Jump to content
meto'o

Стъклен шибедах

Recommended Posts

Колеги имам сивик 5 ген купе има ел шибедах обаче е хванал малко ръждица, та си мислех дали мога да го сменя с стъклен или плексигласов или там от каквото се прави ;) Понеже видях на седан днес такъв и се замислих дали са съвместими, а ако не са за купетата вобще има ли такива да потърся. Мерси за инфото предварително Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз имам стъклен на седана ако искаш мога да го измеря,за да знаеш дали са с еднакви размери.А ако има някой наясно с въпроса да казва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето купе е със стъклен покрив,но не знам дали са еднакви със тези от седана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички американски независимо хеч или купе са с стъклен шибедах :thumbs1: Но това не се отнася за седана!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги имам сивик 5 ген купе има ел шибедах обаче е хванал малко ръждица, та си мислех дали мога да го сменя с стъклен или плексигласов или там от каквото се прави :punk: Понеже видях на седан днес такъв и се замислих дали са съвместими, а ако не са за купетата вобще има ли такива да потърся. Мерси за инфото предварително Поздрави

колега аз карам 5 г купе и си купих стъклен люк много е яко самоче го платих 330 лв защото трябва да се вземе комплект с тавана/тапицерията/от седан не става защото се прибира в тавана а наште излизат нагоре от хеч става дано да си намериш успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Моята е американка но също е с метален шибидах и аз имам мерак на стъклен.Ако може колегата да сподели откъде го е купил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...моята американка също е с метален и се вдига нагоре а не като седаните на които се прибира навътре предполагам,че механизма е друг и няма да стане :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички купета са американски но са за износ, тези които са за щатския пазар, точно те са със стъклен шибедах. Както мисля и канадските хечбеци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава джаджа дали има за CRX 2ген,защото до сега не съм виждал?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички купета са американски но са за износ, тези които са за щатския пазар, точно те са със стъклен шибедах. Както мисля и канадските хечбеци.

не всички купета са американски има и канадски

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Всички купета са американски но са за износ, тези които са за щатския пазар, точно те са със стъклен шибедах. Както мисля и канадските хечбеци.

Значи далаверата е да намерим ударен канадски хеч на части.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,аз имам стъклен на седана ако искаш мога да го измеря,за да знаеш дали са с еднакви размери.А ако има някой наясно с въпроса да казва.

Ами колега дръпни му една мярка пък да видим. То явно механизма е друг, но ако е същя размера може да натамъниме нещата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз досега пък на седани и купета само стъклени съм виждал...Има ги всякакви..Между другото това е един въпрос, за който не бях се замислял :angry:. Тъкмо ще следя темата и ще се образовам още малко за моята 5г. Снощи гледах бързи и яростни 1 и просто като видя стъкления шибедах как се е изтеглил назад и нагоре,седи като спойлер,голяма красота е :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам стъклен от Кончерто с механизъм и тава, ако искате идвайте да мерете :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах колега ще трябва да се провери предварително става ли щото да доидеме до Плд. за 1-та мярка и да се окаже че нестава :D !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...