Jump to content
fenixsz

Honda Fcx Clarity

Recommended Posts

Хонда рулират с това... Далеч по-интересно от хибридните щуротии, които едва ли не се опитват да са като перпетомобиле...http://www.youtube.com/watch?v=52L-nQ-LTew

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

невероятно е :) Това е било доста неизпълнима мечта на авто производителите , но ето ,че Японците както винаги са недостижими във всяко отношение и за тях няма невъзможни неща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда дават отговор на въпроса: Какво ще стане, когато петролът се изчерпи ? Отговорът е : Ще дойде денят на Honda FCX Clarity :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда дават отговор на въпроса: Какво ще стане, когато петролът се изчерпи ? Отговорът е : Ще дойде денят на Honda FCX Clarity :o

Yep, baby! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса начина, по който представиха колата, особено завършващата реплика. Хубаво е като те погъделичка отвътре - "Хей, аз съм фен на марката, която ще запази утрешния ден" :huh: Супер!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dailytech.com/Breakthrough+Make...rticle14068.htm

накратко - направили са катализатор, който при стайна температура след прилагане на слаб ток, разлага етанола (C2H5OH) на водород и въглероден двуокис!

В резултат бъдещето на FCX изглежда много по-възможно!

Зареждаш етанол, а горивните клетки окисляват получения водород.

А и никога няма да закъсаш без гориво на път - сипваш малко шльокавица и газззз :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а въх..аз тамън на скоро се чудех кой ще е пусне K.I.T.T.3000 на пазара първи.. То наште ще бъдат ве.. !кат ги гледам са се затичкали натам.. браво.. аз обаче още карам баба хонда и от сегашното ми положение това ми изглежда твърде FUTURE.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...