Jump to content
Калоян Кателиев

Да се посмеен дружно

Recommended Posts

Здрасти.Четете, моля, ревюто на EJ9 отдолу и ми кажете какво буди смях (не злобен, разбира се):http://auto.dir.bg/opinions/honda/civic/qp...tvo-i-nadejnost

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по-добре 6 ген , ама АНГЛИЧАНКА ;) защото няма недостатъците ;) и има по нисък разход ;) можело е просто да напише : " Хонда" . ;) няма нужда от повече писане ;):santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че отгога Сивик стана "Нестабилен в завои"?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Panasonic? :santa:

какво се правиш на изненадан ?? Не си ли виждал Panasonic ЦД в Хонда ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...спира доста трудно , при наличие на ABS още повече...

:santa: И това с електрониката си го бива ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с това "спортно окачване" на 6-тата дали не изтрепа рибата...и нямало шум в купето при запален двигател - добре, че сутрин слизаме, палим и седим така цял ден на място :) :) :D, тоя Кирил е за бой, ако е от форума да се издава, без да се укрива ;)

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А като гледате какви лоши спирачки имат колите ни ... мали, шъ зема да са убия утре некъде! Ама поне ше се убия с кеф на душата, щото ще съм седнал в "комфортния салон" на EJ9 ... :DEDIT: Току-що забелязах, че блогът е изтрит. :)Тъй като информацията в Интернет не изчезва, а просто се трансформира в друга форма :) , ето какво е кеширал бай Гугъл по въпроса (за тези от вас, които не са го чели или искат да го прочетат пак):Honda Civic 6-а генерация 1998 год. 1.4 Is 16VПритежавам колата от близо 2 год. Очарован съм от нея , от както съм я купил само съм и сменил масло и филтри никакви проблеми с двигателя , не харчи нито вода нито масло двигателя е 1.4 бензинов , пълна инжекция , 16 клапана - 90 конски сили и си е доста динамичен за размерите.Предимства:1.Добър и надежден двигател , в купето не се чуват никакви звуци при запален двигател.2.Нисък разход на гориво 7/100 км. градски цикъл и 5-5.5/100 км. извънградски.3.Не много висока цена на резервните части4.Комфортно купе и обзавеждане.Недостатъци:1.Слаба спирачна система , колата спира доста трудно , при наличие на ABS още повече.2.Спортното окачване , много друса по неравностти на пътя.3.Нестабилност при висока скорост в завой , задницата е доста леко при което поднася.Искам да уточня и неща ,който си заслужават заради самото изпълнение на колата. Съединителя не е с жило а с помпа. Стартера е с редуктор при което му трябва по малко енергия за да завърти системата това спестява акумулатора.Електрониката по автомобила е изцяло на Световно известни пройзводители като Hitachi , Denso , Panasonic.

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз и hitachi електроника не съм виждал ама... кой знае мое да има и некое видео вътре :D от толкова нещо има сигурно 1-2-3 верни...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък ми се струва много стабилна в завои

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общи линии, правилно е написьл човекьт. Не мога да разбера кво толкова му смеете. Разбирачи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно, защо го осмивате пича - ако не обръщаме внимание на стила на писането, почти всичко отговаря на истината. Доста от + и - ги наблюдавам вече 6г на моя сивик, но като цяло съм очарован от този автомобил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе аз и hitachi електроника не съм виждал ама... кой знае мое да има и некое видео вътре :D .......

А това според тебе каква марка е ??? Или дистрибутора с бобината и комутатора на този производител в него не спадат към електрониката в автомобила според тебе ??? Че дори това делко е точно от такъв модел Honda Civic 6-а генерация, 1.4, 1998 год. :D

 

Публикувано изображение

 

Хайде стига вече сте осмивали човечеца :D А и колегите 'stonez' и 'Майната' вече Ви го казаха !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Момчета, ако обичаате свалете очилата на които пише "Honda fen club" и прочетете статията пак!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, ако обичаате свалете очилата на които пише "Honda fen club" и прочетете статията пак!

