Jump to content
Soichiroo

Гумички на клапани

Recommended Posts

Здравеите на всички.Проблема ми е следния.Хонделата ми гори масло от както ,я взех не мн ,но гори,маисторът (мои приятел които се занимава основно с японски автомобили) ми каза ,че е за гумички на клапаните и ще ги сменяме сега ,ноонеговото притеснение е ,че на пазара имало мн боклуци бил смянал по 2 ,че и 3 пати докато олучи.И аз веднага разбира се се досетих В ФОРУМА ще знаят :D таи че някои нещо да ми кажи като МАРКА нещо от каде да ги закупя и тнк кое да не взимам и таи ... мн мерси на всеки помогнал колега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз сложих гумички на Пайен макар че много хора ми казаха че не били хубави и трябвало да си взема оригинални гумички дет струват по 20-30 лева парчето за да спре да гори масло а нали се сещаш за 16 гумички каква става цифрата.От Пайена съм много доволен маслото си стои така както съм го налял след ремонта!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на мен тези гумички с поръчка от САЩ ми излязоха 12210-PZ1-004 SEAL A, VALVE STEM 8x1,11=8,88$ 12211-PZ1-004 SEAL B, VALVE STEM 8x1,11=8,88$сам си направи сметката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми 20 лв нищо не е колега въпроса е как мога да са снабдя с такива. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами разгледай малко форума , има хубави неща - http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=28207Ще почакаш за следващата поръчка де.Хората са много точни !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок колеги мн мерсии,значи ще чакам следващата порачка да вземим едни гумички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, най-добре изчакай до следващата,ако имаш гледай да намериш и някой друг кусур,че да поръчаш наведнъж,да не стане после - ах и тва ми трябва,ама мина поръчката. Поръчвай от уса, поне ще е оргиналдъ и на реална цена...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коледа Най-добре изчакай .. а3 се възползвах от тая доставка и да ти кажа, че съм много доволен , преди отварях мотора и го ревизирах , сложих гумички от бг уж хубави ... и като слобих мотора ... толкова маслко ми изгоря душата , поръчах гумичките от САЩ и колега сега си върви и не пипва масалце ... Ще почаш , но поне знаеш защо ще чакаш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз сложих гумички на Пайен макар че много хора ми казаха че не били хубави и трябвало да си взема оригинални гумички дет струват по 20-30 лева парчето за да спре да гори масло а нали се сещаш за 16 гумички каква става цифрата.От Пайена съм много доволен маслото си стои така както съм го налял след ремонта!

Още един + За Payen гумички има колеги който са малко сектанти но реално погледнато на сивик 6 серия има много по добри части афтърмаркет от колкото оригиналните ..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...