Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

Наистина стана стабилна среща, айде каде са клиповете :D pastora063 - на лично ще ти пиша как се качват снимки

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако утре се счупи,или продадеш Сивика и си купиш Опел,примерно,Опел клуб Кз ли ще създаваш?Въпроса ми е,че преди да правиш каквото и да е,поразпитай и поразгледай,защото тук вече си има фенове на марката,които се занимават с доста по сериозни неща от лепенчици,шЕрени гайчици,липчета и жантички....

Пречи ли ти нещо?!Добре,че е тоя човек да вземем да се съберем и да ги раздуем малко... А дори и да си ги пробваме на някоя права извън града. Редактирано от Crazy Paco
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че ние се събирахме много преди той да си купи ХОНДА .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карай,бе Димчо,нека се събират по кафетата хората.Няма какво да ми пречите,събирайте си се,пък после заповядайте при истинските хондаджии,да ви правят колите(точно ти и пастора знаете къде е мястото ;) ),където пък се събираме ние

  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако утре се счупи,или продадеш Сивика и си купиш Опел,примерно,Опел клуб Кз ли ще създаваш?Въпроса ми е,че преди да правиш каквото и да е,поразпитай и поразгледай,защото тук вече си има фенове на марката,които се занимават с доста по сериозни неща от лепенчици,шЕрени гайчици,липчета и жантички....

Пречи ли ти нещо?!Добре,че е тоя човек да вземем да се съберем и да ги раздуем малко... А дори и да си ги пробваме на някоя права извън града.
Аз много пъти съм писал за среща, ама идват 3ма-4ма души - Венко, Радо, Димо и Тошето :)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Я....ти пък кой си,бе?В кой филм съм те гледал тебе?Да не беше,оня с най-направената казанлъшка хонда.....???Кой ще ти ходи на твоите събирания,бе,Божееее

Редактирано от RadoslavKZ
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ооо само вие сте истинските хондаджии така ли!? Извинявам се...Както и да е..

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава не ходете,да си правите колите при тях,бе....Защото едно е сигурно-Ние от вас,услуга,съвет или ремонт на колата си,няма да поискаме,но вие.....Ако не беше Стефан,я ми кажи кой друг в тоя град може да ти смени мотора,че май не се сещам и защо отиде точно при него???

  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Чакай малко, значи за да си истински хондаджия трябва сам да си правиш колата, така ли?! Едното няма нищо общо с другото. Колата ми е правена на много места... (не,че е имало много за правене,но..) А при Стефан ходя,защото е готин пич. И фен на друга марка да беше пак щях да ида при него.. Публикувано изображение

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе Радо, ма ти нещо много си си повярвал :blink: само да те светна, че на планинското в Панагюрище говорихме с панчугата и го питах за теб, а той доста трудно се сети кой си, та явно и той не помни всички които ходите при него да си правите колите ;) да не говорим колко смешно изглежда това "b16c4-panchugov made" все едно колата ти е сглобявана от "Spoon racing" или друга голяма тунинг фирма. Сляз на земята и не си мисли че си нещо повече от останалите хондаджии в тоя форум понеже познаваш 1 състезател и той ти е сглобил мотора.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах,едва се сетил,само,че друг ми предаде поздрави,май си объркал хората с които си говорил.Не говори глупости,като не знаеш.Казанлъчани знаят в какви отношения съм със Стефан...Красене,никъде не съм казал,че съм най големия фен,нито,че имам най бързата хонда из региона.П.С. Руле,току що говорих със Стефан,че ме ядоса много....Ми той не помни някой да го е питал за мене....Явно си объркал хората,с едни други!

  • Нагоре 1
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е в почивка една седмица, докато се охладят страстите.p.s. няма да си ги мерим, кой има по-голям килим от Ходжата. Само ще кажа, че мен ме запозна със Стефан колегата RadoslavKZ.

