Jump to content
gazara

проблем с абс

Recommended Posts

здравеите,съйалявам ако отегчавам много хора с моя проблем но нямам решение от доста време.карам прелюд 4 генерация 2.0 133к.с. светва ми лампата на абс-то.но след като тръгна.на място няма проблем.четох грешките и първия път ми светна три пъти на равни интервали.няма такъв код.изтрих грешките.после записа само едно мигане.това е за помпата(по специялно за ключето за налягане).да ама не.на място не тръгва,а като потегля започва да работии след 10 сек светва абс-то и спира помпата.като мостовирам ключа не записва грешки не светва лампата но и не работи абс-а,което ми е мн странно защото нито помпа тръгва нито нищо.мерих съпротивлението е нула точно колкото трябва да е.при херметик.абе направо се побърках вече,моля даите жокер че съм на колене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e нали вече два дена това пишем,виж по-надолу

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш същия проблем като моя в момента погледни ми темата + има още 3 темо за ABS написани добре ........ Ако разбереш нещо по така споделяй

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да де но при мен има малко повече специфика.не мога да разгадая защо като мостовирам ключето не работи пук и не свети и записва грешка.нещо мениджмънта не го схващам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прочетох много внимателно твоита тема но никаде не жидяха да си разследвал грешки и т.н.а тези теории за замръзнал датчик и ли тръгнал да се прецаква не звучат сериозно.пак повтарям.грешката е за гадния прешър суич.но като го дам да сработи не пуска помпата.а и не записва грешка.което е някак нежъзможно си мисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъзарче,помпата ти е заминала!Няма кво да се чудиш 100% сигурно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кажи ми с едно изречение.не вдига достатъчно налягане ли какво е?има ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за последното.а з си мисля че не е помпата.тя изключва като часовник бе хора,мисля си за проблем по трасето след като излъжа ключето от него до модула.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега според мен обяснението е че на място помпата на ABS-а не работи, а се включва след скорост 10 км/ч , съпроводено от специфичен шум, та затова тогава ти светва лампата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,да се включа и аз в тая тема,просто да не пускам друга.На сивик 6 ген.D16Y3 как да проверя каква е грешката и къде е буксата-абс-а светва само като мина 100 км/ч.Иначе паля,лампата угасва и абс-а си работи и в града няма проблеми,рядко вдигам над 100,но изляза ли-веднага светва.Другото за което се сещам е че може причината да е в равномерното подаване на газ-в града се сменят скорости и има някаква динамика,а извън града се ускорява и намаля по-рядко.Не знам дали има някаква връзка това,просто гадая.Благодаря предварително за съвети и идеи :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...