Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Ако няма хора аз мога да взема моя човек той поне пази... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Golf-Assassin3. ubqa (Zlatko)4. Дидо5. ObiChLiFk06. Брата на atoma7. Приятел на atoma8. Sinja_Kotka9. Candy Blue Slab10. Никито11. ДА БОСС12. Другаря на sinja_kotka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй трябваше да се върна от софия за да станете по сериозни ли бе тцтцтц :) А Станислав как така не е тук тоя път ?!?!?

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип днес трябваше да съм на работа от 16:00ч. до 24:00ч.Но понеже колегата е напуснал спонтанно,и ме извикаха извънредно на работа 1-ва смяна тоест от 08:00ч. до 16:00ч.В този ред на мисли,ако някой от списъка няма да играе или неможе,кажете да знам,защото много ме беше яд,че няма да мога да играя,и за това не се записах,защото щях да бъда на работа,а сега ме смениха и мога да играя обаче няма място.Пишете,ако няма се е отказал или не му се играе :plane:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да босс май няма да идва и той в последният момент някаква рабора му изникнала... така че Краси пиши се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Golf-Assassin3. ubqa (Zlatko)4. Дидо5. ObiChLiFk06. Брата на atoma7. Приятел на atoma8. Sinja_Kotka9. Candy Blue Slab10. Никито11. krasen12. Другаря на sinja_kotka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега спокойно мога да ви кажа......ЩЕ ВИ СКЪСАМ ШОРТИТЕ!!П.С.Дайте малко по-раничко този път,че предния път само 4 човека бяхме в без 10 а другите точно дойдоха,докато се оправим разпределим и загреем малко то минаха още 15 мин....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да опитайте се да дойдете най-най-най-късно 21:45 за да играем пълен 1 4ас. И топката незнам в кого е, да я вземете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииии аззз ще дойжа 21:45 - 21:50 :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:plane: в мене е :bow: само че ще слизаме с на Радо колата и може да я забравя в мойта кола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав мач беше, но идва следващия. А той ще е международен - срещу форума на ПЕЖО :)

 

Неделя от 16:00ч. - младост първо игрище

 

Като се вземат предвид отсъстващите състава долу-горе е ясен:

 

1. ZERO

2. Golf-Assassin

3. ObiChLiFk0

4. krasen

5. Дидо

6. ?

White`DeviL да каже дали ще играе, ако не Златко също е на линия...

 

Този път ще взема камерата, за да може колегата фотограф да заснеме този път на филм поредната ни победа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Питаме и БОСС-а :) Бербатов :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за риба щял да ходи казаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има едно място свободно и искате мога да зема младежа дето напрай Хетрик днес (не брат ми който се скъса да пропуска) :) тъкмо да не пътувам сам.пс: клипчетата ще додат утре че нямам кард рийдър (жената го забрай у тях :D )

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Golf-Assassin3. ObiChLiFk04. krasen5. Дидо 6. White`DeviL :D :D :) Е как няма да играе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се сетих че обещах на Жоро и на Радо да мина да видя потниците. В подлеза са на цена от 8 лв./бр. А на центъра посока Севастопол има едно малко магазинче спортно пак там са по 7 лв. Ако искате ще съберем пари и ще купя няма никакви проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Golf-Assassin3. ObiChLiFk04. krasen - Под Въпрос ( към 17:30 ще потвърди )5. Дидо 6. White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново съм в играта.1. ZERO2. Golf-Assassin3. ObiChLiFk04. krasen5. Дидо6. White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съставът е окомплектован ;) Оператор имаме ;) коментар ще има :D остава да бием :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остава да бием

Това вобще не подлежи на съмнение!БИЙ ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми да ги обсъдим като се съберем всички следващият път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще закъснея утре но ще дойда, трябва да закарам в 16:00 брата на автогарата. Подгответе снимачната техника :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти да беше качил снимките и клиповете от предния мач :))))))) Инач НАЗДРАВЕ ;)

