Jump to content
Wardog

Въпрос отностно Ксенон

Recommended Posts

Здравейте колеги, бих искал да попитам какъв цвят ксенон сте избрали?! Имам 5ген с всеизвестните тайвански Angle Eyes и се чудя какъв цвят ксенон да си взема. Какви са вашите впечатления за тези 2 цвята!? Принципно 4300К ми е малко жълтеникъв, а от 6000К нагоре стават много лилави. Спрял съм се на 5000К или 6000К, но незнам кой от двата цвята е моя... Не съм виждал 5000К и 6000К един до друг за да направя разликата, а по-отделно и 2та цвята ми харесват как светят... Та всички мнения и препоръки са добре дошли. Благодаря Ви предварително!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега аз карам с 4300к и свети бяло и то доста добре но за но за 5000к и 6000к немога да ти дам савет. Но щом ти харесват който и да избереш предполагам че ще си доволен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега моя съвет е по добре си сложи 5000к защото разликата в светенето е доста аз съм виждал на една кола и двата вида крушки и 5000к е по добрия вариянт а пък и щом си с таиландски фарове :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сам с 6000К на обикновен фар и сам много доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се лъжи за по голяма цветова температура. Реално по добър вариант от 4300 К, поне за мен, няма. Все пак светлинния поток при по малка цветова температура е по голям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих 5000к на нормален фар и почти не синее, на колега на Сивика, със 6000к, вече си е по-синя светлината. А, иначе за силата на светлината, най-добре 4300, това доколкото съм запознат...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на 5000К-водят го мека бяла светлина.Фаровете са обикновени,без лупа,и има голяма разлика.Най-вече с каква цел ги искаш-да виждаш по-добре,или просто за да си сложиш ксенон.Иначе както пишат колегите-4300 К е заводския,значи няма да сбъркаш ако сложиш 5000 К.Също така много важен е и реглажа после,да не те псуват... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...