Jump to content
D_I_V_A_K_A

Внимавайте-Крадците не празнуват!

Recommended Posts

Момчета,стискайте здраво джобовете и предупредете жените и майките си,да затварят чантите и по възможност документите да си държат отделно от портмонето. Снощи докато си пазарувахме празнично в МЕТРО,кат стигнахме до касите майка ми така пропищя,че аз си искарах акъла направо докато разбера кво е станало: а именно установила,че и няма портфейла. Майната на парите как се вика,ма сичките документи вътре. А жената е инвалид,вътре имаше документи от ТЕЛК,карти инвалидни бе сума си глупости,който сега трябва да си взема седмица отпуска за да я карам да вади наново. Веднага казах на охраната,зяпахме по камерите ама те едни камери сметайте щом за час и половина престой така и не можахме да се видим на камерите. отидох и в 7-мо в Ст. град съобщих,затворих и и дебитната карта,другите две днеска ще ги оправя ако мога.На мен ми е мъчно.. кофти ми е.. не знам,някак си се възмутих доста.. в крайна сметка,ако беха гепили мойто или на жена ми.. може би нямаше толко да ми е мъчно.. Но майка ми е жена на 50+ години.. бачка за една мизерна заплатка,инвалид е,видимо едвам се движи.. и да и земат паричките тамън за коледа.. БАХТИ! Реве ми се,ако щете ми вервайте,толкова мъчно гледаше докато проумяваше случилото се,че казвам Ви честно,ако бех барнал крадеца,щех да го влача през целото МЕТРО гол,и да му стъпвам на главата без грам да се замислям. Изверг е,щом има сърце да стори подобно нещо.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам братле, дано го срещне маскиран дядо Коледа с 50см арматура в ръката довечера и да му честити празника ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее много жалко за женицата тцтццтцт мамицата им мръсна така на мойта баба която е 70+ миналата година и задигнаха портфейла докато пазаруваше в гр.Елин Пелин на нашия зеленчуков пазар там половината и пенсия думна беше ужас направо от чантата без да разбере и го взели гадовете, аххх ако бях там и ги бях видял щях да ги смачкам нямат ли срам от възрастни хора да крадат пари като знаят какво им е положението в днешно време ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те възрастните са най добрата плячка, след като е тръгнал да краде срам няма. Кофти случка, да ви съсипят празника. Но това е българия страната на кретенията и мизерията, не се изненадваите на подобни случки. Вече нищо неможе да ме учуди, единственото нещо което може да ме изненада е тази страна да се оправи в манталитета и икономически, това е единственото нещо което може да ме шокира ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз да се оплача. В понеделник вечерта на платения, но явно НЕОХРАНЯЕМ паркинг на сграда 9 в бизнес парка, ми разбиха стъклото и ми откраднаха кас'тофона и дисковете. От цялата кретения, която преживях тази вечер разбрах, че дори и малкото камери в паркингите на бизнес парка НЕ РАБОТЯТ! Така че си опичайте акъла и не си оставяйте нищо ценно по колите там.За последните 2 седмици над 20 коли били разбити в БПС.Другия извод, който си направих е, че някой от охраната на БПС е комбина с крадците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много са хитри гадинките ... Преди 1 година някаде бащата(работи в полицията във Варна) на един приятел ми разказа как докато разговарял с две Ромки ;) едната му откраднала документите без да разбере...Интересното е ,че се познавали и след като тръгнал да си заминава му извикали и човека като се обърнал какво да види жената размахва портмонето му в ръка и му се смяла...И при мен са се пробвали да ги правят тези номера ,но от баща ми съм се научил винаги да следя какво става около мен ,за да не ме хванат неподготвен...(И тои е работил в МВР ...поне на нещо хубаво ме е научил ;) )Много крадат в автобусите (особено 409 през лятото)Така маика ми изгоря това лято с документи и пари,предната година с телефон ,направо незнам ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,по Коледа все пак се случват ЧУДЕСА:D!Снощи,случайно реших да звънна в МЕТРО,и да попитам дали случайно не са намерили нещо.. е.. оказа се,че протмонето било намерено изхвърлено.. прибрах си го. Взели парите и го изхвърлили.Има Господ,и аз съм благодарен,и за нас имаше Коледа! :D)))) Парите майната им.Важното е,че все пак намерихме документите! :D))) А който го е взел.. той оня горе гледа.. рано или късно всичко на този свят се връща! Живи и здрави колеги,късмет и шастие Ви желая:D :D)))))))

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави колеги,късмет и шастие Ви желая:D :D)))))))

Мерси братле подобно :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема оправия тая държава ей:D :D

Където има цигани има и джебчийства а цигани има не само в БГ.Ако та ошетат на Трафалгар скуеър в Лондон няма си по-щастлив :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискайте здраво джобовете че и аз изпищях вчера , за има няма 15 секунди ми дигнаха цялата чантичка с в всички документи ....... добре че един човек видял МАНГАЛЧЕТО и се развика та то да вземе на бързо само парите и да метне останалите неща бягайки .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
D_I_V_A_K_A,Все пак това е една лоша история с добър край.Весели празници :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...