Jump to content
tinkata

Съвет за реика

Recommended Posts

здр колеги. тр ми съвет къде да си закарам колата да ми погледнат рейката. след оглед в юби-ко ми казаха че колата ми тропа от биалети и тампон и ми обявиха 215 на бройка и 25 за тампон. реших да се направя на терикат и си купих 2 биалети за 39 и нещо. отивам днес в един сервиз, свалят ми биалетите и оп, изненада, нищо им няма. добре 4е не се набих 400 кинта... оказа се, според тях, че от дясно тропа : " втулка на рейката " каквото и да значи това ( мн не сам запознат ) та, къде могат да ми огледат хубаво рейката и да ми кажат присъдата защото от ровичкане и форума разбрах че може да са някои дребни частички в и около рейката. мерси предварителноп.с. колата е акорд 2002

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми иди при Омбре, в най-лошия случай ще трябва рециклиране, приготвяш 300-400 лв, но поне ще си спокоен за напред........да не се стреснеш сега, може и нещо дребно да е, като втулката примерно тя е около 30-40 ( тук не съм сигурен, толкова е за други модели акорд ). А накрайниците погледна ли си? Сигурно си, ама аз да попитам :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми сигорно са ги видели. аз щъках около тях ама знам ли... почвам да се образовам относно колата си защото на нищо не прилича това... и аз си мислех за омбре и най вероятно това ще направя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от каде си ако си около Добрич мога да ти дам адрес да отидеш да я видят и ако е от нея оправят почти всичко което може да и се случи и ще ти излезе доста по еввтино другия вариант е да се убедиш че е от там и да пратиш само рейката за ремонт естествено след като го обсъдиш с човека. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако си от софия ходи в жизет пред окръжна болница там рециклират рейките,но няма да ти е под 250 лв

Редактирано от iskamvitec

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...