Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

Датата си остава същата 04.08. събота 8.00ам,сбирка на западния изход на Казанлък бензиностанция Експрес ,пием кой по кафе кой по бира или ракия :lol: и отлитаме към 8.30ам .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Казанлък, :) към колко ще минавате по край Карлово? Ако се засечем да направим колона! :) Ние няколко хонди, незнам точно колко, тръгваме в 8:30 за Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно в 9 часа ще сме в Карлово ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да поздравя този градски фен на марката който ми е откраднал предния подкалник и ми е скъсал и ухото на бронята ! Евала . Няма да те проклинам но поне можеше "културно" да го свалиш без да ми правиш допълнителни зулуми .

Б****К скапан ти който се наричаш ФЕН дано да ти изсъхнат ръцете крадливи . Благодаря ти за подкалника който си взе , а и че днес си все и едно тасче !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви питам при кой майстор в Казанлък си карате колите, че другата седмица ще си идвам за малко и искам някой да ми погледне предницата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заспала работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заспала работа

Стефан Панчугов,ако ти говори нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде му се намира сервиза колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До Пожарната .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То хубаво му казвате за Стефко,ама дали ще има време,трябваше да му кажете и ,че е доста зает.Иначе каквото пипне,няма разваляне после,затва е и заето момчето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми трябва само да погледне предницата и да ми каже кое е за смяна, няма да го занимавам с ремонт и губене на време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиди,не вярвам да ти откаже и ремонт,само да е свободен подемника,много добро и усмихнато момче е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чух, че нямало хондаджии в Казанлък вече, вярно ли е? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха има е макар в момента да не съм там де :) Ти да няма да си идваш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го планирал, ама ако не съм аз да разбутам темата е голямо мъртвило, стегнете се да не идвам аз да ви стягам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братчед ела към КЗ, ама този път раздай малко газ, да видим и ние в нашия край една бърза хонда :)

Редактирано от 626

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кога са срещите колеги, че нещо не мога да разбера кога се събирате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха ние почти всяка вечер се събираме 4-тири хонди . Ти каква Хонда караш ?

Редактирано от 6gen115hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога и къде се събирате щом е всяка вечер? Питам за да мина някоя вечер от Карлово :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кафетата сме :Д после омв или гара ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През изминали уикенд се проведе леко не традиционна, но пък доста приятна Хонда сбирка. Основни действащи лица бяхме Аз, RadoslavKZ , nastezatelq & Venko_kz .

 

Всичко започна от механа Чинара, с подобаващо мезе и после хапване. Ето малко снимков материал:

 

Главните заподозрени:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Вкусни питчици с масло:

 

Публикувано изображение

 

Мръвки и бири:

 

Публикувано изображение

 

Голяма порция пилешки кожи:

 

Публикувано изображение

 

И продължението в нощен клуб...

 

Публикувано изображение

 

Venko_kz & nastezatelq - моля добавете още снимки :lol:

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свърши "проекта" ми с колата ще дойда и аз на някоя сбирка... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По молбата на chris_barnes,ще кача и аз моя скромен снимков мАтриал,предварително се извинявам за качеството но явно HTC толкова може,някой от снимките са размазани

 

Публикувано изображение

 

тукa някой се е развихрил

 

Публикувано изображение

 

и последната наздраве момчета

 

Публикувано изображение

 

п.п. venko_kz твой ред е, не ми се скътавай като катаджия зад храст :lol:/>/>/>/>/>

Редактирано от nastezatelq
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже пристига най-бързия от наща околия,chris_barnes,да се посъберем-Събота 30 март,17.00часа на ОМВ!!

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На национална среща ще ходите ли бе пичове? :Д имате ли си уговорка за конвойче до Хисаря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги които не знаят,на 29.06.2013 се сабираме сутринта в 7 на лъва.Не знам кой го предложи и как ще се съберем там но за момента мястото е там ,а след това предлагам да се изместим зад пощата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте ,колеги !

Имам предложение за всички от Казанлък, а именно да си направим една среща на Хондите.

Час и място:

 

14.07.2013 г. - Неделя от 20:00 пред кафе Family

Мисля, че е време да положим основите на Хонда Клуб Казанлък Публикувано изображение

 

Поздрави на всички Публикувано изображение

....p.s : И колегите от Зарата са добре дошли ...........мястото се намира точно пред Гранд Хотел Казанлък !

Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се и на колегите от Мъглиж, дано да дойдат :)Но Казанлъчани сме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е добре да се чете преди да се пише ;) Премествам мненията в другата Казанлъшка тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е добре да се чете преди да се пише Публикувано изображение Премествам мненията в другата Казанлъшка тема.

 

......оп ,извинявам се за това, но никъде не видях друга подобна тема, едва сега я забелязвам, но поканата остава

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегииии !!!Благодаря ,че се отзовахте (повечето) на поканата за среща на 14.07.2013.............мина добре според мен.Новите клубни стикери са почти готови, така де проектът за тях, но след като го показах на един ,двама колеги, сега ще трябва да претърпи малко промени.След като го приключа ще го публикувам и тук във форума и на страницата на Хонда Казанлък във фейса ( относно файсбук страницата https://www.facebook.com/honda.kazanlak )....та сега ето че се придвижваме със скоростта на ХОНДА ;) към новата ни среща ,а именно на 21.07.2013г. пак неделя и ще е пак Пред кафе Фемъли (на центъра) от 18:00 ч.В програмата е предвидено като се съберем да пийм по едно кафенце след това , да се изтеглим от града в колонка ( посоката ще се уточни на място ) за малко извънградско каране, снимки - мимки ииии накрая аз викам да се съберем на някое кръчме, ако сте навити ,ама то това ще го уточним пак !Поздрави от мен на всички ;)............p.s. Аааайде ве ZARA BOYS ,поканени сте ОТНОВО (ако някой от вас евентуално научи за срещата моля да ми пише в ЛС) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, колеги !Понеже аз съм човек, който се старае да си спазва обещанията, та ето и моите предложения за клубен стикер за гр.Казанлък.......всъщност някой може ли да ми даде напътствия, как се качва снимка ?Как ли не се мъчих и не става, иска само от някъв сайт, а не от компа ми !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

pastora063,от колко време се занимаваш с Хонди?

....от скоро 4/5 месеца !??!?!...ти между другото ме познаваш, малко след като си я купих Хондата, счупих скоростите и дойдох при вас да я оправите, сети ли се ? Редактирано от pastora063

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако утре се счупи,или продадеш Сивика и си купиш Опел,примерно,Опел клуб Кз ли ще създаваш?Въпроса ми е,че преди да правиш каквото и да е,поразпитай и поразгледай,защото тук вече си има фенове на марката,които се занимават с доста по сериозни неща от лепенчици,шЕрени гайчици,липчета и жантички....

  • Нагоре 2
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pastora063,от колко време се занимаваш с Хонди?

....от скоро 4/5 месеца !??!?!...ти между другото ме познаваш, малко след като си я купих Хондата, счупих скоростите и дойдох при вас да я оправите, сети ли се ?
В този случай,не АЗ познавам ТЕБ,а ти познаваш НАС,защото аз грам спомен нямам за смяната ти на скорости
  • Надолу 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво се получи вчера Публикувано изображение по често да има такива срещи ще е супер!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво се получи вчера Публикувано изображение по често да има такива срещи ще е супер!

 

......така си беше !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...