Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Тази година тръгна много добре - паркинга ни отеснява все-повече, Асеновградчани също се събудиха и организираха добре и доколкото разбрах ще дойдат на срещата. Пазарджиклии малко изостават, дано и те се активират скоро и да ни посетят! Ако не, пак ще ги навестиме и мобилизираме скоро както миналата пролет :P За новите фенове - срещата ще е както винаги първата неделя от месеца на паркинга на кафе "Егоист" срещу "Гранда" от 13ч. Лепенки на фенклуба имам многооооооо:hondarulez: Елате пуовечеееееееееееееееееееееее :cool::(:P:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса първата ми среща и смятам да повторя.Дано пак да напълним паркинга и да си намерим по голямо място за збирките ни:hondarulez:До Неделя:cool:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове и аз сам там на паркинка на егоиста :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам асеновградчаните да сме на линия, само да се организираме, ако неуспеем с организацията идвам сам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За каде без мен !!! Майна трябва да обсъдим вапроса с смяната на мястото за срещи .. мн трудно се сабираме на паркинга и често да си кажа са млако не ефективни ..Вярно студено е и малко стоим по край колите , но мисля че и мястото е доста тясно вече, и тоя 1 лв.. аз не плащам и повечето ,но све пак сие неодобно.. Все пак сме клуб на коли и то Най - хубавите :D би триабвало да гледаме и показваме именно тях . триабва да пимислим и да обсадим вариантите на срещатата .Аз имам 1-2 в предвид съдейки от другите форуми .Ходих на японска среща тази неделя на гребната база и беше доста сполучлива секи си показа колата ,пита каквото имаше да пита ,научи каквото искаше. И след това цялата тази талпа от хора и коли се натовариха и направиха една колона до близко заведение .Варианти мн ще говорим. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще се постарая тоя път пак да дойда!дано да е хубаво времето :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не излезе нещо неочаквано ще дойда, някакви гости се канят да ми идват в неделята...ако дойдат още по-добре за мен, ще мога да дойда на 100 процента, пък единия е зарибен авто маняк, може и него да взема. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не препия в събота съм на линия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ако си слезна навреме от планината съм на линия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя път и аз ще се постарая да дойда,не,че имам кой знае каква машина за показване но поне да се запознаем.така,че ако видите някой да си стои мирно и кротко в concerto-to идвйте и ме измъквайте :huh::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако успея да се измкна с един Element обезателно бих Ви навестил да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мочета дайте да мислим за по-голямо място за срещи, че съвсем ще ни отеснее паркинга на егоиста...оня дядка пак ще има да мърморясва и да ни гони навътре :thumbs::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мочета дайте да мислим за по-голямо място за срещи, че съвсем ще ни отеснее паркинга на егоиста...оня дядка пак ще има да мърморясва и да ни гони навътре :lol::P

Ако товарищ Танкист дойде, и аз ще съм там :thumbs:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дода и аз.........май :cool:

не се срамувай Ванка, хондаджиите сме широко скроени хора - ела, приемаме и ОБРАТНИ...............................волани :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота ако успея да сложа халогените и лип-овете ще дойда и аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналия път пропуснах, но този няма да стане ... ако няма потоп идвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

очертава се хубава среща да стане, мойта жена искала да ме води по магазините........дано да успея съботата да я забаламосам за тая работа че неделята да съм свободен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз макар и без хондичката ми сигурно ще дойда да ви видя че се забравихме,а скоро надявам се турбо проектът ми да приключи и да се виждаме все по често.айде до неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дода и аз.........май :D

не се срамувай Ванка, хондаджиите сме широко скроени хора - ела, приемаме и ОБРАТНИ...............................волани :D
Е,пази едно място тогава..........отдясно :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко, назяпахме се, наговирихме се... Накрая който остана, че и се дърпахме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа, разнообразихме срещата с посещение на писта Дракон - Калояново, колоната от хонди беше безкрайна! Времето се стопля и с това и възможностите за разнообразяване на срещите. Няма да е зле да помислим за следващата среща на 1 Март да занесеме мартенички на колегите в Асеновград? Директно предлагам да се съберем тук и да отидем на Асеновата крепост, малко лафче, джуки, снимки......после има страхотни кръчмета там наоколо а? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубаво предложение майната,дано само да е хубаво времето и да има 15-20 С :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са снимките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее , хубава среща беше ;) Приятно мина всичко , баш баничарката се разписа на пистата дори :) Имах желание да се дръпна с някой Сивик 125 коня някъде , ама хубаво , че беше само 1.5 101 коня Сивик Купе , че лошо щях да падна , ако беше някой по-мощен ;) мноо вървят тея Хонди бе ;) Пък после и с S2000 се " гонихме " , по-скоро ме минаваше ;) Айде чакаме снимки , мен някой щракна ли ме :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даа, разнообразихме срещата с посещение на писта Дракон - Калояново, колоната от хонди беше безкрайна! Времето се стопля и с това и възможностите за разнообразяване на срещите. Няма да е зле да помислим за следващата среща на 1 Март да занесеме мартенички на колегите в Асеновград? Директно предлагам да се съберем тук и да отидем на Асеновата крепост, малко лафче, джуки, снимки......после има страхотни кръчмета там наоколо а? :rolleyes:

Там сме.Едно голямо рамо от Майново нема да е зле ;):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер.Наистена разнообразие.Някои бая се надъхаха от драга , ТЕ се знаят :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде са снимките

Снимки утре, има и видео. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срештичката беше супер :rolleyes: макар че се пресъйденихме към групата в писта "Драгон" :)

Редактирано от X A X O

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...