Jump to content
XplodX

Хонда коледен банкет

Recommended Posts

До всички Колеги и Колежки "Борката" предложи едно нещо ,което ми хареса.Хайде да направим Коледен банкет за хонда феновете.26 петък чакам записвания местата са ограничени 70 до 80.може и гости от други градове.Побързайте с записването ,че да може да се направи предварително меню.17 18 19 20 не може имам други банкети ако не ви харесва датата 26 може да я променим 27, неможе на всички да се угоди.моля за пълно мобилизиране на феновете.За по лестно ще направя следното меню коверт Овчарска 4.50лвпил. хапки пане 4.10лвракия 100мл пещерска отлежала 3.00лв или 2 ариани или 50 собиески еквивалент на цена.2 безалкохолни 2.40лвтова прави 14лв.други цени за справка.загорка 1.70лвсавои 50мл 1.20лвпещерска гр. 50мл 1.20лвшопска 3.50лв уши 3.50лв много хубави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и малко снимки от механата.Да добиете представа за интериора и настроението което се носи вътре по време на купони.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=31...amp;pid=9347934

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе в този регион, свинските ушета са специалитет май. Много са арни и за мезе са се утепали, на лентички със соев сос. ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Механичката е много арна жалко, че е далеч от София ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

софиянци пишат а къде са старозагорзи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там ! може да имам едно ходене до софиа на 26 ама седана ще ме върне бързо ;);) и съм там дано да се съберем повече хора та да напраим джумбаре ... АИДЕ ХОНДА ФЕНВЕЕЕЕ ИМАМЕ КРЪЧМАР В ЕКИПА ПЪК РАКИДЖИИТЕ И БИРАДЖИИТЕ МЪЛЧАТ НЕЩО ЩО ТАКА ?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде Борка писан си вече.Да поканя ли голфарите да се целим с кебапчета по отбори? хаха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а без заявки става ли че още незнам да ли ще съм тука и датата остава ли същата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

галински няма ли да е по добре на 27 че е събота и по свободни хората и може повече хора да са налице

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става 27 е вече то като няма желаещи за меню ще е на свободна консумаци маи и ще чакате малко повече само да знаете че 27 Стефанов ден.Само кажере броките да пазя маси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде бе старозагорци кво стааа много несериозно се отнасяте сичките. Кво ще прайм ще има ли събиране или не????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги аз ще съм в Котел тогава ама се замислям дали да не прескоча да ви видя и вас.... на коледното хонда парти...само да разбера дали ще мога да дойда и ще ви кажа дали да ме пишете ...за сега съм за. :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по бързо се решавайте че ще ми вземът датата и тогава кво ще правиме.Не мога да пазя цяла механа за 5 човека после вече кои кадето сфари ще сяда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле ако искаш нищо не запазваи то се е видяло че нищо няма да стане ще се съберем 5 човека еития дето сме си по така и ще си напраим кефа . недеи пази места недеи заангайиржа механата за нас . аз се разочаровах от ентосиазма на другите колеги .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...