Jump to content
Guest surr3a1

Как да подготвя пластмаса за боядисване

Recommended Posts

Guest surr3a1

Здрасти на сичкиНякой знае ли как да си подготвя барчето за боядисване... сега като го пръскам и после супер лесно пада боята и не се държи ама никак... какво да направя зада се захване тая гадина :thumbs1:мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

въпросът е каква боя ползваш..... аз боядисвах разни елементи и установих че ако ацетонът разтваря повърхността, то боята хваща много добре, но има пластмаси които не се разтварят толкова лесно и боята се люпи.... пробвай с боя на друга основа, щото дори да надереш повърхността със шкурка, пак няма да хване читаво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

Преди известно време боядисвах две брони с черна боя.Взех я от Мосю Бриколаж,във флакони под налягане,един е 400 грама и стига за няколко пласта върху едната броня.Хубавото е,че боята е специална за пластмаса,необходимо е само почистване на повърхността,остава пластична и след напръскване.Цената е към 8 лева флакона и като гледам броните не са мръднали изобщо.Става матова и много трудно се драска с нещо различно от метален предмет.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest surr3a1

мерси бате Дънди :thumbs1:... ще пробвам... мен ми се щеше синия металик на оригиналния цвят... дано да измисля нещо.

Редактирано от surr3a1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dobromirski

Има основа за пластмаса- ПЛАСТОФИКС се казва :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

ICQ -то утре 6ти кажа ко да направи6 :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...