Jump to content
K1r1L

ДРагича ме ПРЕЦАКА (мошеник ) ! ПАЗЕТЕ СЕ

Recommended Posts

На мнение съм, че подобен род спорове трябва да се решават по мъжки - с телефон, на среща очи в очи, а не да правите ток-шоу във форума и един друг да се плюете.Да не говорим, че "разговорите" в скайп минават за лична информация!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да взимам ничия страна и да коментирам кой какво...иска ми се нещо друго кажа:какъв сеир, какво нещо!!!За темата пусната от АлКапоне,където трябва да се подкрепи един вид хонда в уикипедия(доста добра идея от страна на АлКапоне) е погледната 6545 пъти за година и малко, а тази тема 2397 пъти за няма и 24 часа.не искам повече да коментирам.

Редактирано от uBaHoB

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да кажа че Драгич е коректен , сам ми е звънял да ми предлага помощ....и като чета всичко стига до извода че ако няма уговорка от КУПУВАЧ(брат ти или ти) с ПРОДАВАЧ(драгича не митко и "питко") работата не става и ако има обаркване не можеш да виниш човека с който не си говорил...просто изглежда несериозно . И все пак Драгича ти е предложил варянт който не всеки би ти предложил след тази тема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е естествено че дагича е невинен как посмях даже да си помисля за тази тема да пусна.... направо ме разбихте тука аз сам един от 1-вите регистрирани в този форум макар това да ми е 2-ри ник.и никога не съм очаквал да ми се случи нещо подобно.а това че лога щял да е в мои минус не мисля така. наи малкото че аз се опитах да говоря, ти се направи на интересен на ГАЗАР. (тоя ред е за драгича)много ми се иска тоя колектор да стане на колата (за това казах че нестава за никаква хонда щото го пробвах на 3-ри и непасна) аиде даите решение на проблема.аз съм склонен да го преправя. как да запуша дупките в алуминия ?? идеии !?наи вече тая огромната за водата ако мога да го направя по някакъв начин ще има шанс да стане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам да кажа нещо купувал съм много неща от драгича и ще продължавам да купувам давам прост пример: Оня ден си купих една част за колата и му викам ако нестане може ли да я върна и тои каза да даже ми предложи да ми я сметят и аз му казах може но аз ще си я сменя и всичко беше ток.наложи ми се и втори път да ходя и му викам даи една дражка и тои гледа струва и даде и ми каза ако не е тая чакам те да я върнеш и така пак ще ходя и ще ходя !!! НЕ земам ничия страна чисто и просто искам да кажа на всички колеги не си правете грещни изводи Човек съди по постъпките на човека а не по хорските приказки!Ако може да се разберете като хората,защо сме длъжни ние да четем вашите постчета и да си вадим грещни изводи(утре пак ще опрем един до друг)!

Редактирано от CONEV

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги искам да кажа нещо купувал съм много неща от драгича и ще продължавам да купувам давам прост пример: Оня ден си купих една част за колата и му викам ако нестане може ли да я върна и тои каза да даже ми предложи да ми я сметят и аз му казах може но аз ще си я сменя и всичко беше ток.наложи ми се и втори път да ходя и му викам даи една дражка и тои гледа струва и даде и ми каза ако не е тая чакам те да я върнеш и така пак ще ходя и ще ходя !!! НЕ земам ничия страна чисто и просто искам да кажа на всички колеги не си правете грещни изводи Човек съди по постъпките на човека а не по хорските приказки!Ако може да се разберете като хората,защо сме длъжни ние да четем вашите постчета и да си вадим грещни изводи(утре пак ще опрем един до друг)!

Пиша тук с ника на мъжа ми, но от свое име.Вече беше споменато по-горе за нашия двигател, но не за повредата му иде реч/макар, че като помолих лично аз Драго да дойде да го види, той ми отговори ,че от двигатели не разбира/,а за това че Драго просто пропусна да спомене ,че ни продава двигател 185 коня, а не 200 както е уговорката./незнаел, после разбрал :cool:/ .Не се заяждам с никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото изглежда точно като заяждане.Сори ама тоя пост според мен е точно като удар под кръста....(малко е излишно да се коментира това в тази тема).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиша тук с ника на мъжа ми, но от свое име.Вече беше споменато по-горе за нашия двигател, но не за повредата му иде реч/макар, че като помолих лично аз Драго да дойде да го види, той ми отговори ,че от двигатели не разбира/,а за това че Драго просто пропусна да спомене ,че ни продава двигател 185 коня, а не 200 както е уговорката./незнаел, после разбрал :cool:/ .Не се заяждам с никой.Когато си купувате кренвирши,продавача да ги опитва пред вас?Всички знаем ,че има риск с двигатели 2-ра употреба,всеки знае,че такъв двигател трябва да се обслужи...Така по темата, Кирил,не е важно кой подред си се регистрирал,колегата който се е регистрирал вчера например по малък фен ли е? И мисля,че не ти отива на годините да говориш толкова грозни думи! Аз от колегата лошо не съм видял и виждам че е предложил начин за споразумяване,вземете затваряйте тоя цирк,колегите си имат скайп ще се разберат...надявам се в добрият тон...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май наистина да се затваря тая тема че се начетох на глупости ........

