Jump to content
pitbuls

спортен колектор

Recommended Posts

кои ще ме светне малко по подробно за влиянието на сп колектор над мошноста на колата,от какви материали се изработват(задължително ли трябва да е неръждавеика-понеже някои хора твърдят че"суши двигателя",нямам идея какво ще рече това)или може и от друг материал.кои ще е наи добър за моя рекс-4-2-1 или 4-2.мисля да си направя един,имам възможност да си набавя необходимите материали и да го направя.ако някои има сники на колектор точно като за моита на снимка може да ми пусне да го видя как е точно.мисля че и d16a9 е като моя мотор.мерси предварително на тези които ще се отзовът.и също да питам,мисля да си сменя цялата генерация,проблем ли е да отстраня напълно средното гърне и да го заменя с права тръба.мисля да изправя максимално тръбите и да сложа отзад от двете страни по едно спортно гърне.така дали ще е добре?

Редактирано от pitbuls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега по добре според мен ще е да е 4-2-1 двигателя ти е стоков нали смисал ако има вдигната мощност тогава може и да е 4-2-2 до края !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мисла да я правя с 2 тръби до отзад,а спортен колектор-надоло две тръби,после минават в една до преди средното гърне,него го махам(само не знам дали е добре да го махна или да сложа резонатоор там),нататък продължава една тръба и малко преди задната част на колата мисля да я разделя на две,едната със спортно гърне в ляво,другата също с такова гърне в дясно.само никои не каза за колектора от неръждавеика ли да е????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как за кое бе колега ми за нераждавейката е това естествено и според тестовете показани наскоро в една тема за колектор ,4-1 е по добре от 4-2-1 ама е по дебело като цифра,което теб не ти е зор нали си ги правиш сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колека колекторите са 4-2-1 и 4-1 а не 4-2 и според мен 4-2-1 е по добре смисъл когото съм питал се тва казва и за тва и аз сам на тва мнение!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В "Полезни технически" има тема за колекторите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...