Jump to content
gazara

Prelud 4g

Recommended Posts

chestita koleda na vsichki purvo.iskam da izkaja trevogata si za moqta honda prelude 4g.mnogo kondenz prez auspuha be hora.napravo se plasha.ne har4i voda,nito maslo a pu6i seriozno.molq daite mi savet.blagodarq predvaritelno.preluda e 2.0 133hp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chestita koleda na vsichki purvo.iskam da izkaja trevogata si za moqta honda prelude 4g.mnogo kondenz prez auspuha be hora.napravo se plasha.ne har4i voda,nito maslo a pu6i seriozno.molq daite mi savet.blagodarq predvaritelno.preluda e 2.0 133hp

1. Формулирай си заглавията правилно.2. Пиши на КИРИЛИЦА.3. Нормално е докато е студена да пуши много бяло. Ако не губи вода няма смисъл да се притесняваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

abe i topla pu6i mnogo.az zatova se pritesnqvam.ako ima problem s garnitura na glava ili nedai si boje glava to 6te6e da gubi antifriz a to ni6to.ne gree,dobre raboti no otzad pu6eci stra6ni.ne znam.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така!Карай смело и не се притеснявай :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пуши колега,навън е студено,и при мен е така! :D Весела Коледа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от студа е И при мен е така и отначало и аз се плашех и ,всеки ден проверявам течностите:антифриз масло но не са мръднали, само бензина заминава п.п ако си с газово конденза е още повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...