 

извинявай Diego, не те познавам нито искам да се заяждам ... та само да те попитам ти като идеш на магазина да си купуваш кренвирши. Казваш на продавачката да ти сложи "телешки кренвирш", и тя ти казва "ОК". Прибираш се у вас и се оказва че ти е дала "пилешки". Според теб да ли всичко ще е наред ??? Може би ДА , защото кренвиршите не струват 4К.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май наистина да се затваря тая тема че се начетох на глупости ........

 

извинявай Diego, не те познавам нито искам да се заяждам ... та само да те попитам ти като идеш на магазина да си купуваш кренвирши. Казваш на продавачката да ти сложи "телешки кренвирш", и тя ти казва "ОК". Прибираш се у вас и се оказва че ти е дала "пилешки". Според теб да ли всичко ще е наред ??? Може би ДА , защото кренвиршите не струват 4К.

Да,едва ли ще ми ги вземат обратно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема според мен влияе негативно на форума и поражда омраза между феновете  :cool: Силно се надявам, това да не се отрази по време на националната, защото ще е много жалко  :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май наистина да се затваря тая тема че се начетох на глупости ........

 

извинявай Diego, не те познавам нито искам да се заяждам ... та само да те попитам ти като идеш на магазина да си купуваш кренвирши. Казваш на продавачката да ти сложи "телешки кренвирш", и тя ти казва "ОК". Прибираш се у вас и се оказва че ти е дала "пилешки". Според теб да ли всичко ще е наред ??? Може би ДА , защото кренвиршите не струват 4К.

:cool::D;)Лоялната и честна тьрговия според мен е задьлжителна за хората ,който обсебват редовно "купува-продава"тук сме за да си помагаме и разчитаме един на друг, жалко ако е знаел че маторя е 185 коня ...... Редактирано от креспо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така след като изчетах цялата тема и се начетах на Драгича е точен човек и тн. да оточня че нямам нищо против него абе според мен и той не се е даржал много коректно.Смятам че всеки ако е на мястото на Киро когато искаш нещо порачваш си го даваш 300лв които не са мн пари но никак не са и малко зимаш си стоката и бамммм тя нестава предполагам на никой няма да му е приятно нали така.Нека и двамата да се извинят по между си Драгича за това че не е знаел че нестава Киро за това че го е обидил вращат си стоката темата изчезва безследно и работата е оредена.А до колкото двигатела някой да даде 3-4 хиляди за такав мотор зимаш го слагаш го и не е такав какавто искаш.Се едно да искам Б16 а да ми дадат Д16 когато се играе с такива цифри нещата трябва да са много повече от точниНо това всичко написаното от мен си е лично мое мнение Извинявам се ако сам обидил с нещо някой

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и двамата сте пичове ще се разберете .Драгич е показал пред мен че е такъв ,Кирил не го познавам .....Това недоразумение има решание остава да вдигнете телефоните и да се разберете с мИек тон .достатачно вече ;) Нека форума остане чисто място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така де такива теми са лиценеприятни, мога да кажа, купувал съм от драго, даже без уговорка когато беше зает, не ме върна, дори първия път ми каза за моя модел (в случая става думи за джанти) междуосното разстояние, не ме остави да се набутам, можеше да каже купи ги няма проблем, дори втория път ми даде да си избера и на място махна гумите и ми ги даде, добре сега такъв човек иска ли да те прецака, за изложения случай мога да кажа че има твърде много модели, би трябвало е да се пробва и види на място, не е малко нещо, нито ефтино, но ако неможе поне уговорка с връщане ако не пасне, неможе то така....небрежност и неугледност...после еди кой си ти бил виновен..на всеки се случва повече внимание просто, и не на последно място цените са по-ниски от всяка автоморга при драго... всеки сам си преценява какво и как да купи и ако не се е информирал на време опита ще го научи по един или друг начин, за мен няма да си остане "педал" или "мошенник" защото имам навика да вярвам на опита си и на това което съм видял, а не на хора които непознавам, да ме извиняват някой ако съм ги засегнал. Драгича продава, влизам в неговото и на купувача положението... разберете се...ние неможем с нищо да помогнем отстрани и както виждам никой не се е сблъсквал с подобен проблем досега с такъв смукател, само разочарование след прочетената тема... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заключете темата, че ще стане разделение по групи...а това ще доведе до нелицеприятни случки на някоя среща. Рано или късно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото изглежда точно като заяждане.Сори ама тоя пост според мен е точно като удар под кръста.

