Jump to content
Guest r2d2

Gazov inzekcion

Recommended Posts

Guest r2d2

Nqkaoj moze li da mi razqsni kak to4no raboti gazoviq inzekcion, kakvi sa mo 4astite i kakva elektronika izpolzva. 10x predvaritelno.Dali moze obiknovena da se podobri kato se izpolzvat idei ot inzekciqta.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dido_dimov
Те тука може и да пише нещо относно въпроса ти. :tease: поразрови се малко ... в интернет всичко пише.А тук са цените ... или поне някой от тях. :music: Редактирано от dido_dimov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stass

хмм, интересно ! в линка с цените видях газов инжекцион за турбиниран мотор ! ето това вече е интересно да се провери как върви !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

До колкото знам се сменят инжекторите които струват около 400лв сменя се и компютъра защото оригиналния трупа грешки и лъже двигателя. Може да се сложи и обикновенна уредба прави се една платка с две релета които превключват инжекторите на всяко палене си превключва автоматично на бензин и при повишаване на оборотите убръща на газ това се прави за да не остават на сухо инжекторите за дълго време иначе се получава нагар по тях и се запушват. Това е което мога да кажа аз дано съм помогнал с нещо.

Редактирано от pepi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...