Jump to content
spas21

Двигател D16z6

Recommended Posts

Колеги савсем случайно открих в една автоморга край Хасково ударена Хонда Сивик седан 5г.Двигателя е D16Z6 с автоматична скоростна кутия.Не знам в какво състояние е, но казаха, че е ОК, но не се знае.Цена : 1200 лв.Има и климатик.Не питах колко струва.Тази тема я пъскам за да сварша работа на някой, който има нужда от тези неща.Ако някой се интересува от нещо да пише ще се постарая да намеря тел.номер на човека.Уточнявам, че нямам нищо общо с колата и собственика й, искам само да сварша работа на някой и не печеля от това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги савсем случайно открих в една автоморга край Хасково ударена Хонда Сивик седан 5г.Двигателя е D16Z6 с автоматична скоростна кутия.Не знам в какво състояние е, но казаха, че е ОК, но не се знае.Цена : 1200 лв.Има и климатик.Не питах колко струва.Тази тема я пъскам за да сварша работа на някой, който има нужда от тези неща.Ако някой се интересува от нещо да пише ще се постарая да намеря тел.номер на човека.Уточнявам, че нямам нищо общо с колата и собственика й, искам само да сварша работа на някой и не печеля от това.

колега, изпускателните колектори стават ли за D16Z7. Ако , ДА - каква е цената.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги савсем случайно открих в една автоморга край Хасково ударена Хонда Сивик седан 5г.Двигателя е D16Z6 с автоматична скоростна кутия.Не знам в какво състояние е, но казаха, че е ОК, но не се знае.Цена : 1200 лв.Има и климатик.Не питах колко струва.Тази тема я пъскам за да сварша работа на някой, който има нужда от тези неща.Ако някой се интересува от нещо да пише ще се постарая да намеря тел.номер на човека.Уточнявам, че нямам нищо общо с колата и собственика й, искам само да сварша работа на някой и не печеля от това.

колега, изпускателните колектори стават ли за D16Z7. Ако , ДА - каква е цената.
ти четеш ли какво е писал колегата!!!Няма нищо общо с колата и с това каква е цената на отделните части!По добре го питай за телефон на моргата и звънни да питаш там... Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ако си намерил номера пиши го че съм заинтересуван от двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това трябва да е номера 0878858443.Това е автоморга край Хасково по точно с.Колокотница по пътя за Пловдив.Има и обява в www.mobile.bg Пишете като критерий за търсене:Хонда Сивик гр.Хасково 301лв. и ви излиза.Пише "на части"П.П.Пак казва, че нямам нищо общо с автоморгата.Просто я открихме тази кола и реши, че може да сварша работа на някого.А и за колегата с колекторите.До колкото съм запоснат/дамо не греша, че за излъжа/ колекторите от Д серийте са съвместими.Успех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...