Jump to content
Perko28

Футболен отбор на форума ?

Recommended Posts

Бройка = мач :P ще запаза зала , ще донеса топки ( не само мойте ;) ) вода ше взема , всичко ;) само да се събереме иначе няма смисъл .... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате може да направим едно преброяване колко хора са свободни за мач събота/неделя ?Ако се съберем достатъчно може адаша IVO да запази някоя зала :) 1. Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

2. Al_Capone (само да уточни по точно за събота или за неделя или за събота и неделя) за сега съм свободен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.Dzenky само кажете за коя дата и час става дума,че работата ми е с нетрадиционно работно време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тази събота и неделя най-вероятно няма да мога, но пиша, за да ме имате в предвид за напред, защото винаги когато съм свободен ще идвам с наи-голямо удоволствие да играя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: Момчета ако искате след като направите едно,две мачлета по между си (да видите как сте) може да организираме едно мачле.Играя в едно аматйорско отборче AFK BLOKA от младост ме и като решите може да пишете на лично или в темата.Чакам отговор :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4-рима ( 5-тима ) сме до тука ... :rolleyes: айде още малко да се напънеме де :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако стане за тази неделя вечерта и аз участвам,щото няма да съм в сф уикенда,а ако е през седмицата когато се уговори вечер съм на линия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Яко при това. Ще почна да ви давам warn за несериозност :yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде чакаме ви момчета :yawn: само кажете кога сте готови ще запазиме някаде терен или в младост имаме терен след 15 февруари имаме час запазен така че няма проблем :yawn: само се организирайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми може да напраиме 1 списък и да се надяваме да се съберем!1.perko282.al capone3.at chuchev4.orlin5.saqqitarius6.ma4o7.IVO8.AЗ :yawn: Други желаещи?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен защо ме забравихте? :D1.perko282.al capone3.at chuchev4.orlin5.saqqitarius6.ma4o7.IVO8. bobchu9. Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен защо ме забравихте? :dry:1.perko282.al capone3.at chuchev4.orlin5.saqqitarius6.ma4o7.IVO8. bobchu9. Ivu

Ако играеме с AFK BLOKA,няма как да ме пишете към отбора на форума защото аз играя в AFK BLOKA :o и ви предлагам да направиме една контрола,играе се 6+1,ако сте повече няма проблем играеме със смени така че не се притеснявайте всеки един ще играе.Предлагам някаде към 15февруари да се организирате,имаме запазен час за цял месец в младост.Така че след 15 се организирайте да направим една контрола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се разберем допулнително защото на 15 трябва да отворят игрището,ама нали знаете в България как се спазват срокове,така че се съберете сериозните момичета и ако го отворят тогава пиша,разбираме се и играем :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко при това. Ще почна да ви давам warn за несериозност :dry:

ама много си дашен ти бе ;) да запазвам залата тогава... ? айде довечера на седмичната заповядайте да се ръзбереме :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен защо ме забравихте? :)1.perko282.al capone3.at chuchev4.orlin5.saqqitarius6.ma4o7.IVO8. bobchu9. Ivu10. Дилян-Митев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така сега вече и с Митев в отбора ... 1-во ставаме световна сила :) 2-ро ако всички от списъка сте сериозни , моментално рЕдим залата и отиваме да се пОтиме яко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз предлагам следната схема на действие. Вторник всички изявили желание за мачле - на ЕКО. Даваме кинтите на I_V_O той запазва зала. И отиваме да се правим на ритнитопковци.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е супер ама чак до другия вторник ли ше чакаме?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFC BLOKA a? Много поздрави на Хантов предай :lol: Аз съм вратарчето на Хардуер БГ ('дето ни одръстихте един понеделник с 10+:1 на Атлас)Мен ме пишете който и да е ден, само да не е 11 февруари (че на 12 съм на изпит)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFC BLOKA a? Много поздрави на Хантов предай :lol: Аз съм вратарчето на Хардуер БГ ('дето ни одръстихте един понеделник с 10+:1 на Атлас)Мен ме пишете който и да е ден, само да не е 11 февруари (че на 12 съм на изпит)

