Jump to content
Georgi19

Комплект части за Прелюд

Recommended Posts

Комплекта включва:

Капак за багажник - 2бр.

Предни седалки - 1 комплект

Джанти 16ки - 1 комплект + гуми

Врати - 4бр оборудвани

Табло - 2бр

Амортесьори - 4бр

Окачване- 2 пълни комплекта + още няколко носача, главини и др.

Всички видове пластмаси- по 2 бр

Спирачни дискове - 1 комплект малки

Спирачни апарати - 2 комплекта

Стопове - 1 комплект

Задни седалки - 2 комплекта

1 кола цяла без двигател, фарове, брони, преден капак

Калници - Предни и задни

Гърнета оригинални - 3бр

И др. дреболии

Цена на комплекта: 4000ЛВ

 

П.П. :lol: Моля всички на които имам да пращам части да ми пишат на лично тъй като няма да съм още дълго в Бг а съм забравил какво трябва да изпращам и на кой? Съжалявам за което но имах спешна работа в Англия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скор ше заминат към някоя морга щото нямам време да ги чакам да се продават :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като всеки пита за части отделно (не че ми се е напълнила пощата с въпросе де но все пак :) ) ето ги по отделноКапак за багажник - 2бр. - 150лвПредни седалки - 1 комплект - 100лвДжанти 16ки - 1 комплект + гуми - 250 без гуми и 450 със гуми като 2 от гумите са на 3000кмВрати - 4бр оборудвани - 400лвТабло - 2бр - 50лв (със някои от уредите )Окачване- 2 пълни комплекта + още няколко носача, главини и др. - 300лвВсички видове пластмаси- по 2 бр - 200лвСпирачни дискове - 1 комплект малки - 100лвСпирачни апарати - 2 комплекта - 200лвСтопове - 1 комплект - 50лвЗадни седалки - 2 комплекта - 150лв1 кола цяла без двигател, фарове, брони, преден капак - 1500лвКалници - Предни и задни - 200лвГърнета оригинални - 3бр - 150лвТаман 4000лв :)Имам още части но тъй като са обещани/платени ще ги изпратя на хората само пак напомням да ми пишат 1 лично щото незнам на кой какво трябва да пращам. П.П. Като пишете какво ми пишете и адрес за доставка съответно щото не ги пазя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите какви са ? Снимки ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

btw Частите трябва да ги разхвърлям до другата седмица така че приемам всякакви оферти (разумни и неразумни) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3000ЛВ Айде де, няма ли търговци на които да им трябват части? Бих ги разпродал сам ама нямам време да ги чакам за съжаление.

м/у другото седалките заминаха за София

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капак за багажник - 2бр. - 60лв/брДжанти 16ки - 1 комплект + гуми - 250 без гуми и 450 със гуми Врати - 4бр оборудвани - 80лв/брТабло - 2бр - 50лв (със някои от уредите )Амортесьори - 4бр - 50лв брВсички видове пластмаси- по 2 бр - 20лв/брСпирачни дискове - 1 комплект малки - 80лв/комплектСпирачни апарати - 2 комплекта - 80лв/комплектСтопове оригинални - 1 комплект - 50лвЗадни седалки - 2 комплекта - 80лв/комплект1 кола цяла без двигател, фарове, брони, преден капак - 1500лвКалници - Предни - 60лв/брКалници задни - 4бр - 80лв/брГърнета оригинални - 3бр - 30лв/брПреден мост - 80лв/брЗаден мост - 80лв/бр Носачи - 50лв/брГлавини - 50лв/брШенкели - 50лв/брБрони предни - 80лв/брБрони задни - 50лв/брКсенони 2 комплекта Н1- 70лв/комплектОригинални гърнета- 30лв/брГуми - 4бр-60лв/брРезервна гума 1бр- 40лви др.

Редактирано от Georgi19

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обаче гледам кризата е ударила всички даже хората с авточасти ;) всеки разпродава ;) п.п. темата е за заключване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата не е за заключване, човека който щеше да взима частите се отказа (криза нямал пари ся ) та ако някой се интересува цената на всичко вече е 1800лв ( и мен ме е хванала кризата )

0894684010 - телефон за връзка (незнам до кога ще е активен ама за сега работи)

п.п. В неделя ще пътувам до Варна та ако някой има по път мога да му ги доставя направо щото ще съм с бус. И да поясня че няма как да кача цялото купе сглобено в буса

Редактирано от Georgi19

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1500лв :tooth: е**ти гадните части никой не ги иска :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, какъв мотор е колата. Интетерсува ме преден горен десен шарнир... Колок е голям можеш ли да ми го замериш... Диаметъра на главата, която влиза в носача ( трябва ми около 41мм)... Благодаря предварително... И цена естествено!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички части са от 2.2Vtec

Моля, те ако имаш възможност мерни главата на шарнира!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тея дни ще премеря и ще ти кажа колко е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
1000лв Промоция до утре :) Няма ли кой да ме отърве от тея части?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някои си хареса нещо частите се преместиха в стара загора при мен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай тогава една здрава биалетка (задна, дясна), щом са при теб частите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе стига ве колега тес работи се купуват нови

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...