Jump to content
RATAMAHATA

Продавам си Прелюдa - 3g

Recommended Posts

Колеги, за съжаление ми се налага да си продам новозакупената кола. Още не съм и се нарадвал, а имах доста светли планове за нея, но в банката това не ги интересува :) . Но стига съм се оплаквал, ето малко повече инфо :

 

Хонда Прелюд 2.0 B20A3 (109к.с.) с 2 карбуратора, 1991г.

Пробег : 180000км. вярвам че са реални.

Цвят : Зелен

 

2 врати, лети джанти, серво, хидравлика, стерео, шибедах, 4 почти нови летни гуми + 2 зимни, регистрирана в София.

 

Много запазена кола, двигателя е пушка (10/100 градско при 3000 оборота, 7/100 извънградско). Салона е изключително запазен, здрава ходова част. Ходих лично 2 пъти до Русе за да я купя, колата наистина си заслужава.

 

ЦЕНА : 4000лв Бартери не ме интересуват. Снимки ще кача, при първа възможност.

 

За контакти 0896712023 или ЛС. Аз съм от София.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След огромно закъснение, ето и малко снимки. Снимана е с телефон, а и колата е малко мръсна, но горе долу стават :ohttp://www.anarrazel.snimka.bg/album.php?album_id=338733

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайна цена 3500лв

Ей здрасти, аз още те чакам!!! В събота ти видях колата пред Ф30 - драгалевци, там някъде ли бачкаш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайна цена 3500лв

Ей здрасти, аз още те чакам!!! В събота ти видях колата пред Ф30 - драгалевци, там някъде ли бачкаш?

 

Там уча, но много рядко ходя :cool: Иначе си чакай, няма лошо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече има и вариант за бартер с доплащане от ваша страна (нямам интерес за чист бартер или с доплащане от моя страна). Очаквам предложения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Нова цена до 01.04.2009г. 3000лв Тази цена е само при плащане в брой, при бартер - 3500. След тази дата връщам старата цена !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...