Jump to content
Perko28

Футболен отбор на форума ?

Recommended Posts

Здравейте ! Много рядко съм във форума и още по рядко пиша, но разбрах от един колега за футболни отбори на форум опел, бе ем ве и др. които организират ма4ове по-между си, турнири и т.н. та си помислих дали ще има достатъчно ентусиасти и сериозни хора да направим един футболен отбор? Има си и сайт в който да се регистрираме, но нека да видим 6те има ли фенове?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм от най-добрите футболисти,но обичам да играя и бих се присъединил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама Всеки град ще си има отбор или как ?! Аз и колегата told0 дори играем в един турнир с едно отборче ;) ииии мога да кажа че доста доволничко се представяме :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

+ един централен защитник за Варна ако се организира нещо :cool:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като трябва да се играе всяка седмица, може би е по-добре да има отбор от всеки град и евентуално да играем пом/у си един път месечно или на повече време,защото няма да е възможно да се събираме всяка седмица от цяла Б-я.Нека феновете от Сф да пишат,за да видим каква бройка може да се събере.Който може да пътува до Сф да се чувства поканен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеята ти е супер.Ако има надъхани от Варна,и аз се включвам.Не съм от най добрите но ми се играе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в играта , като бивш професионален футболист се надявам да ви бъда полезен ... !!! все пак 2-3 години в А-група не е малко :D повече подробности , като се събереме на ливадата !!! Трябва да си направим една среща примерно да организираме и заедно с това да по цъкаме малко в някоя зала - говора за Софииската групировка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина е добра идея да се срещнем някой уикенд и да обсъдим подробности. Аз лично съм доста спънат в краката, но на вратата се справям задоволително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и преди това бях писал по този въпрос, но нещо не стана номера. :D За София, ако се организираме ме пишете сигурен!Темата е хубаво само да се премести в Офтопика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Темата според мен е за срещи и мероприятия. И ще я преместя там. Също така ще я следя с интерес, може и да не стигне до форумната лига, но ще бъде полезно и прятно да се раздвижваме от време на време. Така че чакаме развитието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някои има познати по разните зали ще е добре щото са бачкат на мах!иначе мога да предложа външен терен,точно до нас напраиха цялото игрище със изкуствена трева и стана яко на него мое и по 7 на 7 да играеме,само да се стопли времето!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Местоположение, работно време и цени?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей, я се стягайте бе, какво е това "да се постопли времето". Тъкмо се прибирам от СК Атлас. Времето е идеално за футбол (тези дни специално е около 5 градуса), а аз даже играя на врата. Дайте да направим някой мач в петък примерно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ше е в зала тряба още от утре да се запази за петък ... щото е лудница ;) аз нямам нищо против и да е на открито даже за мен по-добре ;) за мястото също ми е все тая. Мога да мръдна утре да питам в залата на ЦСКА на 4-ти км. кво е полужението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, айде направете го събота, че петък е ден за пиене ;) Не ми се иска още първия мач да го изпусна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не, айде направете го събота, че петък е ден за пиене ;) Не ми се иска още първия мач да го изпусна :P

е ти се трупясай в петък ... па в събота , кога ше дойдеш не се сещам ;) Петък си правиме мача и после , кой си има работа неква да ходи ;) базикам се , когато решите тогава ама да става ясно по скоро , че да можем да огранзираме нещата на време ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно Предложение,да се направят 2 теми или повече,давам пример Срещи за футбол - Варна,Срещи за футбол - София, и така,след като се разбере кой ще игра,кога,каде,отиваме и играеме.П.С.Стига с тея коли,застояхме се ;),дайте малко да се раздвижим.Аз лично съм плътно за футболо,и при първа възможност ще играя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е добра идея момчета. и аз като цяло съм навит обаче преди това наистина съм съгласен с другите по горе че трябва да се направят някои отучнения ;) и между другото понеже не искам да правя отделна тема за това да попитам фенове на волейбола има ли?!?!?! може и за волей да се събираме тамън лятото ше правим плажен :P;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние правихме един път опит да направим такъв отбор за форум лигата, но май беше безуспешен (колегата Orlin е дал линк).GIGGS още ми дължи почерпка ;)Иначе ако се разберете нещо идвам (нападателчето;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберем поне 10 12 човека сигурни за уикенда аз мога да потърся свободен терен, утре и в други ден до обяд мога да потърся, само да видим колко хора ще се съберем. А и предложете терен. Ние сме двама.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мен ставаме 3ма за уикенда :thumbs1:Който е сигурен за тогава нека пише да се види кои са сигурни и да се ходи да се запазва терен :) За ритане след пиене се надявам да ми е останал малко тренинг от преди :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе ВАРНА,никой ли не иска да играем в близките дни!?Имаме страхотни игрища в морската и в младост,ако запазим сега,чак другата седмица ще можем да играем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз викам на седмичната да се уговорим че и на мен много ми се рита :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам тема в срещи и мороприятия,темата ще е Футболен отбор на форума - Варна.Поне там да пишат само Варненци,да не става такава каша,че сега всички в едно пишем.Ако модераторите сметнат,че темата ми е излишна да я изтрият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм навит ;) когато кажете съм на линя :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва е добра идея момчета. и аз като цяло съм навит обаче преди това наистина съм съгласен с другите по горе че трябва да се направят някои отучнения ;) и между другото понеже не искам да правя отделна тема за това да попитам фенове на волейбола има ли?!?!?! може и за волей да се събираме тамън лятото ше правим плажен ;) ;) :lol:;)

