Jump to content
driver

Как се свалят задните кори и задната седалка?

Recommended Posts

Интересувам се как се свалят задните странични кори и задната седалка. На колицата ми има малко понатиснато и искам да го бутна отвътре да се поизправи, но за целта трябва да сваля едната задна кора и долната /и горната/ част на седалката. Ще съм признателен ако някой сподели как точно да ги сваля без да счупя нещо като налучквам кое откъде се сваля.Ако има и снимков материал ще е супер!Мерси предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дърпаш седалките да паднат и махаш мукета отзад които влиза в багажникаще видиш в двата края на седалките има планки в болтове. развиваш и вадиш облегалките. долната седалка е с 1 болт отвиваш и я вдигаш и дърпаш.За корите:махаш си нещата около резервната гума и вадиш щипките които са на средната пластмаса (тая между лявата и дясната кора)после дърпаш пластмасата нагоре. Махаш капака на колоните и отвиваш де що има рапидка по кората. има и 2 щипки мисля. Отвиваш релсата на колана долу. Кората се вади отзад напред с дърпане настрани като внимаваш да не счупиш щипките на самата кора. Мисля че е това в общи линии. дано съм бил полезен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дърпаш седалките да паднат и махаш мукета отзад които влиза в багажникаще видиш в двата края на седалките има планки в болтове. развиваш и вадиш облегалките. долната седалка е с 1 болт отвиваш и я вдигаш и дърпаш.За корите:махаш си нещата около резервната гума и вадиш щипките които са на средната пластмаса (тая между лявата и дясната кора)после дърпаш пластмасата нагоре. Махаш капака на колоните и отвиваш де що има рапидка по кората. има и 2 щипки мисля. Отвиваш релсата на колана долу. Кората се вади отзад напред с дърпане настрани като внимаваш да не счупиш щипките на самата кора. Мисля че е това в общи линии. дано съм бил полезен

много изчерпателно,ама колегата не казва каква муе колата:dry:))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пише 6ген. това е за хетчбек, но е добре и колегата да уточни дали не му е англичанка... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Сивик 6-тa генерация, японка, хечбек. Мерси за изчерпателния отговор!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

долната седалка е с 1 болт отвиваш и я вдигаш и дърпаш.

Къде по-точно е този болт? Някъде отдолу ли се пада? Благодаря предварително!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В средата на седалката, в задната и част.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...