Jump to content
Essential

Въпрос относно ЕТ на джантите

Recommended Posts

Здравейте колеги. Искам да Ви попитам някой може ли да ми каже примерно разликата между 25, 30 и 35 ЕТ в колко мм се изразява ? В смисъл ако съм ползвал джанти с ЕТ 25 и сложа джанти с ЕТ 30 колко мм ще се прибере джантата навътре ? Предполагам задавам малко странен въпрос но... :angry: Благодаря предварително за отговорите. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 мм / от 25 на 30 /.Достатъчно за да опре на спирачния апарат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по малко е ЕТ-то толкова по изнесена е джантата , колкото по голямо е ЕТ-то толкова по пребрана е джантата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко не точно по темата ама: Някой знае ли как може да се измери? По джантата никаде не го пише :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 мм / от 25 на 30 /.Достатъчно за да опре на спирачния апарат.

Ясно благодаря при мен проблема е че съм с 25 ЕТ и предните гуми леко опират от време на време във вътрешното ръбче на калника. Значи ако сложа джанта с 30 ЕТ тези 5мм които ще се прибере ще са ми точни и никъде няма да стърже. Благодаря колега за информацията. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно благодаря при мен проблема е че съм с 25 ЕТ и предните гуми леко опират от време на време във вътрешното ръбче на калника. Значи ако сложа джанта с 30 ЕТ тези 5мм които ще се прибере ще са ми точни и никъде няма да стърже. Благодаря колега за информацията. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете моля ви за Civic 5g hatch какъв е най-удачният вариант на ЕТто при 15цолова джанта?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...