Jump to content
bate_em4o

Ac/dc концерт в Белград?

Recommended Posts

Хора, преди малко по "Стар фм" казаха,че може би ще имат концерт в Белград.Като споменават дати от месец май или юни.Има ли навити ако се окаже верно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ АЗ АЗ АЗ АЗ АЗ АЗ и пак АЗ :D Само да не съвпадне с националя .. :D..... а AC/DC бичи .... АААААААААААААААААААААААААА

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много абитюрентски балове по това време ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да стане.Ша пропусна и национална и кво ли не! :D АААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Емчо, имат дупка между 24 юни и 12 юни (концертите им във Виена и Париж) и ако има дати за Сърбия или Гърция, ще са там някъде...

 

Има непотвърдени още информации за АТИНА (Източник - Новинар)... Говори се за Белград (26 май) и Атина (28 май), но потвърждение нЕма нито за тях, нито за евентуална случка в България :cool:...

 

Иначе глей кво става:

БЛИЦ - AC/DC продадоха 300 000 билета за 77 минути

ДНЕВНИК - AC/DC чупят рекорди за най-бърза продажба на билети

 

Всичко е разпродадено... всичко за 2-3 часа след кат са пуснали билетите онлайн... с изключение на Амстердам... 40+ концерта, продадени за минути. Рулирват!

 

Аз днес ще обмислям и ше взема решение дали да не направим една ВИЕНА... За какво иде реч:

- кончертото там е на 24 май (неделя)

- все още има начин да се осигурят билети (за по 30 лв повече на билет)

- пътят от София до там е 1000 км, от които 700 са магистрала - минава се за 10-11 часа спокойно каране (лятото на 2007 ходих дотам и в околните държави с кола)

- разходите за пътя за 1 кола ще са към 120 Евро в едната посока (бензин, такси за магистралите и т.н.)

- спането във Виена може да бъде много изгодно - говоря за 3-звездни хотели в центъра на града... двойна стая за 70 Евро например (при цена "на рецепция" от 150-160 Евро)... като 3-звезден хотел там отговаря на 4-звезден тук долу-горе

- сигурното си е сигурно - вземем ли билети за там, значи със сигурност ще видим братлетата Ангъз и Малкълм на живо... пък ако додат София - ше ги видим и тук, кат нищо...

 

Та - аз ше поразсъждавам днес по въпроса и ще реша до довечера дали сме фенове с жената да ходим... няма хич време за мислене, щото кат се има предвид кво и как е разпродадено, не е ясно докога ше може да се земат билети за Виена... тъй че до довечера ше знам за нас...

 

Има ли фенове за thunder-strike-ваща разходка до Виена?

 

Можем да направим една групичка от 2-3 коли, ако се съберем повече хора. (разбира се, може и с нискобюджетен самальот дотам, ако има такива и места... ама аз съм абсолютен фен на разходката с кола)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ако сметките ти са верни, брой още 2-ма за Вената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+++++++++++++++++++ :lol: АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яне .. брат ми .. идеята е супер и принципно сме ЗА с Конова .. можеш ли да направиш примерна калкулация в лева или евро за човек тотал, за да направим неква елементарна сметка и датата доколкото схващам е 24 юни .. ам ??! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Френдове, колежки и колеги, да вкарам един update набързо...

 

Бях си дал срок до вечерта днес да помислим, но с Наталия расъждавахме само 20-ина минути сутринта по въпроса и решихме, че празника на славянските писменост и култура ще е най-добре тази година да го изкараме във Виена под звуците излизащи от гитарите на другарчета, облечени концептуално в ученически униформи ;)... В резултат към настоящия момент ний вече купихме билети за кончертото... и чакам с нетърпение тия дни да пристигнат от Германия...

 

Малко по-късно таз вечер/нощ ще пусна подробно инфо в отделна тема... за всеки, който прояви интерес и желание ;)!

 

Поздрави на всички и Long Live Rock-n-Roll - чак до края на светаааа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е официално:(

 

26 May 2009 Belgrade RS Partizan Stadium

продажбата на билетите започва на: 13th February @ 9AM (LOCAL TIME)

Ето и линка:AC/DC AAAAAAAAAAAAAA :)!

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...