:D "Предимства:1. в купето не се чуват никакви звуци при запален двигател.2.Комфортно купе и обзавеждане." :D;) ;) ;) Тоя пич ако се качи в акорд, незнам какво трябва да напише :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето малка статия в която прочетох че карам японския Голф, еми не е лошо http://www.automarket.bg/articles/09112001.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последната статия, която е предложил doctor, все едно е написана от някой дърт професор ... с едни описания от сорта:

Единствено най-мощният вариант може да изненада с превъртане на колелата при неравномерно подаване на газта...

.. :cool: цените пък още в марки :cool: . Иначе статията като цяло положителна :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок разбирачи пак казвам колата не е никак нестабилна ;) за това мога да споря до утре... даже твърдя обратното че е много стабилна в завои :D освен ако не сте сложили 13ки 18та употреба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок разбирачи пак казвам колата не е никак нестабилна ;) за това мога да споря до утре... даже твърдя обратното че е много стабилна в завои :D освен ако не сте сложили 13ки 18та употреба

и аз си мислех че е стабилна , ама като разбрах че на един завой минават с БМВ със 140 км/ч се осъзнах. Аз там със макс 110 да мина, по нагоре си е самоубийство. Също и един опел вектра (с леко подобрено окачване) минава с по 150 км/ч по завой където с мотора леко намалям да неговоря за колата. И понеже и ти си разбирач, варви се пробвай с някое БМВ в завой и пак си мисли че ти е МНОГО стабилна колата, след като я отаркаляш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се намери златната граница... едните защитават марката сляпо, а пък другите плюят за да не изглеждат сектанти, защото видиш ли, това било много срамно. Статията пък на мен ми харесва, човека е бил обективен. Особено пък за спирачките - всеизвестно е, че не са ни перфектни спирачките, а и ABS-а рядко е добре направен не само при хонда автомобилите. Има и грешни неща в статията, като това, че в купето нищо не се чувало от двигателя - скоро се коментираше из някаква тема, че странното при нашите коли е, че отвън нищо се не чува, а пък като влезнеш вътре почва да се обажда гласчето на двигателя. Колите са ни хубави, окачването е всеизвестно, че е много кадърно проектирано /за 5ген. съм сигурен, за 6та нямам сигурна информация/. Да седим и да двуличничим няма особен смисъл, само и само да се харесаме на другите.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе терориста я се осъзнай малко бе малоумник за кви скорости ми говориш ти и на къв ми се праиш тука ? ако си голям РЕЙСЪР ходи си сравнявай бмвтата с бугати тогава , да ти имам сравненията да ти имам.. нито сравнявам мойта кола с бмв каквото и да било нито нищо казвам че е стабилна сама по себе си колата мен лично колата ми се държи добре и когато без да се усещам някой път съм влизал в опасни завои доста бързо! не говоря да тръгнеш да се надпреварваш с някой дали ще го вземеш с 160 завоя! и щото много ги взимате тия завои с по 100+ само четем статии за такива герои по вестници недай си боже разбира се! в никакъв случай не съм сектант гледам реално на нещата.. и пак казвам не сравнявам с никви коли а просто как чувствам моята и впечатления от мойта кола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета спазвайте добрия тон ;) Малоумник е лоша дума :D Осъзнай се малко също не звучи готино....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Кво момче, кьв добьр тон. Това се казва на човек, който мисли преди и как да напише нещо, вьв форума.Ако бях мод., на колегата "steff" моментално бих му лепнал 2 седм. почивка, за публична обида кьм сьфорумец.Никва милост за овчарите!.. Ако ще и пет човека, да останат с право да пишат тук.Аман!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах овчарите.. честно казано ако ме махнете за 2 седмици не знам как би ми протичал живота скъпи съфорумци...дано го превъзмогна все пак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за колкото щете общо взето съм си прав за човек който ми говори за 140 в завой не е ли малоумник!? и освен тези остри думи има и други които никой не казва дали съм прав а всеки се хваща за това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, прав си, но това не ти дава право да определяш кой е малоумник и кой не ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо бе момчето поне понатрупа малко мнения

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За темите:12. Потребителите не би трябвало да се държат като "модератори в сянка". Ако някой потребител забележи нещо нередно, би могъл да се свърже с някой от Модераторите (или администраторите). Потребители, които се правят на модератори, ще бъдат предупреждавани.

И понеже много се разгорещихте слагам катинара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...