след като прави 1 година .... тотално се обърках с вас Казанлъчани !!!  :lol: Поздрави

 

п.п..пикса е от Светицата.

IMG_0599.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не знам колега, не мога да отговоря на този въпрос !

Но миналата година когато се събрахме аз попитах "Някой чувал ли е за Хонда Клуб Казанлък" и никой не е чувал да има такъв клуб, понеже аз исках ако има такъв клуб да се присъединя към тях .

След това писах във форума дали има Хонда Клуб Казанлък - пак никой нищо не каза - имаше коментари като: аз писах във форума да се видим да се посъберем ама дойдоха само двама трима или пък друг аз се помъчих да кажа на хората да се съберем че да направим клуб ама никой..........

Та точно за това реших щом няма Х.К.К. да го основем и понеже никой друг не си е мръднал пръста за да се погрижи да се съберат повече хондаджий, аз го направих, даже мога да кажа че след всеки един хондаджия който е сега в клуба съм търчал и съм ги гонил по улиците и по сфетофарите, за да ги събера всички на едно място...

И сега какво се получава пак недоволни има, но аз имам да кажа нещо на всички които искат да се присъединят към нас..... "Ами добре дошли сте, заповядайте"- никой не е върнат, всеки хонда маняк е добре дошъл, даже и мотористи !

Но има и нещо друго, като се съберат толкова коли и хора кво ще ги правим ?

Точно за това съм мислил програми за всяко събиране на клуба......било то кафе и после гонки, или пък снимки, или пък клипове, или пък на пикник, или пък разходка до друг град..........нали се сещате трябва да има какво да ги задържи тези хора, понеже като им е скучно два или три пъти и после ще се замислят дали да дойдат пак, те не че престават да са хонда маняци, просто ще я няма тази тънка нишка дето да ги задържи.Само за пример искам да посоча колегите от Ст.Загора - ми те нямат общ клуб, те са разделени на поне 4 клуба, защо, защото винаги се намират хора с които не искат да се събират по ред причини или пък ще се намерят хора с различно мнение, или просто някой ще им завидят на другите и си е казал "И аз мога да го направя"

 

Та ето защо аз се нарекох ОРГАНИЗАТОР на Х.К.К. - не прецедатлел - това е в отговор на колегата РадославКз - аз пак съм никой, Радо, но в този клуб съм такъв. Ако евентуално изявиш желание заповядай, добре дошъл си.

Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух, че някакъв спрял хондаджия със зелен хеч се придвижва из Казанлък, а утре щяло да има кафенце :D

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Време беше !

Къде и в колко часа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо организирали ли сте се за тръгване утре? Пиша тук, защото в страницата на Стара Загора е голяма пустош :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще пътувам към Кз тази събота/неделя. Ако съм с РЕКСа може да се видим някъде с вашата група :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я малко да се спрете с пишкомеренето и да земете да спазвате добрия тон, да не се налага да пускаме хора в летни отпуски! Първо и последно предупреждение.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли навити за среща ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги приемате ли други хора да дойда някой път като се събирате.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Рейсари Скоро Няма Ли Да Има Нова Среща Да Обменим Информация И Да Се Присъйдиним Към Хонда Клуб КЗ :plane:  :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...