Jump to content
dani13

англичанка

Recommended Posts

Здравейте, колеги имам един въпрос - от една седмица нещо започна да тропа / на желязо/ от долната страна на шофъорската страна, но не мога да разбера откъде - чува се точно посредата. Появава се при тръгване в рамките на 10 метра почуква 2-3 и при спиране /не мисля че е каре, защото не въртя волана, а само направо/. Ходих в сервиз да ми прегледат ходовата част и казаха че нямало нищо, всичко било здраво. Но този шум много ме дразни. Ако някой има предположение, моля да го сподели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам подобен проблем, но при мен тропането е слабо и по тихо от това което ти казваш! При мен е луфт в кормилната кутия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани''Колега според мене тва тропане е биалетка...и аз имах подобен проблем .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дани''Колега според мене тва тропане е биалетка...и аз имах подобен проблем .

благодаря ти за отговора, ще я закарам да погледнат и това, въпреки че ме убеждават че и няма нищо, но все пак нещо тропа. Да те попитам опасно ли е да се кара така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е биалетка на стабилизиращата щанга НЕ е "опасно". Просто колата става малко по нестабилна отпред.(което в същност може да се окаже опасно). И май по-добре върви в някой друг сервиз, защото тези явно не знаят къде са! Тропа ти нещо отпред и да ти кажят че всичко е ОК е доста смешно. Че то така утре може да ти падне гумата и да се учешиш някъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е биалетка на стабилизиращата щанга НЕ е "опасно". Просто колата става малко по нестабилна отпред.(което в същност може да се окаже опасно). И май по-добре върви в някой друг сервиз, защото тези явно не знаят къде са! Тропа ти нещо отпред и да ти кажят че всичко е ОК е доста смешно. Че то така утре може да ти падне гумата и да се учешиш някъде.

сега се чух с Омбре и ще отида да я види и ще ви пиша какво е, но каза че може да не е биалетка, но първо нека да я видим, но ще стане към сряда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С подобен проблем съм и аз.Само дето "тропането" е отдясно - отпред и е по-меко,като "пукане".За малко да сменя биалетките/ от много майстори........./,а се оказа, че амортисьора ми се е прецакал и той така "пука". Така,че провери и тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...