Jump to content
edin

Cr-v (eu) Vs Cr-v(usa)

Recommended Posts

Първо здравейте колеги :angry: Ще ви бъда благодарен за помощ/съвет по отношение покупка на CR-V. Конкретните ми въпроси са свързани с разликите между американското и европейското изпълнение, ако има такива разбира се. В един от сервизите на Хонда ми казаха, че ако има проблем с електрониката на американския вариант, проблема към момента е непоправим в България :angry: Действиетелно ли това е така?Благодаря :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един от сервизите на Хонда ми казаха, че ако има проблем с електрониката на американския вариант, проблема към момента е непоправим в България :( Действиетелно ли това е така?

Ми да са си купили необходимия Хонда тестер.Има такъв тестер в БГ.Вече го ползвам 8 месеца.Покрива всички американски модели на Хонда и Акюра(от -до)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За диагностиката и аз така съм чувал. Гаранцията в ЕС със сигурност не важи. Има разлики обаче с европейските, като - дръжки за врати, брони, фарове(рефлектори), дебелина на стъклата, мигачи и т.н. За щатите има и модели без 4по4.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За диагностиката и аз така съм чувал. Гаранцията в ЕС със сигурност не важи. Има разлики обаче с европейските, като - дръжки за врати, брони, фарове(рефлектори), дебелина на стъклата, мигачи и т.н. За щатите има и модели без 4по4.

Тоест разликите са повече външни и минални доколкото разбирам. Вътре има ли промени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има разлика в касетофона и може да е само с предно предаване.Разлика в фаровете и дръжките и огледалата може да не са в цвета на купето. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...