...и кое ти се струва като заяждане,че продавача му продава 200 коня двигател,а купувача получава 185 я дай ти 4 бона и да те видя дали няма да ти е кофти.И всички почват да защитават Драгича бил коректен тях,така е но и той е човек и греши може би НЕВОЛНО в тоя случай предложил е решение другия колега е бил афектиран написал е тежка обида може да се извини за нея и всичко е ОК

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в голяма грешка сте не ми е предлагал никакво решение ТОИ . в лога виждатели решение това ми е разговора с него другото са измишлиотини !!!!. ( как да му се обадя по телефона нямам 50 стотинки вече дадох си всичките пари за колектор)това е . :punk::D :D :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извиняваш ми се тук в темата,пускаш снимки на колектора в сегашното състояние ,ако е непокътнат както съм го пратил си получаваш 300 лв.Ако по колектора има видими корекции пак получаваш обезщетение.това не е ли решение!?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това не се спомена в личния ни разговор едва след като пуснах темата.нали така ?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май наистина искаш да си го закачиш на стената! :punk: Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така след като изчетах цялата тема и се начетах на Драгича е точен човек и тн. да оточня че нямам нищо против него абе според мен и той не се е даржал много коректно.Смятам че всеки ако е на мястото на Киро когато искаш нещо порачваш си го даваш 300лв които не са мн пари но никак не са и малко зимаш си стоката и бамммм тя нестава предполагам на никой няма да му е приятно нали така.Нека и двамата да се извинят по между си Драгича за това че не е знаел че нестава Киро за това че го е обидил вращат си стоката темата изчезва безследно и работата е оредена.А до колкото двигатела някой да даде 3-4 хиляди за такав мотор зимаш го слагаш го и не е такав какавто искаш.Се едно да искам Б16 а да ми дадат Д16 когато се играе с такива цифри нещата трябва да са много повече от точниНо това всичко написаното от мен си е лично мое мнение Извинявам се ако сам обидил с нещо някой

Много добре казано колега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tова момченце такива цени ми направи за части без да ме познава , че ми стана супер смешен , даже се чудя на администраторите как търпят във форума един долен търгаш като него , уж форума е да си помагат хора каращи HONDA , а един л...р го превръща в собствен търговски сайт... НЕ СЕ ВРЪЗВАЙТЕ НА ТОЗИ МОШЕННИК , КОЛЕГИ , има много читави хора във форума...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре, предложих нещо в предишен пост...ЗАКЛЮЧВАЙТЕ !!! Винаги ще има доволни и недоволни в търговията !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега mr petroff,като не са ти харесали цените си има магазини,никой не е длъжен да ти прави подаръци!!!В момента се изсра в нищото,май ти си л....ра

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да приятелю , обаче не може някъкв лайню за 3 дена да ми каже различни цени за едно и също нещо като види , че човек е на зор , някак не е мъжкарско , даже е малко ... курвенско . Много ме дразнят такива педали и солташаците им ако ме разбираш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ей еййй, не така бе колега, не така беее.. тц тц тц :) Много грубо, защо така подхождаш? Темата вече мина и последната крайна граница, която й беше дадено да достигне. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в момента обиждаш мен,щото и аз работя там,3-ма човека сме,не знам за какво си се обаждал и какво се е объркало,но цените винаги варират в зависимост от частите,ако е голяма поръчката се прави отстъпка,ако са само отделни неща цената обикновенно си е по висока.Така че не виждам защо се оплакваш,не сме единствените на пазара,но в сравнение някои морги определено сме конкурентни,така че хайде моля те без обиди повече кой какъв бил!!!

Редактирано от doggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля абсолютни всички да престанат с грубия език и да си мерят приказките, шот тука стана такава селяния, все едно сме на битака и всеки нарежда другия и така... :angry: :angry: Мислете преди да пишете, не може всеки да се включи и да осере още повече работата... Нека не показваме българщината си в този форум и изобщо,ами малко от малко да бъдем по културни и възпитани ;):angry: :angry: :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че темата е изчерпана. Честито на печелившите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...