Има има ;) даже сума ти годинки го тренирах ;) Любимият ми спорт ;) и лятото на плажа си цъкам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей футболистите :punk: Какво стана сега, ще се рита ли през уикенда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета имате един вратар от Варна :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ШОПИТЕ ... бройка няма нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз с удоволствие мога да се присъединя. Преди цъках вторник и четвъртък с колеги от 11:30 вечерта до УНСС...хич не е лошо :)Обаче мога от по-другата седмица :P Не съм мега силен, ама подритвам топката :D

Редактирано от at_chuchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за кво да търсиме место , като няма хора :angry: Май най-добре да им огранизираме на другите форуми нещо на маса... там , като гледам ше ги размажеме здраво :angry: , като се пусне тема да се ходи на ядене и пиене организацията е много силна :angry: а да си размърдаме дупарите ТЦ не :angry: трябва да сме поне 10-12 , като бройка да може да се получи нещо и да мога да запазя зала :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако трябва хора, ще намеря. То не е нужно да сме само ние :angry:Иво, аз предлагам да запазиш зала/терен за Събота (аз в неделя имам мач с VW), да се разбере кой ще може да дойде и отделно всеки да викне някой, да се поразцъка :angry: Може и направо за другия уикенд :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тва положение до тук , по-добре да го оставиме за другата седмица :( и мисля , че само хора от форума е най добре да се събереме :) а и Orlin , като имаш мач братле в нелделя нема смисъл да играеш в събота , щото всичко става сам знаеш :) Най малкия проблем е със запазването на зала или терен ;) Просто трябва да се съберем достатачно хора ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

запазва се зала за някои ден вечер след 7-8 примерно(да може хората които работят през деня и те да доидат) и почва сериозното записване кои се записал записал!мисля че няма да е никав проблем да се съберем 10-12,а дори да не можем все ще викнем некои друг френд с нас и готово!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз също съм съгласен да играя за групата от софия мисля ,че ще помогна като защитник

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали уж идеята беше - "Футболен отбор на форума" а не квартално мачле да стане :( иначе аз хора мога да събера винаги и по всяко време , ама не е това номера .... Дайте малко по-сериозно тука сектата да се събереме , да се видиме , да направиме едно разцъкване и да мислим за напред дали ще се бутаме сред останалите форуми :) Поне , така разбрах темата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти за мен не се притеснявай, аз на врата играя :)То хубаво отбор на форума, ама нека нарпавим една среща, макар и от типа "квартално мачле". Да се съберем един път, втори път, да го нарпавим традиция събота от 12 (примерно казвам) да имаме час. Така ще има повече желаещи. Тези които се колебаят или имат работа, по-лесно ще могат да си наредят задачите, така че да могат да дойдат и да поритаме. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой желаещ да запише час в крайна сметка? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак да се включа :drool: За да се запази зала се дават кинти...ако не се съберат хора .. човека, който е запазил сам ли да си играе 1 час :bash: Но както вие решите де ... Аз за себе си да кажа...с удоволствие ще играя...само, че мога винаги най-рано след 9 вечерта... :bash:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...