Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Агитка приемате ли? пс. но ще бъде като се завърна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Агитката ще е важна особено когато зарибим някой друг форум да ги разбием . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да уговарям поляците да дойдат до България да ги смачкате и да си се върнат посърнали :D;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ходих в 09:00ч. в Младост,за да запазя игрище,защото се запазват понеделник часовете,и отидох 1 час след като са отворили,и какво да видя угромна опашка от хора който чакат да си запазят час,не за тази седмица еми за следващата.

Единствения свободен час беше в неделя на 22.02.09 от 08:00ч. до 09:30ч.

Говорих с хората и казах,че ако не се саберем,че мога да отида и да отменя часа,което означава,че няма да играеме,за това искам пак само сигурните хора да пишат който ще могат да дойдат на 22.02.09 от 08:00ч. до 09:30ч. да играят футбол,и пак да се саберем 2 отбора.

Ако не успеем да се саберем 2 отбора отменям часа и няма да играеме.

Съжелявам,че е толкова рано,но нямаше как да отида по-рано да запазя,отидох само един час след като бяха отворили....

Искам сигурните хора да пишат който ще идват,и да правиме списака.

Надявам се ранния час да не ви уплаши,и този път се саберем повече хора.

Трябват ни 12 човека,броенето започва сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси Брой ме ест :) Иии ако искаш мога да взема пак брат ми да пази :P ако ли не :) Само аз :P ама съм сигурено :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правя списък и очаквам заявки за участие :) :) 1. kras3n2. ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси Брой ме ест :) Иии ако искаш мога да взема пак брат ми да пази ;) ако ли не :) Само аз :) ама съм сигурено ;)

Никой недей да вземаш,ще гледаме този път да се саберем повече хондаджий.П.С.Моля да не се спами по-темата,че става убъркване.Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме бройтре ако не ми мине котка път ще дойданапрао съм размазан от мачстрах ме да седна щот незнам дали ще мога да се изправя вече :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси Брой ме ест :D Иии ако искаш мога да взема пак брат ми да пази :D ако ли не :) Само аз :D ама съм сигурено :)

Никой недей да вземаш,ще гледаме този път да се саберем повече хондаджий.
Аз пък мисля че трябва да вземе брат си щото, без добри вратари хубав мач не става. Вчера ако не бяха двамата вратари резултата щеше да е 60-50 или нещо подобно.И помислете дали не трябва тези от форума които участваха първия път да са предимство при записването за втория път.А иначе аз пак се записвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено,че са с предимство.Обаче,темата е "Футболен отбор на форума - Варна",което ще рече,че би трябвало да сме повече хондаджий.Иначе нищо против момчето,обаче ако има този път голям интерес,няма да го вземеме,иначе няма никакъв проблем,мисля,че така е правилно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе като гледам колко хондадьии се събрахме, май е по добре да дойдемен що не ма писахте бре??????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. kras3n2. ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

1. kras3n2. ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6. White`DeviL :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Момчета да решим проблема с топката като съберем по лев два какво ще кажете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта,все още диша ;),но няма да издържи и втория мач,за това нека найстина да купим една топка като хората ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз имам една такава в къщи вече ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дайте да дадем по лев-два-три и да се вземе една или две топки(не е лошо да има резервна)Ако ще се дават пари,ZERO ще даде вместо мен,че утре няма да ме има на срещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде записвайте мен и брат ми !!! още двама хонда фенове !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.kras3n2.ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6.White`DeviL7.BOSS`HOGG8.Brata na BOSS`HOGGОще 4тири човека и списъка приключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пиши брат му на обичливкото бре :huh: и той е фен

Редактирано от ZERO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.kras3n2.ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6.White`DeviL7.BOSS`HOGG8.Брата на BOSS`HOGG9.Брата на ObiChLiFk0Още 3ма човека и списъка приключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 3ма човека и списъка приключва.

Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда, с някои се познаваме, нищо че не пиша тук ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще дойда, с някои се познаваме, нищо че не пиша тук ;)

мараба :huh: а толдо няма ли да идва ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толдо май го мързи да става рано ;) ама ще му изправя къдравата коса ;) и ще дойде :huh:;):D :D ;) 1.kras3n2.ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6.White`DeviL7.BOSS`HOGG8.Брата на BOSS`HOGG9.Брата на ObiChLiFk010. AltusОще 1 ииии Толдо най вероятно :D

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа,че и днеска ходих да запазя час,тоест и следващата неделя ще имаме час.Нарочно отидох и запазих и за следващата седмица,че да можем да играем,всяка седмица,и това да стане традиция.За сега няма да казвам от колко е часът,след като се играе в тази неделя мача,веднага пускам часа,и записванията почват.1.kras3n2.ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6.White`DeviL7.BOSS`HOGG8.Брата на BOSS`HOGG9.Брата на ObiChLiFk010.AltusОще 2ма човека и списака приключва,който се записал записал..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде още 2-маааа по възможност 1 вратар ;) Толдо нямало да играе

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.kras3n2.ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6.White`DeviL7.BOSS`HOGG8.Брата на BOSS`HOGG9.Брата на ObiChLiFk010.Altus11.ТодорОще един човека и списака приключва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси ако няма кой друг да се запише ще можеш ли да вземеш накой ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 човек не е фатално,все ще се намери,обаче до неделя остават 4 дена за каде бързаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами играе ми се бе :) да се държим за ръчичка пак :) хахахахах Сори за ОФф топика :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Списака на участниците във неделя:1.kras3n2.ObiChLiFk03.ZERO4.Golf-Assassin5.HORACIO6.White`DeviL7.BOSS`HOGG8.Брата на BOSS`HOGG9.Брата на ObiChLiFk010.Altus11.ТодорОще 1 човек и списака приключва.Краен срок събота 16:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще потърся и аз някой.Все ще изскочи нещо.Тва време много лошо стана, което ме подсеща, че не знам къде ще играем?Айде някой да ме светне по тоя въпрос. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябваше да е в Младост на открито ... ама с оглед на настоящите метереологични условия и факта че в 8 сутринта е -5 ... Смятам че няма да играем ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е много добра идеята да играем на тоя студ , но ще видим ;) А и толкова рано ще е си е доста по студено от нормалното студено :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип играя като вратар, ако имате нужда, навит съм ! :)А, за място, не е лошо всеки понеделник да се запазва залата на "Черно море" Записването започва всеки понеделник от 9:00am за цялата седмица до 24:00 има часове

Редактирано от adit0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...