  • Нагоре 2
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога е следващата среща в Казанлък ? Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах,едва се сетил,само,че друг ми предаде поздрави,май си объркал хората с които си говорил.Не говори глупости,като не знаеш.Казанлъчани знаят в какви отношения съм със Стефан...Красене,никъде не съм казал,че съм най големия фен,нито,че имам най бързата хонда из региона.П.С. Руле,току що говорих със Стефан,че ме ядоса много....Ми той не помни някой да го е питал за мене....Явно си объркал хората,с едни други!

Написах ти го на лично, но ще ти го напиша и тук. Първо се научи да разграничаваш рали от писта и планинско и след това ми казвай дали съм се объркал и съм говорил с някой друг, който не се е сетил ти кой си. Казах ти и точната случка с подробности даже и с час, за да се увериш, че не се е сетил кой си (сети се след като колегата му започна да му обяснява). Панчугата го знам още от времето когато караже руския си автомобил, а ти тогава не си знаел за съществуването му. Поздрави на никой не съм пращал, просто отидох да видя хондите, а той говореше с мой приятел, който беше 00 на планинското и затова се заговорихме. (разказах ти и в какво се състоеше разговора ни)
  • Нагоре 1
  • Надолу 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С това приключвате спора за Панчугата.

Темата е за срещи, така че разберете се на ЛС и не натоварвайте останалите хора с излишна информация.

 

А сега отговорете на въпроса на момчето McGarrett: Кога е следващата среща в Казанлък ? Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не съм искал да споря,с никой....Но е смешно,някой,който не познава нито МЕН,нито НЕГО,да ми казва в какви отношения съм АЗ със НЕГО :D :D :D

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Колеги Публикувано изображение

Много е добре това ,че темата се е върнала (става дума за темата Казанлък)

Следващата СРЕЩА Е В НЕДЕЛЯ 04.08.2013г. от 10:00ч. ПРЕД КАФЕ ФЕМЪЛИ Публикувано изображение

Програмата е простичка:

- пием по едно кафенце

- докато си пием кафенцето чакаме ЗАРАЛИЙСКАТА група

- като се съберем вече на място ще уточним нещата, кой, как, и с какво Публикувано изображение

 

Естествено са поканени и всички други, желаещи да дойдат на срещата, предполагам ще ви хареса Публикувано изображение

......p.s. за тези, които не са ни посетили, а имат желание, тук могат да намерят малко повече подробности https://www.facebook.../honda.kazanlak

 

Поздрави на ВСИЧКИ !

Редактирано от pastora063
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) Поради ред причини,Заралийската група не я чакайте утре на вашата среща. Извинявам ви се,понеже миналата седмица си говорихме нещо ,но така се стекоха обстоятелствата,че няма да стане.Някоя друга седмица,живот и здраве ще се видим :) Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее... ама много сте несериозни значи.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път да вземете да се стегнете и да ни дойдете на гости, ВЕЧЕ !!!!Засега ви прощаваме, ама само на половина, за да имаме да си връщаме ;)Поздрави от Хонда Клуб Казанлък !!!;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колеги !Следващата среща ще е неделя 11.08.2013 г. кафе Фемъли от 14:00 ч.В програмата е включен пикник, затова всеки, който желае да се присъедини е добре дошъл !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам,че никой не е качил снимка на нашите нови клубни стикери, ще го направя аз.

Получили са се много добре..

