Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,фенове.Настоящата ми кола е Шкода120Л и това лято мисля да добавя Сивик в гаража си.Имам няколко въпроса-верни ли са слуховете за скъпата потдръжка на Хонда.Кой двигател е по-добър откъм разход-вървене-здравина(за последното май няма значени ,защото за изпушил хондов мотор не съм чувал)? Става въпрос за моделите от 93-94г. и 1.5-115к.с. и 1.6 125к.с..Също искам да знам и всякакви забележки по колата (примерна дали гние и т.н.).Мерси предварително. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,фенове.Настоящата ми кола е Шкода120Л и това лято мисля да добавя Сивик в гаража си.Имам няколко въпроса-верни ли са слуховете за скъпата потдръжка на Хонда.Кой двигател е по-добър откъм разход-вървене-здравина(за последното май няма значени ,защото за изпушил хондов мотор не съм чувал)? Става въпрос за моделите от 93-94г. и 1.5-115к.с. и 1.6 125к.с..Също искам да знам и всякакви забележки по колата (примерна дали гние и т.н.).Мерси предварително. :hondarulez:

За тия години които търсиш има три двигателя 1.5 но никой от тях не е 115 коня. Д15б2- 90, Д15з1 - 90 и Д15Б7 - 101 коня. Най-често гният задните калници но там вече е до подръжка. За подръжката зависи къде и какво търсиш като цяло не е скъпа. Ако имаш възможност вземи си 1.6 втек мотора. Иначе като най-здрав и дуракоустойчив се води Д15Б2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,мерси за светкавичния отговор.И аз към 1.6 втек съм се заслил ама много рядко има оферти за хубави д16-ки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

1.5 или 1.6 какво метра, килограма, литра или конски сили?Ползвай търсачката и прегледай важните теми и правилата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...