Jump to content
Perko28

Футболен отбор на форума ?

Recommended Posts

малко късно видях темата :)бройте ме и мен за отбора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Хич не е късно :) Някой само да извади актуален списък утре на ЕКО-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич не е късно :) Някой само да извади актуален списък утре на ЕКО-то.

Възможно е да не успея да мина вечерта на седмичната, но да не забравите да ме пишете към списъка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не можах вчера да дойда на седмичната ;) Та ако има списък може да ме сложите като пореден номер ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ,сега..... 90% от хората казват: - "Пишете ме и мене идвам ааауууу , ама не мога в събота , неделя незнам си още , кога... и т.н" Време е да се говори на сигорно за да може да организирам нещата. В събота ще бъдат мачовете , кажете само сутринта ли , на обяд или вечерта ЩЕ ВИ БЪДЕ НАЙ-УДОБНО ???????????????????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако 12:00 го броим за сутрин значи за сутринта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм на мнение че би било по-удобно за всички ако е вечер,независимо кой ден!Снощи ритах с френдове в залата на герена от 10 вечерта бяхме там!през деня минахме просто да си запазим! с по-ранните часове за там ще е проблем,защото доста футболистчета ходят там и са си запазили за месеци напред!да не пренебрегваме и цената 30лв за час!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакам още малко да си мрънкате на спокойствие ;) и след това казвам място и час , който иска да заповяда . Знам , че се ше има недоволни но тва е полужението .... иначе ако продължиме така , никога няма да се съберем :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Баце аз съм с тебе - когато има час ще закача темата важна за да може да се вижда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога Неделя (от 9 до 15 часа) и конркетно тази Събота (14.02). Просто няма да съм в София, иначе с най-голямо удоволствие ще дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия !!! Когато кажете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен най-удобно би било някъде към 17:00 примерно. Така и през деня можеш да си вършиш работата, а и вечерта ще имаш време за кръчми, излизания и тн :lol:Но какъвто и да е часът, в 90% от случаите ще съм на линия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки иска различно НИЩО НЕМА ДА СТАНЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки иска различно НИЩО НЕМА ДА СТАНЕ!

За т'ва написах , че .... казвам час и място и който иска да идва. Няма , как да угаждам на всички :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е които иска ще намери начин да доиде!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е които иска ще намери начин да доиде!

Стига си говорил глупости...никой, който е на работа и иска .. няма да намери начин да дойде. "Шефе аз няма да си свърша днес работата, защото ще ходя да ритам" ... става ли така ? :huh: Аз казах вече кога мога...имам голямо желание, но работата ми е преди футбола, защото футбола не ми плаща сметките. Иво, бате, хубаво е, че не си се отказал още от организацията (евала). Пък аз като мога ще идвам с удоволствие и ако има място чак и ще играя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит, макар че не съм пипал топка от сума време... Ще си спомня! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз виждам късно темата. Дано този път да направим отбор, защото до сега все неуспешни опити имаше и според мен най-добре е да се казва 2 или 3 дни по-рано къде и в колко часа ще може да се запази и който може да казва. Иначе и аз ще идвам винаги когато мога,така че ме пишете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

NE ... споко. Ще стане ясно всичко , много скоро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...