Jump to content
pnp

сервиз/магазин за монтаж на ксенон + Angel Eyes

Recommended Posts

Здравейте отново.Искам да направя няколко модификации по предните фарове на Accord 7-ма генерация, но не знам къде да отида. Трябва ми място, където ще ми свършат работа професионално.Ето нещата които искам да "тунинговам":- искам да сложа Luxima (четох, че те са най-добри, но ако има други по-добри, моля кажете) HID фарове на късите светлини- монтиране на Angel Eyes. Нещо подобно на това:http://www.automotivelightstore.com/Produc...cura/5cab_1.JPG- в единият от предните фарове има влага и искам да се отвори (то май за монтирането на angel eyes-а и без това трябва да се отваря), да се подсуши и почисти и след това да се затвори плътно така, че да няма повече изпотяване и влага, защото изглежда много грозноБихте ли ми упътили към сервиз/магазин където могат да свършат всичко това. Цената не е от голямо значение, стига всичко да е качествено и да остана доволен. Става въпрос за София.На luxima.bg видях, кои са сервизите, които монтират HID, но дали могат да направят и останалите неща от списъка? И дали имат нужните неща или аз трябва да си ги търся и купувам от други места (ebay например)?Благодаря.

Редактирано от pnp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при монтиране на angel eyes твойте фарове не се ползват вече. Така че само трябва да ти сложат новите фарове и ксенона на тях. успех с слагането

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при монтиране на angel eyes твойте фарове не се ползват вече. Така че само трябва да ти сложат новите фарове и ксенона на тях. успех с слагането

Сигурен ли си? От сайта на линка, който дадох по-горе (http://www.automotivelightstore.com/) останах с впечатлението, че Angel Eyes комплекта съдържа ринговете и кабелите и те се монтиран на сегашните ми фарове. Според мен не е нужно да сменям целия фар. Ако е така мисля, че бих се отказал от Angel Eyes.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не се разбрахте с колегата. pnp иска да си сложи само рингове, а не цели фарове. Поне аз така разбирам. Колега pnp от линка който си дал не се разбира особено много. Има и вариант да смениш целите фарове. Ти кое си избрал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не се разбрахте с колегата. pnp иска да си сложи само рингове, а не цели фарове. Поне аз така разбирам. Колега pnp от линка който си дал не се разбира особено много. Има и вариант да смениш целите фарове. Ти кое си избрал?

Съжалявам, не знаех, че не се разбира. Всъщност сега, като разбрах, че има и такъв вариант не съм решил още. Не знам от къде ще намеря такива фарове изобщо. А не ми се иска да сменям оригиналните с някои ниско-качествени "китайски" само заради едните рингове.Ако е толкова сложно или прекалено скъпо бих се отказал от тях. Влагата и HID са ми далеч по належащи и практични. Просто не знам от къде да тръгна и този форум ми е единствената отправна точка. Редактирано от pnp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на целите фарове и аз си мисля че не е много удачно, макар че има хора в форума които са доволни от ибейските фарове "angel eyes". Ако ще слагаш ксенон обаче ще е добре фаровете ти да са с прожектори. Това поне ще предпази тези които карат срещу теб от заслепяване. Колега, а защо не се навиеш и си ги направиш сам? Слагането на самата ксенон система отнема много малко време и е доста елементарно. Свалянето и уплътняването на фаровете е малко по трудоемко, но все пак не е трудно. Има и друго, ако си пипаш сам, знаеш че ще си го направиш както трябва. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За смяна на целите фарове и аз си мисля че не е много удачно, макар че има хора в форума които са доволни от ибейските фарове "angel eyes". Ако ще слагаш ксенон обаче ще е добре фаровете ти да са с прожектори. Това поне ще предпази тези които карат срещу теб от заслепяване. Колега, а защо не се навиеш и си ги направиш сам? Слагането на самата ксенон система отнема много малко време и е доста елементарно. Свалянето и уплътняването на фаровете е малко по трудоемко, но все пак не е трудно. Има и друго, ако си пипаш сам, знаеш че ще си го направиш както трябва. :lol:Упс, неволно се повторих.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можех да си направя всичко сам, мисля че нямаше да пускам тема тук. :lol:Освен това нямам нито времето нито желание тепърва да се уча, как се слага HID и как се отваря фар. Не съм чак такъв ентусиаст. Предпочитам, да го оставя на някой, който знае какво прави и да му заплатя за услугата.Какво означава "фаровете да са с прожектори"? На моите на късите светлини има лупа. Това ли е? Аз само на късите искам да слагам HID.

Редактирано от pnp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...