Jump to content
Damyan

Продавам СИВИКА

Recommended Posts

Толкова труд хвърлих по него а сега трябва да се разделя.Темата е ясна http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=18383Цената е 3000лв.0888536080 ДамянЩе обяснявам за заинтересованите на лични или по телефона

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй голям интерес За да го засиля ще пусна малко актуални снимки от днеска

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги колата е уникална ... Дамяне евала които и да я вземе няма да съжелява и за момент варви много !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И как няма да върви като гледам D15B7 .Красота! Успех и дано я вземе някои фен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да вдигна темата на горе.Възможен е коментар по цената само на място!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега , защо след толкова труд я продаваш ? вода и хляб не иска , на твое място бих я залостил в гаража ако ще и 5 год. но да си я имам. Знаеш ли след време може да и дойде времето и на нея. Но това си е твоя работа. Иначе успех , количката си я бива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както някъде бях писал трябват ми пари за обзавеждане все пак съм семеен :) Само дето не мислех че ще ми трябват толкова рано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да добавя колата вече е с хидравлика ;) затова цената е вдигната ,а и след ремонта ;)

Редактирано от Crx™

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пак нова цена3050лв.За тези които не знаят колата е напълно реставрирана единственото нещо различно от оригиналния вид е мрежата на предната броня.Двигатела е Д16А6 110 коня и също бе напълно ремонтиран сменени вложки сегменти биелни лагери аксиален лагер комплект съединител гарнитури семеринги свещи въздушен филтър .Спирачките са 4 дискови с сменени нови накладки.джантите са BBS от БМВ (такива ми испаднаха) 15 цола а гумите Марангони зета линеаДОБАВЕНА БЕШЕ И ХИДРАВЛИКАКОЛАТА ТРЯБВА ДА СЕ ПРОДАДЕ СПЕШНОИма да се копува акомулатор преден тампон за мотора и дясно каре но вече нямям сили :);) ;) ВСИЧКО ДРУГО Е ПЕРФЕКТНОТРЯБВА ДА МИНА ТЕХНОТЕСТ В ШУМЕН ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРА НОВИЯ МОТОР НО ЗА ТОВА НЯМА ПРОБЛЕМИ ПРОСТО ЩЕ МИ ТРЯБВАТ 2-3 ДЕНА

Редактирано от Damyan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отворен съм за предложения в цената на колата наистина трябва да се продаде бързо :cool::lol::drunk: Дамян Варнател. 0888536080

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина спешно Нова цена 2800лв. :);) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дамянски е един от най-коректните хора, които познавам, така че който мисли да я купува, да я купува, че малко такива "екземпляри" има!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата вече е оборудвана с нов акумулатор 40Аh VARTA 330 А стартов ток.Цена 2800 леваТРЯБВА ДА МИНА ТЕХНОТЕСТ В ШУМЕН ЗА ДА СЕ РЕГИСТРИРА НОВИЯ МОТОР НО ЗА ТОВА НЯМА ПРОБЛЕМИ ПРОСТО ЩЕ МИ ТРЯБВАТ 2-3 ДЕНА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече всички докоменти са оправени мотора е регистриран в Шумен на технотест и в Петък 13.02 ще минавам КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и КАТ е минат остава да я хареса някой :plane::(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...