Jump to content
kras3n

Футболен отбор на форума - Варна

Recommended Posts

Няма защо,забавно беше,само тоя вятър малко кофти,ама за другата седмица го дават по добре времето вече :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре някой който няма работа и може да отиде до Младост,да запази игрище за другата неделя за някаде към обяд час,че много кофти така като почиваме,губим си формата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти кажи какво стана с Пежаците ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От форума на "Пежо", ми казаха,че са събрали отбор и пак ще играят.Гответе се :D.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз чак сряда четвъртък ще мога да кажа дали ще играя. В краен случай пак резерва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започва записването за тази събота 4.04.09. от 16:30 в Младост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

1 ObiChLiFk0

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ти като казваш " 1 ObiChLiFk0 ",наясно ли си,че в събота от 16:30 точно когато е нашия мач,ще се играе мача Черно Море - Левски ???И също,нещо много съществено което забравихме.На 4-ти също имаме и месечна среща?!?!?Нека който ще играе в събота да се записва в темата,някой който няма да ходи на мача "Черно Море - Левски", някой който няма да ходи на месечната среща на полигона.

Редактирано от kras3n

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги пожертвам и двете :) Те Левски колкото контузени имат майката си тракало ама пак ще бият :P по важно е ние да бием :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Месечната е в неделя. Гледат ми се левскарите но все пак предния мач беше много добър така че смятам да играя.1 ObiChLiFk02 ZEROИ си мисля че най-напред участниците в първия мач трябва да кажат дали ще идват за да знаем колко хора да търсим. Така че следните хора трябва да потвърдят или отхвърлят участието си в събота.1-на вратата told02-BOSS`HOGG3- Candy_Blue_Slab4-ZERO5-ObiChLiFk06-kras3n7-White`DeviL 8-Дидо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

told0 каза че няма да играе което хич не е на добре ... :D за Бербатков и брат му незнам ... Краси няма да играе , Дидко май е контузен ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако има възможност вземи брат си за вратар

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за съжаление няма да мога да играя.Ще ви стискам палци да биете.Да обърках се,неделя е месечната,не събота.Някой днес запази ли игрище за по-другата неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат ми няма да е в града ;(((((

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз съм моряк и Жоро е левскар, но ... има интернет ще го дръпнем, ще го гледаме... някак си прекарвам по 2 часа много хубаво с вас и особено сега срещу пежаците абсурд да пропусна... АЗ СЪМ НА ЛИНИЯ, брат ми умува и ИСКРЕННИ БЛАГОДАРНОСТИ ЗА МЛАДЕЖА КОЙТО СНИМА... вече една специална папка се сформира след снимките на Митко от миналата седмица

Редактирано от Candy_Blue_Slab

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ObiChLiFk02 ZERO ©3 Candy_Blue_Slab4 BOSS`HOGG (след колебливата игра предният мач е под въпрос за предстоящият) :rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пропуснал съм две от снимките да ги кача....Ако имам възможност ще дойда и аз,не си знам смените още,надявам се да не съм на работа за дербито :bash:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1819/78...17349503072.JPGhttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/2486/70...07778277300.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ZERO ©2 Candy_Blue_Slab3 BOSS`HOGG (след колебливата игра предният мач е под въпрос за предстоящият) ;)

Без Мен :(((((( Преди 20 мин си прецаках крака - Пукната костица на глезена ... поне 1-2 седмици съм аут :lol:;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа, ти ела пък може да ти мине като на мене онзи път :(А можеш ли да кажеш със сигурност дали да разчитаме на Дидо?а на колегата с фотоапарата имаше късмет че докато беше на дървото да снима, топката не попадна на волето на White`Devil :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Дидко питай Стамен Аааа аз немога да стъпвам със шина съм :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй мен що ме пропуснахте бе? :lol: И аз пак съм на линия :lol: ще си учим на футбол :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ZERO ©2 Candy_Blue_Slab3 BOSS`HOGG (под въпрос)4 vtechrvЩе играете 6+1 или ако се разберете на терата 5+1,както ви е по удобно.Не остана време за записване.Който ще играе да пише.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
atoma - фотограф и агитка :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аа ама чеки бе тва Хонда vs Пежо ли е срещата? :D Аз съм малко сакат във футбола, те колегите видяха в Неделя :D май ще е по добре да ръфам семки от страни да не ви изложа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае стига сте се лигавили и сте спамили темата бе :D Пишете сериозно който ще играе ! atomа си е нашия Фото Мексико той :) Тука отразява и като репортер да пише както му дойде ама останалите спрете :D се ! Ще играя ама няма ама незнам какво било ! Прави се списък и толкова :D;) ;) ;):rant:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямаме хора за отбора,за събота от 16:30 ни трябват поне още 3ма сигурни.Дайте малко по сериозно !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ние сме 2-ма сигурни които бяхме предния път с Белия голф vtechrv (Диди) и Радо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ZERO ©2 Candy_Blue_Slab3 BOSS`HOGG (под въпрос)4 vtechrv5 Приятеля на vtechrv (Радо)Още 2ма и списъка приключва.Няма ли футболисти,който искат да защитят клуба,срещу "Пежаците"?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се на следващата среща ще си играем отбора от 1-вия мач :P дето си ги поубихме :P само да махна шината и ... !!! Гол два три с глава !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Ако обещаете да ми центрирате на волето ще дойда вече сигура :thumbs1:.1 ZERO ©2 Candy_Blue_Slab3 BOSS`HOGG (под въпрос)4 vtechrv5 Приятеля на vtechrv (Радо)6 White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никой не казва дидо дали ще играе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще му звънна да го питам ще си платя тел-а и ще му звънна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 ZERO ©2 Candy_Blue_Slab3 BOSS`HOGG (под въпрос)4 vtechrv5 Приятеля на vtechrv (Радо)6 White`DeviL 7 Дидко :D Айде готови сте :D Дължите ми 1 Рекс комисионна за мениджърски услуги :D хах

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти няма да са правиш на контузен за да можеш да отидеш на другия мач :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахахах ще ми се да отида на другия мач ... особено като има и парични награди от еврофутбол ... за гол от центъра ... мамка му :D(((( аааа каквото ще да става понеделник махам шини работи малко раздвижване и дано има час за другата седмица че да пробвам колко ми е здрав крака ;) имайте касмета да не биете пък вие :) КАПИТАНЕ ;) Ааа а ако искаш дай си номера на ЛС да ти пращам СмС-и ;) с ЛайФФФФскоррр

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остава Стамен да си потвърди участието/неучастито ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае ти новини не гледаш ли :) Бамбуков е контузен и поне още 2 седмици няма да играе ;) и ШЛ даже ще пропусне 1-вия мач :D сигурно се лекува с Жени и бири ;) ииии РЕКСА ;)))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех утре момчета,и да се представите достойно.Ще стискам палци от стадиона (ама другия).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе утре къде ще се събираме, че не ви познавам да не ви объркам с тея от Пежо? :P Мм някой да ми каже къде точно се намира този стадион на младост, че ние не го знаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стадиона се Намира за училище Гео Милев ... точно до Ледената Пързалка ... ( на главната срещу него е медицински център Младост) събираме се на горния паркинг точно до входа на стадиончето :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...