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото хонда най-късно без 15 да е на игрището и всеки да си носи 2лв дребни да не се излагаме пред колегите :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи аз мога и по късно да дойда :dry: хах ;) ;) Айде отбор ;) бием че днеска играта ми върви ;) Вкарах баси якия гол в залата и изплясках една задна ножица дето ако нямаше един на пътя на топката да го шибне в тиквата беше и тя гол ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше и с повече да бием, но се отпуснахме :dry: и да не забравяме и че те играеха с 2 смени. А иначе нашата агитка (спрайта) беше номер 1 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от 16:00 часа на стардион "Младост Арина" се проведе мач между Хонда и Пежо завършил 11:8 за Клуб Хонда!Ето стартовият състав на японските возила :)1.ZERO©2.ObiChLiFk03.Golf-Assassin4.kras3n5.White`DeViL6.ДидоНа двубоят беше дошла и малка агитка на Хонда състояща се от: Жената на kras3n , Жената на Atoma , Приятел на Atoma и фен НОМЕР 1 --->Спрайта :)Ето как се развиха и нещатата в двубоя :) Отборът на Хонда започна добре и още в 3-тата минута поведе след удар на Golf-Assassin играч на Пежо си отбеляза автогол ( 1-0 ). Натискът на "японците" продължи и не след дълго резултатът бе покачен на 2-0. Чудесно центиране на ZERO беше засечено със странична ножица от ObiChLiFk0 топката чукна левият страничен стълб на вратата на "французите" и се оплете в мрежата" Последваха 2 бързи гола на Дидо и резултата набъбна до 4-0 за ХОНДА ;) Отборът на Пежо се "събуди" и на свой ред направи няколко сносни атаки като една от тях доведе до гол (4-1). Хондаджиите реагираха като ужилени и покачиха на 5-1 след удар на ZERO пежо за 2-ри път си отбелязха автогол.Последваха гол на Дидо с който той оформи своя хеттрик и гол на ZERO така резултата стана 7-1.Последва доста сериозно отпускане в редиците на Хонда и резултата стана 7-5. "Аварийна лампичка сетна" за отбора на Хонда и те на свой ред направиха редица добри атаки така Дидо вкара своят 4-ти гол и 8-ми за "японците" в мача ( 8-5 ) . Нова добра атака започнала от Golf-Assassin продължила през ObiChLiFk0 който овладя чудесно и от въздуха комбинира с Дидо който на свой ред му върна топката на двойно подаване и ObiChLiFk0 реализира за 9-5 . Минути след това и капитанът ZERO забоде топката в мрежата на ПЕЖО за 10-5.Отново последва адски голямо отпускане в "японските" редици и резултата закономерно стана 10-8. Малко преди края на мача White-Devil реши мача със своя 1-ви гол в мача и 11-ти за Хонда.Така и заърши мачът 11-8. Хонда можеха да бият и с повече но редица пропуски пред противниковата врата и 2 греди попречиха на отбора да бие с по голяма разлика.Половината от този мач бе заснет от Atoma но въпреки това той не дойде на време за най-красивите моменти в мача!Ето и оценките за този мач:1.ZERO - Като истински капитан беше на всякъде. Реализира 2 гола и уачства отлично в защитния вал на отбора--> Оценка -> 82.ObiChLiFk0 - Реализира феноменален гол с ножица а след това и още един след невероятна комбинация с Дидо.Добре държеше топката и разпределяше играта на отбора --> Оценка -->83.Golf-Assassin - Игра добре в защита и в нападение след негов удар се стигна и до откриването на резултата.Оценка -->74.Kras3n - Неможа да реализира но направи редица асистенции .Посрещаше противника в центъра и често отнемаше топката. Бавеше се с обработката на кълбото но като цяло добро представяне. Оценка ---> 75. White-Devil - Няколко чудесни удара при последния и гол . Дейно участие в защитата и добре задържаше топката. Оценка - 76. Дидо - Играчът на мача за Хонда :P Показа невероятно чувство към гола ! Като типичен нападател добре обработваше топката в предни позиции.Реализира цели 4 гола ;) Оценка - 9Спрайта - Въпреки че не дойде в началото на мача направи невероятно представяне на трибуната ;) ФЕН ЪФ ДЪ МАЧ :) ОЦЕНКА - 10atoma - Закъсня за началото на мача и пропусна да запечата на камерата редица красиви моменти :) като цяло добро представяне :) Оценка 7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба оценка имам,другия път ще се постарая повече поне 8 да имам.Лично аз се раздодох на 100%,друг е въпроса,че са ми толкова възможностите.Не успях да се разпиша,и да счупя каръка,но за сметка на това 2-3 гола са изработени от мен.atoma - Благодаря,че снима.Спрайт - Благодаря,че ни подкрепи така мощно и надвика,иначе толкова голямата агитка на "Пежо".Отбор - БЛАГОДАРЯ ВИ ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На двубоят беше дошла и малка агитка на Хонда състояща се от: Жената на kras3n , Жената на Atoma , Приятел на Atoma, самия atoma и фен НОМЕР 1 --->Спрайта :)

(малко си ме пропуснал ;) )

 

Ето и клипчета от оня ден :) --> ЛИНК има и боя на съседния терен ;)

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеее тея клипчета има да ги тегля 2 дни ;( ако се загледаш внимателно ще видиш че си най долу наказан ;) за закъснението ;):) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеее тея клипчета има да ги тегля 2 дни

Който има проблеми с нета или мисли че по скайп ще стане по бързо да ми драсне аз ще му ги пусна там, може и по бързо да додат :)Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ти дам ДВД :) от там нататък ;) чел си книжки знаеш кфо следва :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клиповете се теглят нормално за 10 - тина минути. Благодарности на колегата, видеото е страшно :) .П.С. Къв е то'а полузаспал защитник с червено-черния адидас? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще играем другата неделя да не е между 4 и 6 защото с told0 имаме мач от турнира в залата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...