Jump to content
bojidar111

моя нов Prelude

Recommended Posts

здравеите на всички вече съм горд собственик на този preludehttp://www.bojidar111.snimka.bg/album.php?album_id=318408искам малко инфо за него всеки които знае нещо да каже ще бъда благодарен и да питам някои работи които не са ми ясни дали трабва да е така 1 скоростите ми са странни като превключвам по някога се налага да давам гас все едно нещо не е наред или със съединителя или със синхронизаторите на скоростите 2 като я взех я пробвах до бургас и ми направи впечатление че като я понатисна примерно с 160 и на горе после спрях и ми изчезна съединителя и след положин час се оправи това нормално ли е и има ли не6то общто с проблема със скоростите като в това време съеденителя ми отделя доста долу такаче не разбирам какво ставапредварително благодаря на всички

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега  !!! Всичко това...... "1-во и 2-ро" е от съденителя сменяш го и си като нов  :yes: Успех и добре дошъл в клуба  !!!

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е добре де какво му е на съединителя защо си отделя много добре и не превърта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да има някъв проблем наистина,ама иначе изглежда много запазен, грабва ми окото. Откъде се сдоби с него?

Редактирано от Brutalism

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е колата на Чавдар (chavdu). Ако и има нещо ще каже, но ако не се лъжа той беше сменял скоро съединител. Между другото и моя в началото ми беше направил същата мизерия и ми изкара акъла. Случи се само веднъж и повече не се повтори. Дано и ти имаш моя късмет. Успех с колата и честито.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като начало си виж имаш ли спирачна течност в съединителя и дали е обезвъздушен добре.честито за колата.с кой двигател е това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега честито за количката,дано това със скоростите се оправи и да си е караш с кеф :hondarulez::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, хиляди безаварийни и от мен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега сигурно си за нов съединител колата е супер мен тая генерация прелюди най ме кефят :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за отзивите аз знам от Чавдар също че е сменян съеденителя а и ми отделя доста долу а и не превърта остава да е проблем с хидравличната помпа на съединителя и ще трябва да го прегледам а и брат ми има акорд със същия двигател 2 литра и тои имаше такъв проблем с помпата и се оказа някакъв семеринг

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за новата придобивкаДидо "Чикирики" би ти помогнал за проблема със скоростите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега количката е супер аз също имам проблем със съединитела износен е и отделя най-горе но нямам такива проблеми безаварийно каране

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега мн безаварийни :DПроблема ти може би наистина е от долната помпа на съединителя,има ремонтни комплекти за нея и са на смешни цени ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...