Jump to content
Most_Wanted

ел. огледало на 5.ген

Recommended Posts

От два месеца се опитвам да си намеря олгедало за Сивика 5ген и най-накрая намерих такова, което да пасне идеално, но колата ми е с механични огледала, а това е ел. Има ли някакъв начин да го подкарам или просто да си го наглася с пръсти и да го оставя да стои като паметник без да го бутам. А не искам да го връщам, защото се убедих, че да си намериш огледало за седан е изключително трудно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе хора дайте някой акъл. Няма ли как да му сложа букса и някво копче, че да тръгне това огледало.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest necentrovaniq

Колега,Ходи до някоя морга и си вземи един регулатор за ел стъкла за твойта кола.Можеш да му монтираш каквито и да е копчета,но ще е грозно.Според мен е най-добре да го монтираш огледалото и да му подадеш ток,докато го наместиш.После почни да си търсиш фабричния регулатор и другото огледало да е ел.Лошото е че междувременно нямаяш регулаж на нотираното(не че не можеш да си изкараш жиците от огледалото някаде и един плюс де ;) ).Пак като си намериш и другото огледало ел вече си с ъпгрейд.Дано да съм бил полезен.

Редактирано от necentrovaniq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина, защо не си ги направиш ел. сега.Само, че аз не мога да ти помогна за съжаление, никъв ма няма в еладжийските истории...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го монтира, може да си го нагласи, лекичко с прьсти. В каквато позиция пожелае, така че да му е удобно, като кара. Механизма вьтре е на ситни зьбчета, които прещракват, когато принудително, без ток, се натиска в/у стьклото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го монтира, може да си го нагласи, лекичко с прьсти. В каквато позиция пожелае, така че да му е удобно, като кара. Механизма вьтре е на ситни зьбчета, които прещракват, когато принудително, без ток, се натиска в/у стьклото.

Така и направих и стана чудесно. Ако някой ден от някъде намеря букса може да го вържа, но и така си ми върши работа :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...