Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Много хубу тоя Радо го отпишете няма да дойде.. а аз незнам къде да дойда. Някой може ли да ми каже къде по точно се намира тая Ледена Пързалка? От Мола нагоре ли трябва да се кача или от Шела някъде. Аз ще дойда от Елпром с автобуса само ми кажете някоя спирка там и кой автобус ходи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Кажи от къде да те взема и няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Който може да вземе някой авер. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се пребирам колеги :) , съжелявам че не можах да ви подкрепя.Макар че станах в 4:00 сутринта за да се пребера на време , не успях сориииии.Успех ви желая и дано се справите , сигурен съм че ще се справите без мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Браво :) много сме добри :) Давайте снимки да кача в блога :)

Редактирано от vtechrv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 на 7 за Хонда -много са добри момчетата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,вярвах във вас момчета!!Защитили сте достойно името ни :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се похваля аз !!! днеска излязох от къщи за сефте от 4-5 дни насам :huh: естествено заради жена ;) и заради 2 кучета де :) ама съм значително по добре ;) и нямам търпение да играяааа другия път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли представа дали някой е запазил час за другия път.

сорри за оффа ObiChLiFk0,ZERO,Много сте тихи нещо !!! !?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз сори за ОФФА ама kras3n по добре ти замълчи ... като изключим че Йовов за пореден път доказа че е куц кон... си имаше чиста дузпа за ЛЕВСКИ ... дори и Сашко Диков го каза след няколко прегледа на ситуацията ... така че ... Еклер тихо :) ииии нали знаете ... "ЦЯЛА ВАРНА РЕВЕ !!! .............. К*Р за Черно Море:huh:"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още спам.Първо с предишното ми мнение,не използвах нито една обида,и никой който не знае,че си от лефски,нямаше да разбере за какво става въпрос,а ти нападаш.Поради твойта реплика,провокира в мене ярост,но ще гледам да си я спестя,защото всички ви знаят какви сте.Само малко копи/пасте.СМЕШЕН "син" ПЛАЧ! И треньори и футболисти и...журналисти...след 0:0 на "Тича"...Смешен "син" плач звучи след мача с "Черно море" - 0:0 на "Тича". Плачат и треньори и футболисти... и журналисти...! Имало дузпасрещу Гонзо. Всички гледахте мача! Чухте всички коментари след хикса. Не бях чувал обаче журналисти да плачат. По "Гонг" един журналист казва на друг да успокои феновете, че "Левски" е спечелил една точка, а не е загубил две. Тоест "Левски" е играл срещу много силен отбор.И левскарските журналисти от "Гонг" щели да питат съдията Христо Ристосков защо не показал жълт картон на Бачев в един коя си минута и защо после не показал втори жълт и червен в еди коя си минута. "Син" плач! На треньори, футболисти, и явно за пръв път в новата история на българския футбол - на журналисти. Кокала каза, че ще гледа записа. Гонзо каза: "Дузпа! Съдията сбърка. Защитникът си пусна крака. Не съм търсил контакт със защитника". Журналистите"сини" знаят, че Гонзо симулира и говорят за някакви два жълти картона. И ветеранът на спортната журналистика, Сашо Диков: "Никаква дузпа". На същото мнение е Кольо Спасов: "За мен няма нищо". Потвърди го и шефът на съдиите Димо Момиров: "Няма дузпа". Накрая го каза и Ристосков: "За мен е симулация. Защо да се плаша да отсъдя каквото виждам. Кога съм се плашил. Винаги се кръстя преди мач. Даже и преди второто полувреме. Не сте забелязали досега".И за капак фенове на "Черно море" набиха фенове на "Левски" и спукаха гумите на автобуса им. Имало няколко фенове в болница, но си тръгнали. Това е информация на "Гонг", а фенът който я съобщи е Емил Кехайов. Дали е вярно, и колко е вярно. Ваша си работа как ще приемете тази информация"!Източник varna-sport.comЩе си спестя мойте лични коментари като например (Дайте дузпа спасете лефски,или пратете смс на кратък номер 1914 с текст дузпа,за да спасите лефски).И така натака,просто ще ги спестя,да не се излагам,както направи в случая ти.Мисля,че тази тема може да приключи до тук,ако имаш нещо лично да ми казваш има Л.С.Извинявам се още веднъж за оффа,но силно бях провокиран.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се карайте бийте се, примерно утре на месечната !!! А иначе днес стана много добър мач, показахме пак че сме по добрите и на терена, въпреки отсъстващите титуляри и играещия с контузия Дидо. За другата седмица нямаме запазен час естествено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жалко че немога да на напиша коментар за тоя мач !!! а иначе и на месечната няма да мога да дойда ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли час ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление,туко що се връщам от младост,и всичко е заето.За тази седмица няма часове,за другата също.Бях там в 10:00,а часовете за записванията започват в 8:00 и за 2 часа всичко са заели.Явно трябва да търсим други игрища,за следващите 2 седмици,че лоша работа така,трябва да се спортува!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кофти, май ще се наложи да отидем на игрищата на меи-то... или виенска на някое квартално игрище.И имам едно предложение - да си направим някакви еднакви тениски с които да играем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за МЕИ-то , излиза долу горе по 2лв. на човек , не е като в младост безплатно но мисля че ако сте запалени няма да има проблем :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 лв. къде ли не ги давате.Ама с това игрище в Младост,много нерви чакане и накрая какво,да ми кажат,че няма място айде :D Твърдо да.Дайте някои да запази или незнам как седи процедурата,и да започва записването.

Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега питах за МЕИ-то, след 16:00 има човек който записва там, седи в барачка някаква до игрищата, плащането е предварително. По късно ще имам още информация че един колега ще иде до там, ако искате мога да го помоля да запази час но ми кажете за кога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо Ходих преди един физиотерапевт магьосник :P май ... до края на седмицата ще съм почти на 100 % ;) и ако има място незапълнено в края на седмицата :huh: ще се запиша ако съм в състояние ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми мисля,че най-удачно е да се запазва игрище,за неделя към обяд.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя е най добре според мен , а за часа няма значение , само да не е в 6,7:00 сутринта :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах оттам днес, нямах време да запиша час, но игрищата са прекалено тесни. В смисъл че не може да се центрира даже от ъглов. Ама като няма избор ако някой успее да запише час ще отидем там, кво да се прави...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз минах оттам днес, нямах време да запиша час, но игрищата са прекалено тесни. В смисъл че не може да се центрира даже от ъглов. Ама като няма избор ако някой успее да запише час ще отидем там, кво да се прави...

аз ти казах, ужасно е ... но като няма къде там да е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По коментарите ви,малко ме разубеждавате.Зала "Черно Море" ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в неделя в 17.00 часа на игрището до затвора, за да не изгубим форма.1. ZERO 2. Candy_Blue_Slab3. BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. ZERO2. Candy_Blue_Slab3. BOSS`HOGG4. kras3nП.С.Нямате ли някакво по-добро предложение,там е малко гадно :D!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гадно е но терена е по-дълъг отколкото широк, за разлика от онази поляна дето ти ни закара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми тъкмо ще опукаме двамата братя на виенска :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красене , няма да играем тази седмица поради липса на кворум. дано в понеделник да запишем час че иначе....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок,значи тази вечер ще я посветя на алкохола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо не отидем да играем в Морската Градина? Гледам вечер и на игрището и на поляната отдолу играят хората... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега няма хора,няма организация.Ние като се записваме тука 1 седмица предварително едвам едвам 7 човека се събираме...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ми хайде утре да играем. :D Ние сме 3-ма :D за сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро да не би брат ми да се е отказал ? Аз всичко съм си планувал и сега няма да играем... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоро аз ще съм на работа ако нещо се промени и ще се рита звънни един телефон за да дойда ! - 0883 36 02 52не можах да намеря да едитна поста...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...