Jump to content
Борислав

АСЕНОВГРАД.... Имали някой

Recommended Posts

Като гледам на Ванко пижето,по купето лайсни по веждите та ме навежда на два модела от тоя кошник единия е 106 1 а/с 1,3 98 катъра,а другия 1,4 95 коня,повече информация нямам, но и на пежата сменят глави и електрониката и колата върви малко подобре.А и да обесни някой как на хондето дават 9,7 до сто,а на пижека 10 сек и то на 1,6 104 каня.За економика на Ванката да не казвам че това чудо с тези дълги скорости до сто за 13 сек.,Някой ще каже че в тежеста на автомобила и ще е прав,пижо 820кг срещу хондю 950. !!!

да ама 1,6 104 няма има 1.6 90коня и 1.6 16v 118коня да иначе да прав си Владо килограмите имат малка разлика ! !!! Редактирано от alekyy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро казвай на братчет че го чакам утре 18ч на околовръсното на новите гробища !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам на Ванко пижето,по купето лайсни по веждите та ме навежда на два модела от тоя кошник единия е 106 1 а/с 1,3 98 катъра,а другия 1,4 95 коня,повече информация нямам, но и на пежата сменят глави и електрониката и колата върви малко подобре.А и да обесни някой как на хондето дават 9,7 до сто,а на пижека 10 сек и то на 1,6 104 каня.За економика на Ванката да не казвам че това чудо с тези дълги скорости до сто за 13 сек.,Някой ще каже че в тежеста на автомобила и ще е прав,пижо 820кг срещу хондю 950. !!!

да ама 1,6 104 няма има 1.6 90коня и 1.6 16v 118коня да иначе да прав си Владо килограмите имат малка разлика ! !!!
има го и 1,6 104 , 1994 г .малко трябва да се разровиш!!!,а 1,6 16 клапана го слагат на по новото купе на 106 и е 118коня 1996г Редактирано от n2o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоше на правилно място си не си се объркал!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам защо Асеновградчани не пишат, сигурно потънаха в размисъл,за това как ни пердашеше едно пежо 106.Не помня дали Тошо се пускаше с него,Ванката с витека го бие ама с малко,карах економика на Ванката,економика пада с 1 кола.

 

НЕЗНАМ ЗАЩО СЕ ВПРЯГАТЕ ПО ТОВА ПЕЖО,НАПРАВИХМЕ ТРИ ДРЪПКИ 3:0 ЗА МОЙТА "БАРАКУДА" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука само луди хора :D:D:D всички се напъвате на кои му е по бърза колата,защо някой не дойде дами се опъне на икономичност в разхода на гориво :D:D:D:lol::lol::lol:;):D;);):blink: П.С. Шегувам се колеги всички сте готини ПИЧОВЕ :bow::tooth::bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само HONDA :) жалко че пежото недойде.другият път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееееееееееееееее,ша взема да сложа баба лада с това пежо да мерясате вече!Поне ще е по-забавно от колкото с хондата.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти да не стана асеновградчанин, напоследък в тая тема си по-активен май май !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти да не стана асеновградчанин, напоследък в тая тема си по-активен май май :tease:

Що бре,завиждаш маи маи а??? А ми няма Първомаиска и за това пиша в Асеновградската! А като помисля и ти не си Асеновграфчанин пък си пишеш тука а????Я си направи една Първомаиска тема и там няма да пиша..обещавам:rolleyes: Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някои ако ще ходи на Пловдската среща от Асеновград нека дами пише или да зънне един телефон 0888601484 да дойда с него:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти да не стана асеновградчанин, напоследък в тая тема си по-активен май май :D

Що бре,завиждаш маи маи а??? А ми няма Първомаиска и за това пиша в Асеновградската! А като помисля и ти не си Асеновграфчанин пък си пишеш тука а????Я си направи една Първомаиска тема и там няма да пиша..обещавам:)
Ми като си направя тема трябва само аз и rollin да си пишем, ама по-лесно ни идва по телефоните да се разбираме ;):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ако не ме домързи ще сваля филтъра и ще се обадя на момчето да се пуснем... ако го бия нз вече какъв филтър да си сложа защото с него колата окуцява много(а макар е марков....)

колега сега гледах ускорението ти 0-160 и просто не мога да повярвам,че в тая гонка си бил последен.Нещо не разбирам....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
МУГЕНИ И МУГЕНКИ,АКО Е ХОБАВО ВРЕМЕТО ДА НАПРАИМ ЕДНА СБИРКА А? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванка само кажетв кога,къде и в колко часа! :dry::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте нещо конкретно и да се види какво ще се прави.Като гледам май ще се крием някаде че с това време няма да е за никаде.В барлога Сани ще се крием пак така ми намерисва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ако не ме домързи ще сваля филтъра и ще се обадя на момчето да се пуснем... ако го бия нз вече какъв филтър да си сложа защото с него колата окуцява много(а макар е марков....)

колега сега гледах ускорението ти 0-160 и просто не мога да повярвам,че в тая гонка си бил последен.Нещо не разбирам....
Мърдъре, не си видял другите бре :);) ;) Верно трябва да направя и аз едно клипче по стрелки :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 за САНИ само кажете в колко часа:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и да има как да стане в последния момент. Нито час нито нищо как да се организират всички.Който решава да организира малко по конкретно да действа не да чака всеки да каже нещо и да става мазало и накрая нищо. Сега е 17:10ч. в колко да е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя ако има желаещи може да сръбнем по кафенце или по бира на Санито? Само да е след 18 часа,защото имам работа през деня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр колеги довечера в 18:00ч дасе съберем на Сани:) ако има желаещи да заповядат аз ще съм там:worthy:!

Редактирано от vankata79

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой за Пловдив до вечера ще ходи ли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нищо не казвате, как мина срещата :rolleyes:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде се изгубиха бе кога ще си направим срещичка че миналата е изпуснах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото днес имаше малка срещичка в гаража на Миро:lol: и който не знае хондето на Миро запали и е вече моно инжекционе а не карбураторе с многото трабички:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се похваля с заслугата за която,тази хонда стана моноинжекция. :) А относно срещичка казвайте къде и кога и съм на линия. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ванкича стана царя на кабелите.Добре че има такива хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...