Jump to content
S2K

Първа среща с Омбре

Recommended Posts

Здравейте, съфорумци. Не съм от тези , които често пишат тук, но сега искам да споделя впечатления от запознанството ми с Омбре. Абсолютен професионалист , готин човек и голям Хонда фен, един от най-ценните за Хонда общността в Бг. Сигурен съм , че тези които го познават знаят за какво иде реч. Същото важи и за момчетата , които работят с него ((доколкото знам също съфорумци). Ходих при тях да прегледам един Сивик, който бях харесал по обява. От момента, в който вкараха колата в клетката имах чувство , че работят като екип от F1, без суетене и всеки знае , какво прави. По ходовата част не откриха забележки, но компютърната диагностика отчете, че физически липсват airbags и SRS и още 1-2 по-дребни проблема. Това предполагаше нечисто минало на колата, което се бяха опитали да прикрият с друга електроника, която да лъже борд компютъра , че има airbags и SRS. Естествено, отказах се от покупката и си мисля, колко ценно беше това , че отидох при Омбре , а не в първия сервиз, където вероятно щяха да прегледат предницата и "чичо Колъо" да чуе , че клапаните не тракат.Благодаря ти , Омбре за отделеното време и внимание. п.с. И така, аз все още търся моята Хонда...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да така е ;) такъв си е ОМБРЕ и всички сме горди , че си го имаме ;) А екипа не само работи , като се едно е от Ф1 но и така лети по състезанията бесния СИВИК :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си позволя да използвам темата да БЛАГОДАРЯ на ОМБРЕ за многократната помощ която ми е оказал , просто незнам как да го кажа но, Сашо дано ни помагаш и в бъдеще така както и до момента, защото ако не беше ти щях да изпадна в доста големи сериали на няколко пъти .Благодаря ти Омбре че си усмихнат , весел , добър майстор и че ни изтрайваш глупостите и проблемите с които те занимаваме.И естествено Благодаря и на двамата младежи (Ванко 1) и (Ванко 2) :blink: за оказаната помощ , Да сте живи и здрави целия екип и дано се справяте така и за в бъдеще. БЛАГОДАРЯ

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ще е благодарствена темата искам да използвам и аз случая и да изкажа моята благодарност към Ombre и помощниците му Джони и Ванко.

Това са хората които бяха и продължават да бъдат редом със мен за да го има летящият Сивик и всеки от тях си знае за себе си каво му струва всичко това.А колко мои глупости и гимнастики са изтърпели във името на Марката и Спорта те си знаят.Не съм лесен и аз за изтрайване, знам си го.

Във тези трудни времена имат нужда от тези добри думи и нашата подкрепа.

 

"Виш к'фо нещо е" Ombre

Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само едно искам да ви пожелая :) ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ и да имате адски много късмет :) и през новия сезон да ви гледат само ------> http://forum.rally-club.bg/gallery2.php?g2_itemId=157842

Редактирано от misho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще кажа само 1 нещо и повече няма да коментирам.Минах през няколко сервиза преди да намеря Омбре и сега в друг нямам намерение да ходя.Поздрави на екипа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМБРЕ сервиз са ВЪРХЪТ! Това е ясно на всички! :D Момчета и момичета Хонда-манияци , помислете как да подпомогнем бега4ката на Омбре в републиканския 6ампионат!Мисля,4е това е на6е призвание!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкам един Омбре и в Пловдив...трябва да направят клон и в Пловдив тук също хонда общността е доста голяма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз също съм поредният доволен от този сервиз.Отношението към колата е перфектно, към собственика също.Професионализма е на ниво, изобщо каквото и да си говорим това е СЕРВИЗА.Радвам се че каквото и да става с колицата ми, имам сигурен човек.Да не говорим, че за да сме тук в момента пак ОМБРЕ е "виновен".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз също съм поредният доволен от този сервиз.Отношението към колата е перфектно, към собственика също.Професионализма е на ниво, изобщо каквото и да си говорим това е СЕРВИЗА.Радвам се че каквото и да става с колицата ми, имам сигурен човек.Да не говорим, че за да сме тук в момента пак ОМБРЕ е "виновен".

;) Толкова го хвалите този сервиз, че някой ден, ако ми възникне проблем с колата, ще я докарам в София :) Дано не се налага. Досега в сервиз не съм влизал за нещо повече от ремъци и накладки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам да се присъединя към всички колеги и да изкажа прекрасното впечатление което остана у мен след посещенито ми в сервиза на ОМБРЕ. Пожелам му все така да е професионалист и веселяк в работата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

досега освен суперлативи друго не съм чувал за Омбре и както каза един колега по-горе, Пловдивчани можем да се надяваме да имаме и ние един такъв професионален сервиз за хонда. :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато имам някакъв проблем по колата при мен обикновено става така:"Ало, Омбре, добър ден, имам проблем с един сивик...(изброявам симптомите)""А ясно...(поставя диагнозата)...докарай я в 10:00"Докарвам я в уречения час и си я взимам следобен същия ден. Бързо, безпроблемно, с усмивка и уважение :fun:Как да не остане доволен човек (щях да кажа, дори и да плати малко повече, но си нямам на идея дали плащам повече или не, дори не ме и интересува :fun:)Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам честта да го познавам лично като човек е невероятен като специалист не ми се е налагало да го ползвам но сам сигорен че е наи добрия ако имам проблем при него съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив си имаме OLMY.НЕ съм забравил за БУШОНА и благодаря за разкарването ....ПОЧЕРПКАТА си оства за следващата стреща.!! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойде и моя ред да си изкажа повече от страхотните впечатления от екипа на Сашо . И аз имам същия проблем като голегата Орлин , звънкам , ореждаме си час и преди и да съм се върнал от работа колата ми е готова ... даже няма за какво да се хванеш :rolleyes: отваряш капака вътре сичко е забърсано направено с професионализъм и от първата среща на сам с тях не си и правя тръда да си отварям капака , защото имам пълното доверие че всичко е наред. Пожелавам на всички фен клубове в България да имат наистина хора които обичат марката им да работят над колите им , защото мойте приятели постоянно патят от "майстори" и аз просто се чувствам касметлия че съм избрал ХОНДА за моя любима марка :D Пожелавам на Омбре и компания много успехи и все повече почитатели на тяхната работа и усърдие с което работят !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще използвам повода да изкажа благодарност на Омбре. Клиент съм му от 5 години, няма да обяснявам защо все там ходя при нужда. Мисля ясно е на всички. Последните години опашката при него расте, но расте и Хонда семейството. ХУБАВО Е ДА ИМА НА КОГО ДА БЛАГОДАРИШ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...