Jump to content
inc0rrupt2000

Акорд Ls

Recommended Posts

Здравайте искам да попитам от какво може да ми се дължи големият разход, значи засичал съм е да ми гори някаде кам 14-15 градско нормално каране ....... сравнение с колегите като чета разликата е отколо 2-3 литра. Мерси за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.недей слуша много много колегите дето им гори по 5/100 градско в софия апък даже и ги настъпват много.2.разхода ти е леко висок.3.сменял ли си горивен, въздушен филтър, свещи и т.н.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз карам акорд 2.0 последния път го засякох на 15 градско. с тоя трафик според мен е нормално...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За софия напълно възможно. Мен сивика в Пловдив ми гори 8-9, в София като бях 10 че и малко отгоре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега карам акорд 2.0лс и да ти кажа на мен расхода в Пловдив ми е същия като твоя.С този скапан трафик и мръсно гориво няма да се учудя и да даде 17.По хубаво не я засичаи,много ще те боли глава.Караи и маината му на всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За автоматик ли става дума?За автоматика градско ми се струва нормално,моята гори около 12 л. но е ръчна,извънградско долу- горе се изравняват показателите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sry за двойният пост.нета се бъгна

Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разхода ти е нормален,6км за 55мин. 17/100 (преди 2ч.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам акорд 2.0 .Градското се върти все някъде там ,така че нямя страшно!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спирам да засичам сега по коледа ще видя как е извънградко и ще се похваля ако е по малко от 8 л .Между другото аз зареждам на Лукойл там с тез карти с отстъпката ......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако става дума за газ може щото на мен ми дърпа толкова даже като ми натежава карака понякога е и 17/100 дно съм помогнал с нещо. На бензин не съм я засичал. Изван гардско около 12/100 ми харчи :worthy:

Редактирано от honda_9977

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравайте искам да попитам от какво може да ми се дължи големият разход, значи засичал съм е да ми гори някаде кам 14-15 градско нормално каране ....... сравнение с колегите като чета разликата е отколо 2-3 литра. Мерси за инфото

Абсолютно нормален раход.Моят акордьон гори толкова даже понякога и повече ако на СДто върви The Power на SNAP ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с 2.3 между 15 и 20 градско. Сега я засичам да видим дали с един резервояр ще мина 300 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормален разход за тази кола в София обаче.Извън градско не трябва да ти дава повече от 9/100 при скорост не по-голяма от 140 км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто акордче е същото 2.0 ls, лятото смесен разход около 9 бензин. Зимата само градско -12. Иначе съм с газово и пак ми гори толкова газ. Сложих инжекциона и взе да ми свети лампата ОБД, разхода е същия но дразнеше. Това с газ от Шел и Лукойл. Сега минах на ОМВ и лампата изгасна!(пък и ми слагат по около 3 литра по малко винаги, пробегът е един и същ) Това за гр. Бургас :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колега, както казаха останалите, през зимата е така. Още повече в София... Моя акорд също гори към 13-14л. а лятото беше под 12.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава е братле кеф цена няма. И аз съм така с автомата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...