Jump to content
mussi

Преброяване в Казанлък

Recommended Posts

На 24ти ще дойда да ви видя живи ли сте. Чух, че има нови попълнения с рексове, стягайте кошничките, ще ви нареждам :D

Ела , ела ... хикса е наказателен ...хаххаха :)
Тихомировия,да,онзи натруфения,не...Айде,Кало,мойта кошничка е готова за тебе винаги.....Ще си нося и туба с масло :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще звъннете и на мен :) но 22-ри вечерта заминавам за Варна и чак 25 се прибирам може да изтарва гаврите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да изтървеш ;) Чак на 27ми си заминавам, сипвай от оня лилавия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да изтървеш ;) Чак на 27ми си заминавам, сипвай от оня лилавия ;)

То и аз съм на работа на 24 и 25,ама ще я наредим някак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се организира среща, пишете - ще се включа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде дано повече от 3ма човека прочетат темата. Срещата ще е на 26ти (Понеделник) от 19.00 на OMV (до Енергото)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде дано повече от 3ма човека прочетат темата. Срещата ще е на 26ти (Понеделник) от 19.00 на OMV (до Енергото)

 

Те ще я прочетат,но тука никога не е имало организация.Май ще стане Калоян от София да идва,за да ни събира...Ебати парадокса

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се организира среща, пишете - ще се включа :rolleyes:

Ти кой си,момче,че тука се чудим?Не ми разбирай въпроса погрешно,не се дракам,просто питам,каква ти е колата,ако искаш дай цифрите на номера,може да я знам,тва ми е работата....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новак съм, не съм ходил до сега по срещи и мероприятия. Една синя 5-та ген хеч карам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, извинявам се, че се намесвам в темата ви, ама какво ще кажете за една среща на заралийската и казанлъшката група? Може да е и през 4те почивни дни или някоя събота или неделя след това? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горния пост ме вкара в спомени .....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че добре ще се получи :) Само да видим какво ще кажат колегите от Казанлък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми може събота привечер (24ти) да направим един Бай Пец на язовира а? :Dп.с. иначе Radoslav_KZ е прав, че май само аз трябва да си дойда за да се организира среща на Казанлъшката агитка.. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копринка ли имате предвид? По-скоро да пием по кафе някъде..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копринка, да. Аз може и да се разходя до СтЗ, ама като знам каква е организацията на съклубарите в Кз, много трудно ще ги навия да идем с колите до Зарата. Иначе аз съм за, така или иначе 4 дни почивка ще си побръмча насам натам. То като гледам май и само аз си водя монолози тука, другите нещо мълчат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се идва ела, срамота е, на 30км сме и да не се знаем.:)

Редактирано от tisho92
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз почти всички от Стз знам :D Само теб и колежката Cinderella май не ви зная :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало, ето още една добра причина да дойдеш :D Между другото, заралийската група е увеличена, ще има и други, които не познваша. А ние така или иначе ще мръднем до Казанлък, за да се видим и да се запознаем с колегите. Ако успеете да се организирате и да се разберем за кафенце в Казанлък, ще бъде супер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом ще идвате, направо горният час и дата (Ако е удобно..мисля, че е следработно време и ще успеете) :D Ако сте много коли ще идем някъде, където ще може да се съберем :) Само напишете във вашата тема (Старозагорската) че ще идвате, та да се съберете повече народ :D Чакаме ви, аз със сигурност ще съм там :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копринка, да. Аз може и да се разходя до СтЗ, ама като знам каква е организацията на съклубарите в Кз, много трудно ще ги навия да идем с колите до Зарата. Иначе аз съм за, така или иначе 4 дни почивка ще си побръмча насам натам. То като гледам май и само аз си водя монолози тука, другите нещо мълчат :D

Как да пиша,като съм на работа бе келеш!!!Пък и ми писна,дебнеш ме навсякъде,скайпа,фейса,аааа, :ph34r::lol::lol::lol: Супер идея заралиите да дойдат,града ще се посмути малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм .. ще стане интересно. Само да не срещна тоя от Казанлък дето ми продаде Хондата че ще го сгазя :lol::lol:.Колеги организирайте се там ние от Зарата ще се натварим и идваме като на вас ви е трудно идването. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Ако прелюда ти е 2.0 черен с климатик предполагам от кой може да си го купил :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Ако прелюда ти е 2.0 черен с климатик предполагам от кой може да си го купил :P

Познаваш ли го :D Вече е без климатик или поне временно. Както и да е.Мерак ми е да се запознаем :) особенно с теб ;) Днес на срещата се разбрахме да правим обиколки из страната другата седмица през почивните,но ще минем за едно кафе да се запознаем. Дай ако искаш някакъв скайп или нещо от сорта да имаме връзка.Някои хора сме си направили чат в скайп и стаа весело,а има и едно момче от казанлък с един Акорд 2.0 сив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом ще идвате, направо горният час и дата (Ако е удобно..мисля, че е следработно време и ще успеете) :D Ако сте много коли ще идем някъде, където ще може да се съберем :) Само напишете във вашата тема (Старозагорската) че ще идвате, та да се съберете повече народ :D Чакаме ви, аз със сигурност ще съм там :)

Кало, ако имаш предвид на 26ти в 19 часа да дойдем, няма как да стане. С различно работно време сме, а и имаме и други ангажименти след работа :(. Тази вечер, като пихме кафе, заралиите решихме на 24ти да дойдем до Казанлък и да пием кафе с вас, по възможност, предиобяд и оттам да отпрашим към Търново. :honda: Ако сте навити, остава да си уговорим само часа и мястото за кафето ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се съберете на 24ти, но аз преди 12.00 трудно ще съм в Кз :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата ще е на 26ти (Понеделник) от 19.00 на OMV (до Енергото)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да мога да дойда :unsure: ... в София сме вече учиме се :D Дано се посъберете и да си изкарате хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща на Казанлъшкия фен клуб и околията, 18.11.2011 (Петък) от 18,00 на бензиностанция ОМВ.

 

п.с. Ако никой няма да идва, пишете да знам да не си хабя бенз-а.

п.с.2 Гости приемаме всякакви :D

Редактирано от chris_barnes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да идвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да идвам :)

Димо ела да се видим да ги раздуем,а пък може и да се замерим,преди да са ме спрели от движение :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Димо,ела,да ви замерим пак с Калоян...А тебе,Тошко,лично аз ще те спра от движение,с най-голямо удоволствие... :blink::ph34r::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тили си ме набелязал :P много станахте вече :lol: ,ако ме спреш ще взема някой друг самУлет да бръмча.п.п. в петък към 18.10ч съм на линия на ОМВ-то

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...