Jump to content
nastezatelq

Ангелски очи

Recommended Posts

Незнам дали темата е за тука ама се интересувам от къде могат да се закупят рингове за ангелски очи или въобще дали се продават някакви универсални.Ако можете помогнете с нещо или дайте някакъв линк или направо магазин от каде могат да се закупят п.п.Мерси предварително,поздрави

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, отделно рингове видях съвсем случайно вчера в един магазин за авто-музика (не знам по какви причини само ринговете висяха на витрината) но другаде не знам дали се продават отделно ;) а на мен единия около късите ми е изгорял и въпросът ми е дали се сменя диод или направо рингчето???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честно да ти кажа незнам дали ще може да се смени само диода иначе каде се намира този магазин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има рингове за BMW цената им беше или 70или 90лв ако те интересува мога да проверя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не те затруднява ще съм ти блгодарен и ако можеш виж дали има и някакви универсални

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а направи си сам не си ли мислил?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля по този въпрос ама още се чудя от какви материали ако имаш някаква идея сподели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колега търсих в гугъл ама явно не където трябва поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в квартал орландовци в магазина на суперсаунд в софия, защтото като гледам май не си от тук..в стара загора търси ли???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в квартал орландовци в магазина на суперсаунд в софия, защтото като гледам май не си от тук..в стара загора търси ли???

не съм аз съм от Казанлък но знам къде се намира кв.Орландовци леля ми работи горе долу там мерси все пак поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два вида но и двата са за БМВ едните са 95лв и се виждат и през деня когато светят,а другите са 55лв но през деня почти не се забелязват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега в квартал орландовци в магазина на суперсаунд в софия, защтото като гледам май не си от тук..в стара загора търси ли???

не съм аз съм от Казанлък но знам къде се намира кв.Орландовци леля ми работи горе долу там мерси все пак поздрави
аз сам сменял и е гадно. затова продават за бмв,защото му се маха самото стъкло на фара.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има два вида но и двата са за БМВ едните са 95лв и се виждат и през деня когато светят,а другите са 55лв но през деня почти не се забелязват

мерси много за сега съм се спрял на това да се пробвам да си ги направя ако не стане нищо ще мислим за нови ориг. поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да успееш да отлепиш стъклото,защото силикона е много здрав.Ако сменяш самите рингове,по-добре си вземи от по-скъпите които се палят като ксенона на по-голям волтаж. Другите намаляват волтажа и светят по-слабо.Тук е трудно да си намериш истински диоди,че като ги смениш да не изгорят утре!Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за смяна на диода възможно ли е?фарът ми е отделен от мигача :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА,може да се сменят. Но,както писах по горе е гадно. Аз съм сменял и всичко зависи,дали ще можеш да свалиш стъкото на фара. Оригиналният силикон е много здрав и има голяма възможност да счупиш стъклото или поне сериозно да го надереш!Колкото до светенето,то в повечето случаи, това е един пластмасов световод в основата на които има 2 диода,обърнати с гръб. И както повечето диоди и тези светят на 3V и им трябва да се намали със съпротивление от 12V. А има и с вградени съпротивления!Виж по-горе,колегата е сложил 2 линка. В първия е показано как се правят ринговете!!Ако можеш си купи истински диоди,защото е пълно с боклуци и пак да не изгорят!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, с отварянето на фара надали ще има проблем, защото фаровете не са много много наред..и без това трябва да се преоплътнява, защото от време на време се поти като я мия..ще видя как ще стане :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...