Jump to content
gin

Лампа за отворена врата?

Recommended Posts

Нещо се чудя напоследък... струва ми се че имах лампа за отворена врата на таблото, но сега само тази за отворен багажник светка. Вие колегите с 6та, имате ли такава лампа и ако може 1 снимка да видя коя е....хммм. Дано не си измислям :cool: Мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, моята кола е преди фейслифта. Аз нямам лампа за отворена врата на таблото, свети ми само плафона на тавана. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има,има! В лявата част на таблото е/долу/. Нямам снимки,но има.Сигурно е изгоряла.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка , дано се ориентираш - 6 генерация хечбек:http://i200.photobucket.com/albums/aa3/pur...IMG_0516111.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според аватара на колегата предполагам, че пита за японка, а това последното табло е май от англичанка.Аз съм преди фейслифта и нямам лампа. Преди няколко месеца си гледах лампите и изгорели нямаше, а нямам спомен някога да ми е светила лампа освен тази за багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, сниманото табло е тотално различно от моето, сигурно е от англичанка. Аз гледах с фенерче да проверя картинките, но някои от тях изгасени изобщо не се четат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма. акордите същите години имат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5. 6 ген японки, нямат лампа за отворени врати, само за багажника имат и светва в червено ОБАЧЕ когато се слага аларма в повечето случаи да не кажа винаги плафона от багажника се връзва в паралел с ключетата в вратите и ефекта на тази процедура е ,че когато има отворена врата светва лампичката за отворен багажник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте,говорех за "англичана". Там,със сигурност има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

gin, свалянето на уредите не е голяма философия, развърташ 5-6 винта - за 5 мин ще е в ръцете ти. Като го свалиш няма и какво да объркаш, всички букси са с различен профил, така че лесно ще ги наредиш обратно. Но не се подвеждай по броя на многото индикатори - доста от тях в моята кола не се използват. Просто уредите са по шаблон за няколко различни модела и явно в моя случай екстрите на колата не са чак толкова много, може би ви в твоя е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, няма лампа за отворена врата, не се мъчи да търсиш.... Само за багажника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5. 6 ген японки, нямат лампа за отворени врати, само за багажника имат и светва в червено ОБАЧЕ когато се слага аларма в повечето случаи да не кажа винаги плафона от багажника се връзва в паралел с ключетата в вратите и ефекта на тази процедура е ,че когато има отворена врата светва лампичката за отворен багажник.

аз пък съм виждал няколко 5грн. хетч. със лампа за отворена врата и за не поставен колан

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка , дано се ориентираш - 6 генерация хечбек:http://i200.photobucket.com/albums/aa3/pur...IMG_0516111.jpg

Нещо си в грешка пич

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Нещо си в грешка пич"Снимката е от колата ми - 6 генерация , 5 врати , английски хечбек и незнам каде ми е грешката?http://i200.photobucket.com/albums/aa3/purkinie/IMG_1433.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в темата става въпрос за японска версия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не, няма лампа за отворена врата, не се мъчи да търсиш.... Само за багажника

Аз в багажника даже крушка нямам,къде се намира по принцип ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японска версия? И има лампа за вратите? И наистина някой има ли лампа в багажника,понеже аз нямам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам!Нито индикация за вратите,нито лампа в багажника!Само за задната врата , ако е отворена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D14A4 и D15Z6 имат и лампи в багажника. останалите имат само датчик на таблото. Лампата в багажника е на левия панел. Ако няма лампа има пластмасова капачка. И да повторя че 6та японка няма лампа за отворена врата. Моята 6та е сигурно единствената с лампа за отворена врата но фабрично няма такава

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да споделя че имам датчик на 5-та ген японка, хеч но е само лаппата на кола червена а не на отворена врата (може и да греша но е само 1 лампа сигурен съм) веднъж не затворих леко багажника и алармата изписка странно 2 пъти след заключване, не и обърнах внимание но ме озадачи, на следващия ден влязох затворих вратите и датчика за отворена врата си светеше, след кратък размисъл остана багажника....тъй като и двете врати бяха затворени, тряснах го добре и всичко се оправи, алармата отново си беше със старите писукания. И в заключение даже и 5 ген имат датчик на багажника хеч-а, казвам от опит незнам за 4-те врати или тези които не са хеч, сори за офтопика ако не съм помогнал тъй като не писах за 6-та ген както ти е питането в темата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6-та ген японка, 3 врати фабрична аларма, имам и лампа за отворена врата и лампа в багажника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6-та ген японка, 3 врати фабрична аларма, имам и лампа за отворена врата и лампа в багажника.

хм, ще постнеш ли една снимка, да не е по-скоро лампа за отворен багажник? Коя година ти е колата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги не знам какви лампи бълнувате ама слагам 100лв че 6та генерация ЯПОНСКА версия няма сериино вградена лампа в таблото. Ето описание на жиците.

Публикувано изображение

 

LAMER: Колега имаш една лампа на таблото за отворен багажник и 1 лампа вътре в багажника дет ти свети като го отвориш. Нямаш лампа за отворена врата.

 

Изобщо не знам защо се пише в таа тема като се изчерпа отдавна....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 6-та ген японка, 3 врати фабрична аларма, имам и лампа за отворена врата и лампа в багажника.

хм, ще постнеш ли една снимка, да не е по-скоро лампа за отворен багажник? Коя година ти е колата?

 

Мога да ти я пратя на мейл, прати ми го на лс ( не ми се търси как се постваха снимки :))

Колата е регистрирана на 28.12.95 EK3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги не знам какви лампи бълнувате ама слагам 100лв че 6та генерация ЯПОНСКА версия няма сериино вградена лампа в таблото. Ето описание на жиците.

Публикувано изображение

 

LAMER: Колега имаш една лампа на таблото за отворен багажник и 1 лампа вътре в багажника дет ти свети като го отвориш. Нямаш лампа за отворена врата.

 

Изобщо не знам защо се пише в таа тема като се изчерпа отдавна....

Колега, като имаш минаване през Габрово, заповядай да ми оставиш 100-те лева :):)

Лампата на таблото свети, както при отворен багажник, така и при отворена врата/врати

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...