 

Публикувано изображение

Редактирано от Crazy Paco
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелеле .... не съм влизал във форума доста време, (виновниците за влизането ми са Тошко и Венко,понеже ги бих с опела днес:)))) ) и какво да видя колегата рулмейкър си е тук и си ръси същите приказки..... Аз пък познавам Панчугата от както го бих на дузпи в 6-ти клас :PИ хайде да вземем тази седмица да подкерпим всички истински състезатели на планинско ШипкаРуле .... ще викам за Любен , той ми е фаворита, нали ти е градски, дано да успее да накаже другия ти градски :)))Поздрави на всички казанлъшки хондаджии !!!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелелеле .... не съм влизал във форума доста време, (виновниците за влизането ми са Тошко и Венко,понеже ги бих с опела днес:)/>))) ) и какво да видя колегата рулмейкър си е тук и си ръси същите приказки..... Аз пък познавам Панчугата от както го бих на дузпи в 6-ти клас :P/>И хайде да вземем тази седмица да подкерпим всички истински състезатели на планинско ШипкаРуле .... ще викам за Любен , той ми е фаворита, нали ти е градски, дано да успее да накаже другия ти градски :)/>))Поздрави на всички казанлъшки хондаджии !!!/>

Любен ще кара с много проблеми по колата, не знам как ще се представи, но се очаква голяма борба между него и Илия за второто място в генералното. Аз им стискам палци и на двамата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже гледам,че никой не е качил снимка на нашите нови клубни стикери, ще го направя аз.

Получили са се много добре..

 

Публикувано изображение

 

.......Ееееей Пацо идеален си !

Аз бая време се мъчих и умивах как да кача снимка, ама много добре си направил !!!!!

БЛАГОДАРЯ !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Колеги !!!

Имам предложение и дано да е приемливо за всички.

Предлагам утрешния сбор да го направим за подкрепа на Ст.Панчугов, а тоест да се съберем към 8:30 ч. на кафе Фемъли и да тръгнем към 9:20 ч. нагоре към стартовете, за да можем да си заемем места, защото пътя ще го блокират в 10:00 ч. (такава информация имам, такава я давам).

Та, който е съгласен и си мисли че може да дойде, да коментира с ДА (ще дойда или там съм) или НЕ (нямам възможност или много рано).

Надявам се да се съберем възможно най-много Хонди, а също и фенове !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме разбира се.. Публикувано изображение

Ама 9:20 е късно тръгване,защото няма да си намерим място къде да спрем..

По-добрият вариант е кафе в 8 до 9..

Редактирано от Crazy Paco

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, утре (неделя 10.09.2013 г.) кафе Фемъли !

Програмата включва :

- кафенце

- ходене на гости до Зарата

Срещата е в 17:00 ч. пред кафето !

 

Поздрави на всички ! Публикувано изображение

Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Тази неделя (15.09.2013) в 19:00 часа ще се събираме на кафе Фемили и към 20:00 часа плановете са да си намерим място и да си замерим колите.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още от сега ще ходя да взимам семки, бройте ме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава ще назобя Д13-ската и гледай кво свата :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не беше,ама то от 30 че и повече човека половината бяха семкаджии..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не беше,ама то от 30 че и повече човека половината бяха семкаджии..

 

е то и аз бях семкаджия даже извиках едно приятелче да дойде да ви понакаже малко Публикувано изображение ама вие не го изчакахте Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ами не беше,ама то от 30 че и повече човека половината бяха семкаджии..

 

е то и аз бях семкаджия даже извиках едно приятелче да дойде да ви понакаже малко Публикувано изображение ама вие не го изчакахте Публикувано изображение

 

Ако е с Хонда, на следващата ни среща го покани да дойде да се видим !!!

А тя е в Неделя 22.09.2013 г. кафе Family от 19:00 ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Ами не беше,ама то от 30 че и повече човека половината бяха семкаджии..

 

е то и аз бях семкаджия даже извиках едно приятелче да дойде да ви понакаже малко Публикувано изображение ама вие не го изчакахте Публикувано изображение

 

Ако е с Хонда, на следващата ни среща го покани да дойде да се видим Публикувано изображение

А тя е в Неделя 22.09.2013 г. кафе Family от 19:00 ч.

 

еми не е хонда а "Rover" но доколкото знам двигателите им са на хонда Публикувано изображение в такъв случай брои ли се ?Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...