Jump to content
stanislav_stz

B Series

Recommended Posts

Здравейте! Не пиша тази тема неподготвен. Поразрових се доста в този форум, както и в добрият стар google! Като цяло съм наясно за повечето модели от B серията, но за няколко не мога да открия дали са съвместими с английските Civic-и (1997г., след фейслифта, ако има значение). Става въпрос за B18C5 и B16A4. За B18C4 знам, че го слагат в англ. сивик, той със сигурност ще се помести в коша. Някъде бях прочел, че цялата B серия става за английските таралясници, но все пак ме интересува мнението на хора, които са минали през това. Моля тези, които ще упрекват или просто "цапат" темата да не го правят. Наистина ми трябва тази информация, а предполагам, че и на някой друг може да му бъде полезна. Извинявам се, ако съм пропуснал някоя тема, в която това вече е разискано от горе до долу. Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават!В серията са с еднакво захващане.Марто от Шумен сложи Б18С5-ца в ЦРХ-си ,а той беше с Б16А1,след това с Б18С4-ка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стават!В серията са с еднакво захващане.Марто от Шумен сложи Б18С5-ца в ЦРХ-си ,а той беше с Б16А1,след това с Б18С4-ка.

Мерси колега! Нямам повече въпроси :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...