Jump to content
Ashes

Сузуки Бандит 250?

Recommended Posts

Ще съм доволен, ако някой от моторджиите във форума ми даде инфо, че мисля да си купя да се уча :) ! В момента ровя по разни форуми, но колкото повече, толкова повече:)

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Венци ко те ухапа пак кучето тебе бе?Добър е мотора ама си стой на гъза не се ебавай с глупости:) :)Имаш колега който е моторджия,питай него(Иво)

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен, отдавна ме е ухапало, научих се на десет и после карах на баща ми мотора по малко... После се преместих и спрях да карам, а отскоро имам пари за мой, но "жената" не даваше :) ... Е, "жената", вече я няма и смятам, че е време да си купя и мотор :) ! Също искам и някакво инфо, кой(марка,модел) е добър за начинаещ, че не съм карал отдавна... А, питам конкретно за Бандит-а, че приятел продава и му имам доверие и се позамислих...

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако познаваш продавача и мотора добре.Инак на повечето малки кубатури им е взета душата.Големия двигател принципно има по-голям ресурс.Не говорим за машини ползвани от кретени.Аз не съм голям фен на тая марка,но ако екземпляра е читав,става за учебен мотор.Ако не е тайна за какви кинти иде реч?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 2300, плюс-минус 100 лева! Обслужен е, сменени са консумативите, гуми и останолото. А, може да ми продаде и екипировка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Преди година и половина си взех бандит 250 (и на мен първи) и въпреки че хич не беше запазен и доста проблеми ми правеше (основно с палене), бях доволен от него - мисля че е чудесен за първи мотор. Така че ако имаш доверие на приятеля си го взимай - цената не е лоша ако е запазен. Аз тогава го взех за 2000 но колко още дадох и колко оставаше да дам ако не го бях продал...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей! Преди година и половина си взех бандит 250 (и на мен първи) и въпреки че хич не беше запазен и доста проблеми ми правеше (основно с палене), бях доволен от него - мисля че е чудесен за първи мотор. Така че ако имаш доверие на приятеля си го взимай - цената не е лоша ако е запазен. Аз тогава го взех за 2000 но колко още дадох и колко оставаше да дам ако не го бях продал...

Вече е 90% процента сигурно, че ще го взема, само да досъбера парите и се мятам:lol: ! Благодаря на писалите :thumbs: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сузукито не е лошо моторче аз харесвам точно такав тип мотори сащо като теб сам запален да си взема такав но в последните месеци нещо ми се варти из главата Дукати Монстер погледниго ако искаш голям красавец е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да се учиш на него мотора не е лош. Най-важното на теб да ти хареса и да ти допадне. Аз като видях моя и се влюбих :thumbs: ОБАЧЕ ако мислиш да раздаваш газ с него не е от най-бързите, даже никак. Нищо че го водят 45 коня. п.п. Принципно сузуки е последната марка която бих си купил. Лично мнение :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора, като го видях на живо много ме грабна нищо, че не е пистов, все пак ще се уча :thumbs: ! По нататък живот, здраве и пари и смятам да си збъдна една РСВ или накой с последни РР, но като за начало малък Бандит :lol: ! Колега teror1sta, защо не би взел Сузуки, досега знам, че частите били скъпи и имало вариант да имам проблем с карбураторите..?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз марките ги подреждам по следния начин:1: Хонда;2:Кавазаки;3:Ямаха;4:Сузуки; Принципно всичките са хубави, но по мой виждания са така :P Харесвам Хонда най-много защото си е ХОНДА . :D , а Кавазакито ми харесва, защото вървят доста прилично. Не ми харесва Сузуки, защото според мен нито са толкова здрави нито вървят колкото другите. Принципно Хонда се води за една от най бавните машини (говоря за по старите мотори не тези от 2007-8) , а лично се обедих че Сузуки са още по бавни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за инфото, полезно е! Имам още време да помисля...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам опит от първа ръка - не съм притежавал такъв, но моето мнение е НЕДЕЙ:)Карал съм и е абсолютен ташак, дори никога да не си карал мотор ще ти умалее за месец - два.Освен това специално Бандит 250 е склонен към доста проблеми, както и повечето 250-ки. Тук идва и следващия проблем - понеже са по редки като модел и частите им се намират по-трудно.Всеки човек е различен и е трудно да давам акъл(дето така и така го нямам) но oт това, което съм карал бих ти препоръчал следните модели:- идеални за започване от нулата - Honda CB 500; Suzuki GS 500; Yamaha XJ 600 - малко по-мощни ама също стават ако имаш някакъв опит - Hornet 600; Suzuki Bandit 600; Yamaha FZR 600Има още доста време до сезона пообиколи пробвай и други мотори и виж кой ще ти хареса и ще ти е най-удобен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря, варианта с 250 отпадна :) ! Ще се качвам на по-голям, само трябва да реша какъв, а имам и разбиращи "съветници"! От толкова време я подтискам тая болест, но пак усещам "желанието" ;) ... Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...