Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk0 - Под въпрос,че ни изкочи една работа с бащата и ако не се усложни живот и здраве по план да е ще играя :) ако ли не ще пратя дългия :)5. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk0 - Под въпрос,че ни изкочи една работа с бащата и ако не се усложни живот и здраве по план да е ще играя ако ли не ще пратя дългия 5. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето) 6. WingMan

Редактирано от WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето) 6. WingManВече съм сигурен , че ще играя :) Ако не можем да съберем хора мога да намеря противници :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето) 6. WingMan7. Виктор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)6. WingMan7. Виктор 8. ubqa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)6. WingMan7. Виктор 8. ubqa 9. Пешо - Дългия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)6. WingMan7. Виктор8. ubqa 9. ubqa+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)6. WingMan7. Виктор8. ubqa9. ubqa+1 10. Пешо - Дългия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде де няма ли още 2-ма ?!?! Златко или Марто дали са звъняли на ПЕШО вратарчето ?!?

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)6. WingMan7. Виктор8. ubqa9. ubqa+110. Пешо - Дългия 11. v1ktor+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3.Sinja_Kotka4.ObiChLiFk05. Брата на ObiChLiFk0 (Кольо Вратарчето)6. WingMan7. Виктор8. ubqa9. ubqa+110. Пешо - Дългия11. v1ktor+1 12. ubpa+1айде готови сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пълен провал днеска, а котката не знаел че сме неделя днеска :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще играем ли пак след срещите? Да започнем записването за следващата сряда отсега. Ако се съберем 12 човека записвам час. Малко ми писна в последния момент да се чудим как да запълвам бройката... 1.Аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. v1k7or

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. v1k7or4. WingManот сега смятам да съм редовен, така че ако не ви достига бройка някоя вечер звънкайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. ObiChLiFk03. v1k7or4. WingMan5.Miyamoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли едно място за мен ? :) +1 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да колега ще има, но дори и с теб остават още 6 човека :huh: . Така че за тази сряда мача отпада. Следи темата евентуално за следващата сряда. А ако играеш редовно и можеш да събереш едно отборче да ви пробваме, ще е супер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок.;) Ще гледам за следващата седмица да събера един отбор,но ако играем най-вероятно ще се запази час на игрищата в Аспарухово.Предполагам няма да е проблем за там?:cool::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , пич :) Няма да е Аспарухово. Играем ВИНАГИ В МЛАДОСТ ! Близо е до ОМВ на седмичните и така отиваме към 9 без нещо на седмичната и след това сме в Младост !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми се рита, но повече няма да става работата както досега - в последния момент да се чудим кой да запълни бройката. Не ми се занимава повече да звъня по телефони, и да ги издирвам по фейсбука и скайпа. Има много хора, които чакат специална покана, ама на мен ми писна. И без това всеки го скръндзи 20лв и само аз записвам. Пускам пак списъка и ако до неделя, най-късно понеделник се съберем, и ако до тогава са останали свободни часове, ще отида да запиша. Сигурно сме около 20-на които играем, ама миналата седмица се записаха 5. А по едно време даже нямаше място за всички желащи...Така значи следващата сряда, от 22:00 или 23:00, когато има свободен час. Записвам, след като се съберем 12 човека.1. Аз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO 3. THGBSS4. Svetlio5. ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3. THGBSS4. Svetlio5. ObiChLiFk0 6. White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй кат гледам пак ще почиваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3. THGBSS4. Svetlio5. ObiChLiFk0 6. White`DeviL

7. honda 1.3 16v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги.По принцип има отборче с което ритаме редовно, но нали тази седмица са абитюренските та всеки е поканен. ;) Ако за по другата седмица има желаещи може да поритаме заедно. :D

Редактирано от honda 1.3 16V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами айде колега, да видим дали си сериозен. Явно и тази седмица почиваме, поне следващата да играем срещу твоето отборче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ZERO2.MIYAMOTO3. THGBSS4. Svetlio5. ObiChLiFk0 6. White`DeviL7. honda 1.3 16v8. WingMan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в джаза ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така с брат ми ставаме 9. Аз поемам ангажимента да намеря още три момчета. Само ме интересува Хонда 1.3 16 V момчето потвърждава ли, за да не се окажем 11 и как сме с топките? Има ли топка ? Жорка пиши по-късно какво става, за да звъня на момчетата... Хубава вечер на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз какво да кажа, има свободни часове само за 23:00. Най-вероятно няма да мога да запиша час в последния ден, особено ако и утре е лудница на работа и си тръгна след 7. А касата мисля работи до 7. Ако до неделя се събираме 12 човека е най-добре, защото тогава мога да мина да запиша със сигурност. Така че според мен мача отпада и тази седмица.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз какво да кажа, има свободни часове само за 23:00. Най-вероятно няма да мога да запиша час в последния ден, особено ако и утре е лудница на работа и си тръгна след 7. А касата мисля работи до 7. Ако до неделя се събираме 12 човека е най-добре, защото тогава мога да мина да запиша със сигурност. Така че според мен мача отпада и тази седмица.

Добре, отпада за тази седмица! Аз ще се свържа с теб да запазиш и направо ще се съберем всички от отборчето ни със Светльо и от форума още 6 младежи, който е свободен и така :) ще го организираме с тебе 2-мата обещавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така с брат ми ставаме 9. Аз поемам ангажимента да намеря още три момчета. Само ме интересува Хонда 1.3 16 V момчето потвърждава ли, за да не се окажем 11 и как сме с топките? Има ли топка ? Жорка пиши по-късно какво става, за да звъня на момчетата... Хубава вечер на всички

Колега да сериозен съм и топка има ама явно за др. седмица остава. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова ли няма 12 човека в тоз големия град дето да се съберем за едно мачле???Или мързела надделява :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...