Jump to content

Recommended Posts

Кой инжектор работи когато двигателят е студен Основния-кафяв или помощния-зелен на Д15Б2

Редактирано от mi6ankin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво значение има за теб тоя факт :) Мисля че докато е студена този които е над дросела след това би трябвало да поема другият основната деиност,но е относително пробвал съм да ги и зключвам произволно колата пак си работи така че кажи какватие идеята,опитвал съм да намеря повече инфо по въпроса ама се оказа много трудна задача

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е какво значение има за теб тоя факт :) Мисля че докато е студена този които е над дросела след това би трябвало да поема другият основната деиност,но е относително пробвал съм да ги и зключвам произволно колата пак си работи така че кажи какватие идеята,опитвал съм да намеря повече инфо по въпроса ама се оказа много трудна задача

някаде съм чел че горният е основен а долният помощен и мисля че трябва дараб. един на сту. др. на топло а при пълно натоварване и двата.и при мен е като при теб .явно съм се лъгалблагодаря ти за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти кажа колега,преди време нямаше кво да права и свалих кутията,запалих колата и работеше само зеления,а кафявия мисля че е ускорителен, работи само при по-рязко подаване на газ.Това забелязах и на студен и на топъл двигател.Ако греша нека ме поправят ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вържете един двулъчев осцилоскоп и ще си отговорите на въпросите. Не съм го правил, защото карам предимно на газ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това с осцилоскопа е добра идея отивам да го взема от мазата и идвам,ако не намеря моя даи твоя моля.С уважение и достатачно хумор :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен неми е ясно това с осцилоскопа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...