ОК бате ще предам,ама нещо тука не може да се организират,и нека забравиме предишния мач,че ептем няма да искат да играят с нас от ХОНДА :))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за футбол винаги съм на лице, карам мерцедес ама за ония снобари няма да играя, хубавото е че имам и хонда :lol:В момента съм контузен но ще следя с интерес развитието, до 2 месеца трябва да се възстановя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFC BLOKA a? Много поздрави на Хантов предай :D Аз съм вратарчето на Хардуер БГ ('дето ни одръстихте един понеделник с 10+:1 на Атлас)Мен ме пишете който и да е ден, само да не е 11 февруари (че на 12 съм на изпит)

ОК бате ще предам,ама нещо тука не може да се организират,и нека забравиме предишния мач,че ептем няма да искат да играят с нас от ХОНДА ;))))
saggitarius ... братле , нещо яко си се надъхал ти ;) евала ти права амааааааааа преди да ми говориш тука за контроли разни , фани зачакай малко да се събереме 1-во бройка. Да видиме , кой , кво , що и т.н :) и тогава може да се измисли нещо. А ако сте големата работа ващо отборче и се чудите , кой да натупате с нас ше треснете много здрава греда :P ( няма , как да разбереш , кои са хондаджиите и кои са от мойте хора :) ) за контрола веднага ти събирам хора и ше врътнеме едно здраво мачле :) За това сега "КОНТРОЛИТЕ" отпадат с ХОНДА-отбора ... ние се мъчиме бройка да направиме , а кво остава за избиране на играчи и да мислим за първенството на форумите :) Лошо няма в предложението ти но за сега НЯМА КАК ДА СТАНЕ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мене ми се идва....рита ми се....тича ми се....мори ми се, ама немааааааа такъв аматьор като мене на футбол.най-много да изям един бан вовеки :D:) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFC BLOKA a? Много поздрави на Хантов предай :P Аз съм вратарчето на Хардуер БГ ('дето ни одръстихте един понеделник с 10+:1 на Атлас)Мен ме пишете който и да е ден, само да не е 11 февруари (че на 12 съм на изпит)

ОК бате ще предам,ама нещо тука не може да се организират,и нека забравиме предишния мач,че ептем няма да искат да играят с нас от ХОНДА ;))))
saggitarius ... братле , нещо яко си се надъхал ти ;) евала ти права амааааааааа преди да ми говориш тука за контроли разни , фани зачакай малко да се събереме 1-во бройка. Да видиме , кой , кво , що и т.н :) и тогава може да се измисли нещо. А ако сте големата работа ващо отборче и се чудите , кой да натупате с нас ше треснете много здрава греда ;) ( няма , как да разбереш , кои са хондаджиите и кои са от мойте хора :) ) за контрола веднага ти събирам хора и ше врътнеме едно здраво мачле :) За това сега "КОНТРОЛИТЕ" отпадат с ХОНДА-отбора ... ние се мъчиме бройка да направиме , а кво остава за избиране на играчи и да мислим за първенството на форумите :) Лошо няма в предложението ти но за сега НЯМА КАК ДА СТАНЕ ;)
Еми ок бате,ако можеш да събереш твои хора няма нищо лошо,плюс това аз мисля че написах в темата преди няколко дена когато се съберат хонда отбора тогава,нито съм им давал зор нито нищо,просто им предложих ако искат да ни имат впредвит ;) а за грдедата не се знае дали вие или ние ;) няма значение важното е да се спортува :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFC BLOKA a? Много поздрави на Хантов предай :P Аз съм вратарчето на Хардуер БГ ('дето ни одръстихте един понеделник с 10+:1 на Атлас)Мен ме пишете който и да е ден, само да не е 11 февруари (че на 12 съм на изпит)

