Jump to content
Marinela_Atanasova

Италианско преследване Vi-ти кръг и Дрифт Шоу – 28.12./неделя/ от 10:00 часа

Recommended Posts

Здравейте,На 28 декември от 10:00ч. на Картинг писта „Варна” ще се проведе последното за 2008 година Автомобилно състезание тип Италианско преследване. Регламента на състезанието се запазва същият. Бонус дрифт между полуфиналите. Вход за зрители: 3лв. За записване 0899/980481 – Маринела Атанасова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в София няма ли да се организира ще ми се да разтрия малко баварията (Е30) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маринела,като един от участниците на предното италианско във Варна ти казвам-вземете да си оправите регламента защото повече няма да дойда във Варна за такова нещо.а и можеш да си сигурна че не съм само аз на това мнение.ако ще се кара за време-пускайте коли всеки път когато някой има желание да кара с колата си на пистата и му мерете време.и просто на края на годината раздайте наградите или организирайте един финал от 2 гонки.адски тъпо е това което правите особено за тези които не познават пистата.а и как така навсякъде другаде организаторите отделят два дена за тренировки,квалификация и състезание,а вие свършвате цялата работа за 3 часа?мерака ви за бързите пари от участниците и публиката е грозна проява на алчност.то едва ли ти взимаш тези решения,но ми предай виждането на мозъка,който е отговорен.имам и още забележки ама са по-дребни.бъди жива и здрава и весели празници

Редактирано от prelude

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо в София няма ли да се организира ще ми се да разтрия малко баварията (Е30) ;)

То имаше колега - тази събота и неделя край Сапарева баня. Беше мнго добро, а и Хондите се представиха супер :santa:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за оффтопика ама, Иво нали ти казах да следиш дрифтинга за подобни мероприятия.И спокойно можеш да ги зарежеш тези състезания във Варна. Губиш си времето и нервите.А относно сапарева баня, така трябва бой по каските докато не почнат да сънуват кошмари с хонди :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маринело ако не промените правилата и не махнете гумите от пистата идвам в фургона ти и та мятам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маринело ако не промените правилата и не махнете гумите от пистата идвам в фургона ти и та мятам ;)

Помисли ако ги няма гумите каде може да утидиш (Някаде в дерето ;) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мислили сме го доста, вярвай ни малко ;) без гуми е по-добре. все пак говорим за гумите от вътрешната страна на завоя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха значи е било весело тогава как ми се ще да се оранизира нещо близо до София някакво мероприятие за дрифтене примерно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха значи е било весело тогава как ми се ще да се оранизира нещо близо до София някакво мероприятие за дрифтене примерно ;)

В Неделя имаше доста представители на Дрифтинг-а (особено баварци), които направиха няколко скеча :o . Иначе ще е хубаво да. Но на нас силата ни е в драга май

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам колега, че силата на хондата е в драга предното не е за дрифт видях това за пореден път на Дрифт феста на картинг писта "Дунев" Студенски град преди месец месец и малко беше мероприятието ако не се лъжа имаше и наш представител евала добре караше но хондата не е за дрифт, иначе бавариите направиха тогава невероятно шоу както и другите представители с марки различни от бмв но със ЗАДНО предаване, аз за това си купих Е30-та за да мога да дрифтя не е много силна за драг 130 коня е но за дрифт се е утрепала човека от който я купих ми каза ,че е препрявяно нещо на диференциала, някаква шайба ли нещо такова за по добро дрифтене :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Някой ходи ли днес да повдигна темата че аз не успях.Имаше ли наши представители снимки нещо.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от три дена се мъча да се запиша и все няма места , ебати простотията , целия сезон карах и накрая няма места , щото Бай Иван решил да си искара варбурга да кара.Тряяя да спя явно пред пистата за да участвам . Просто тая писта Залязва , ако не е и залязала вече с тая организация.Не чи ми дреме де ,но просто споделям мнение за организацията и записването.За ралиджийките които всеки път се излагат да карат срещу нормални стрийт коли винаги има места но за нас не . Живи и здрави весели празници .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонди невидях , но може и да сам пропуснал докато ходих до колата и обратно - голям студиначе беше интересно , голямо лазгане на пистата, яко се раздаваше газ но едно траби стана второ в малкия класедин мини купър много добре се преставяшеснимки няма - много студено и батерията неиздаржа на фотоапарата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...