Jump to content
spezov

Хонда Сивик 97, 99 г.

Recommended Posts

Искам да попитам има ли разлики във предната броня на Хонда Сивик 1997 и 1999 година На пръв поглед ми изглеждат еднакви, но искам да попитам някой за сигурно мнение искам да си поръчам една тунинг предна броня, но момчето ми каза, че е за 99 година и да попитам еднакви ли са или трябва да припасвам и да приправям

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че разликите са дупките за халогени. А иначе щом ще поръчваш тунингована предполагам това не те засяга, захващането според мен трябва да е идентично, нека потвърди някой който е на 100% сигурен :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Jamo за бързия отговор. Не ми трябват халогени ще съм благодарен ако още някой който е сигурен даде мнение. Благодаря отново :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега досега сравнявах... Виждам, че решетката е по-голяма на 99г. и разстоянието между фара и решетката намалява и то видимо. Фарът съм сигурен че не е същия , от там и отворът на капакът от към решетката трябва да е по-голям т.е. и различен капак. Съжалявам за избързания ми 1-ви пост, защото можеби те излъгах :rolleyes: Изчакай някой по-запознат да каже :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика. Цялата предница на сивик 99г. е различна от сивик 97 г. Тоест калници, решетка, броня, фарове и преден капак. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика. Цялата предница на сивик 99г. е различна от сивик 97 г. Тоест калници, решетка, броня, фарове и преден капак. :)

това е верния отговор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи няма да стане бронята ако я поръчам става въпрос за тази: http://forums.hondabg.com/index.php?showto...15&start=15pr3020-230На мене ми се виждат еднакви но явно бъркам последно ще стане ли това на мойта 97 год ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един господ знае, отиваш и пробваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да стане така защото ще се поръчва ии няма как да я пробвам преди да я взема ... ;) а взема ли я и не с тане ... :lol:;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой ще може ли да ми каже сигурно мнение дали ще стане на мойта кола тази предна броня или да търся друга ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май никой не знае със сигурност е ако знаете наистина моля кажете че ми е мерак пък ако не са същите ... кофти 97 99 еднакви ли са местата за слагане на предна броня ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря значи се отказвам от това някой да има сайт със frontbumper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...