ОК бате ще предам,ама нещо тука не може да се организират,и нека забравиме предишния мач,че ептем няма да искат да играят с нас от ХОНДА ;))))
saggitarius ... братле , нещо яко си се надъхал ти ;) евала ти права амааааааааа преди да ми говориш тука за контроли разни , фани зачакай малко да се събереме 1-во бройка. Да видиме , кой , кво , що и т.н :) и тогава може да се измисли нещо. А ако сте големата работа ващо отборче и се чудите , кой да натупате с нас ше треснете много здрава греда ;) ( няма , как да разбереш , кои са хондаджиите и кои са от мойте хора :) ) за контрола веднага ти събирам хора и ше врътнеме едно здраво мачле :) За това сега "КОНТРОЛИТЕ" отпадат с ХОНДА-отбора ... ние се мъчиме бройка да направиме , а кво остава за избиране на играчи и да мислим за първенството на форумите :) Лошо няма в предложението ти но за сега НЯМА КАК ДА СТАНЕ ;)
Еми ок бате,ако можеш да събереш твои хора няма нищо лошо,плюс това аз мисля че написах в темата преди няколко дена когато се съберат хонда отбора тогава,нито съм им давал зор нито нищо,просто им предложих ако искат да ни имат впредвит ;) а за грдедата не се знае дали вие или ние ;) няма значение важното е да се спортува :D
Тва са мойте ора... да не го цъкаме тука , че да не объркваме темата ;) А ти намяли да се впишеш в ХОНДА отборчето.....? Ако се замислиме евентуално за некво участие във Форум първенството.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.perko282.al capone3.at chuchev4.orlin5.saqqitarius6.ma4o7.IVO8. bobchu9. Ivu10. Дилян-Митевбаце IVO мисля събрахме броика за да може да се запази зала!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иначе ако става въпрос за през деня може ето тук Публикувано изображение

може безплатно да си играеме,но през деня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако тая бройка са сериозни всички , директно запазвам залата а може и на открито ако искате ...? за мен лично няма значение даже на открито ми е по-добре :) и за двата варянта имам места ...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Улелеее, сега виждам чак, че има активизация около футболния отбор. Приемате ли още един член, ама дето не му се отдава футбола ама има голямо желание и хъс? За мен става дума...?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AFC BLOKA a? Много поздрави на Хантов предай ;) Аз съм вратарчето на Хардуер БГ ('дето ни одръстихте един понеделник с 10+:1 на Атлас)Мен ме пишете който и да е ден, само да не е 11 февруари (че на 12 съм на изпит)

ОК бате ще предам,ама нещо тука не може да се организират,и нека забравиме предишния мач,че ептем няма да искат да играят с нас от ХОНДА ;))))
saggitarius ... братле , нещо яко си се надъхал ти ;) евала ти права амааааааааа преди да ми говориш тука за контроли разни , фани зачакай малко да се събереме 1-во бройка. Да видиме , кой , кво , що и т.н :) и тогава може да се измисли нещо. А ако сте големата работа ващо отборче и се чудите , кой да натупате с нас ше треснете много здрава греда ;) ( няма , как да разбереш , кои са хондаджиите и кои са от мойте хора :) ) за контрола веднага ти събирам хора и ше врътнеме едно здраво мачле :) За това сега "КОНТРОЛИТЕ" отпадат с ХОНДА-отбора ... ние се мъчиме бройка да направиме , а кво остава за избиране на играчи и да мислим за първенството на форумите :) Лошо няма в предложението ти но за сега НЯМА КАК ДА СТАНЕ ;)
Еми ок бате,ако можеш да събереш твои хора няма нищо лошо,плюс това аз мисля че написах в темата преди няколко дена когато се съберат хонда отбора тогава,нито съм им давал зор нито нищо,просто им предложих ако искат да ни имат впредвит ;) а за грдедата не се знае дали вие или ние ;) няма значение важното е да се спортува :D
Тва са мойте ора... да не го цъкаме тука , че да не объркваме темата ;) А ти намяли да се впишеш в ХОНДА отборчето.....? Ако се замислиме евентуално за некво участие във Форум първенството.
Евентуално да,нямам нищо против :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен също ми се играе, ако нямате някакви професионални изисквания, бих идвал да ритам с вас :-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове още 1-ин плеър трябва ли от софия съм и имам доста голям хабер от този спорт.Това ми е гисема 0896/681867 казвам се РАДО.ако имате интерес звънкаите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля, че се събрахме :) Аз имам само един проблем...през деня съм на работа (без неделя) Та ако сте навити да играем към 21:00-22:00 аз почти винаги ще мога да съм там ако сме се уговоили предварително. През деня може да ме броите неделя и някоя друга събота когато не бачкам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде запазвайте нещо за утре вечер или неделя и да ходим да уважим хубавото време :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако е за утре, аз отпадам. Трябва да си оправям семестъра в Техническия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то вече маи ще е късно да запазим за утре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да напише като се организира нещо за некой калабалък :lol: ,евентуално ако няма бройка да я запълня :lol: .Просто да поритаме. Аз не съм нито про,нито кой знае колко добър но ,пък съм голям ентусяст. :hondarulez: :hondarulez: :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...